Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.07.2020

КОМУ ПОТРІБНА ДОПОМОГА В ПІДГОТОВЦІ ПРОЕКТУ ДЛЯ УЧАСТІ В ГРОМАДСЬКОМУ БЮДЖЕТІ? – розпочинаємо консультації для мешканців Хмільницької ОТГ

З 20 липня, в Хмільницькій міській ОТГ, розпочнеться прийом проектів для участі в громадському бюджеті 2020 року. Це означає, що кожен і кожна, хто має цікаві ідеї розвитку міста, може підготувати свій проект і подати його до конкурсної комісії.

Якщо комісія допустить цей проект до голосування, то його буде розміщено на спеціальному електронному сервісі, де всі мешканці нашої громади зможуть проголосувати за той чи інший проект.

5 проектів, які наберуть найбільше голосів мешканців громади – буде профінансовано в 2020 році, за рахунок коштів бюджету громади.

Але не всі знають процедуру подачі проектів, не всі мають досвід їх підготовки, не всі можуть чітко обґрунтувати бюджетну частину. І виходить, що значна частина цікавих і корисних для громади ініціатив, залишаться не озвученими та нереалізованими.

Наша організація щороку надає консультації тим, хто має бажання підготувати та подати свій проект на бюджет участі. Не буде виключень і цього року: ми готові допомогти всім, хто потребуватиме допомоги в підготовці проектів на громадський бюджет.

Тим, хто потребу такої допомоги, пропонуємо звертатися до нас на офіс, яки знаходиться в районному Будинку культури, або писати нам:

Довідки за телефоном:

067 425 84 95 – Віталій Дорох.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *