Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.02.2019

Конкурс з відбору постачальників товару

Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО» оголошує конкурс з відбору постачальників товару, а саме: інформаційна дошка із вбудованими сонячними панелями та можливістю зарядки гаджетів

Кількість: 1 дошка

Технічні параметри:

Сонячні панель – 2 шт (100 Вт)

Акумулятор – 1 шт (45 А/г)

USB порти – 8 шт (5В/1А)

Ступінь захисту – IP60

Розмір: 1м*2м

Обладнання має мати нічну освітлення дошки.

ФОРМА «ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ»

_________________________(вказати назву учасника), надаю свою цінову пропозицію щодо участі в конкурсному відборі на поставку однієї _____________________(вказати назву обладнання) згідно технічного завдання. Доставка і пуско-налагоджувальні роботи дошки буде здійснено мною за власний рахунок.

Вивчивши технічне завдання, на виконання зазначеного вище, я, уповноважений на підписання Договору, маю можливість та погоджуємося виконати вимоги Замовника, зазначені в технічному завдані та за ціною, що наведена нижче:

№ з/п Найменування Товару Од. вим. К-ть Ціна за одиницю без ПДВ (грн.)* Сума без ОДВ (грн.) ***
1   Шт. 1    
Всього: ПДВ 20%**: Всього з ПДВ  
 
* Ціна та сума мають бути відмінніша від 0,00 грн. та вказані з двома знаками після коми. ** Для платників ПДВ *** Вказана сума використовується для оцінювання пропозицій Учасників.  
  1. Я підготував дану пропозицію зі своєї власної волі, та підтверджую, що дана пропозиція є єдиною від мого імені для участі у конкурсному відборі на даний вид закупівлі.
  2. Уразі необхідності я погоджуюсь надати достовірну інформацію щодо своєї економічної та фінансової спроможності, а також професійної та технічної здатності реалізації умов конкурсу.
  3. До акцепту моєї пропозиції конкурсного відбору, Ваш Запит цінових пропозицій разом з нашою пропозицією (за умови її відповідності всім вимогам) мають силу попереднього договору про закупівлю між нами. Якщо моя пропозиція буде акцептована, я візьму на себе зобов’язання виконати всі умови, передбачені Договором.
  4. Я погоджуюсь з умовами, що Ви можете відхилити мою чи всі пропозиції конкурсного відбору з Запиту цінових пропозицій, та розумію, що Ви не обмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для Вас умовами.
  5. Я погоджуюся з етикою конкурсного відбору, а саме не перебуваю в ситуації, яка може спричинити конфлікт інтересів та зобов’язуюсь повідомити Замовника про будь-які зміни на усіх етапах реалізації даної пропозиції.
  6. Якщо моя пропозиція буде акцептована, я беру на себе зобов’язання підписати із Замовником Договір про закупівлю.

Посада, ПІБ керівника, підпис (печатка у разі використання)

До цінових пропозицій потрібно (обов’язково!) додати:

  • контактну інформацію.
  • Виписку або витяг з ЄДР

Цінові пропозиції приймаються в форматі PDF, з підписом та печаткою учасника (за наявності).

Кінцевий термін подання цінових пропозицій – до 18 лютого 2019 року (до 18.00 за Київським часом).

Пропозиції подаються на електронну адресу організації pravo.ngo@gmail.com

Також цінові пропозиції можна особисто надати до вказаного часу до офісу громадської організації «ПРАВО», який знаходиться за адресою:

м. Хмільник, Вінницька область,проспект Свободи, 12, районний Будинок культури.

Контактна особа – Віталій Дорох

067 425 84 95.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *