Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

26.09.2017

КОНКУРС МАЛЮНКУ ЗАВЕРШЕНО! – отримано 33 роботи…

В Хмільнику завершився конкурс дитячого малюнку на тему «Міський бюджет – очима дітей», який оголошувала громадська організація «ПРАВО» та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.

До конкурсного комітету надійшло 33 роботи, які виконані в різних техніках, але розповідають про міський бюджет, як його розуміють діти.

Незабаром всі роботи буде розміщено на 2 поверсі міської ради, поряд з залою, де відбуваються пленарні засідання депутатів міської ради.

Всі бажаючі зможуть подивитися на роботи дітей.

За задумом організаторів всі автори отримають подарунки, а переможці – ще й цінні призи.

Дякуємо всім учасникам конкурсу та чекаємо на рішення конкурсної комісії!

Для довідки:

Конкурс відбувся в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета “Життєві обрії” та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.

2 Comments on “КОНКУРС МАЛЮНКУ ЗАВЕРШЕНО! – отримано 33 роботи…

Денис Житник
27.09.2017 at 11:07

Цікаво було б побачити малюнки на тему “Корупція очима дітей” Напевно головними героями були б поліцейські, гаішники, лікарі з роддома та педіатори, вчителі зі своіми шкільними поборами, жадібні чиновники. Напевно приходе час і діти стикаються вже з корупціею в школі, хоча спочатку вони не усвідомлюють що це саме вона. Коли стають студентами вчитися не хотять і викладачам дають. От Вам і один з корнів проблеми відсутності професіоналів. Батьки іх вчать легким способом вирішувати своі питання так і формуеться корупційна свідомість, що за все треба щось давати. Зате всі хотять в Европу і отримувати европейські зарплати, але так не бувае, пора вже позбутися від цього стереотипу щось давати і привчати посадовців брати…

Віталій
27.09.2017 at 20:48

Ага). В нас всі хочуть, щоб не було корупції, але, не дай Бог що – щоб кум порішав))). А щодо конкурсу – цікава ідея) Можна буде згодом й такий оголосити)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *