Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

19.11.2019

КОМІТЕТ З ДОСТУПНОСТІ ПРОВІВ СВОЄ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ

Сьогодні,  конференц-залі міської ради, відбулося засідання Комітету з доступності об’єктів інфраструктури міста Хмільника для осіб з інвалідністю. Участь в роботі Комітету взяли експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох.

На початку засідання було заслухано керівників шкіл Хмільницької громади, а також комунальних підприємств щодо забезпечення доступності приміщень для осіб з інвалідністю.

Також члени Комітету звернули увагу на проблеми, які виникають через наявність зелених насаджень, що перешкоджають руху пішоходів по тротуарах, а також маркуванню об’єктів благоустрою для осіб з інвалідністю.

Членами Комітету було підтримано ініціативу експертів організації щодо підготовки на наступне засідання матеріалів, які продемонструють інноваційні технічні рішення для покращення міської інфраструктури для осіб з інвалідністю.

Після тривалого обговорення члени Комітету домовилися зустрітися в грудні та обговорити плани діяльності Комітету з доступності на наступний рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *