Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.05.2023

КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ ІНІЦІАТИВ ВЕТЕРАНІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ

В Хмільницькій громаді, на базі гуманітарного хабу «Мурашник», відбулася інформаційна зустріч в рамках реалізації проєкту «Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва: від перших кроків до стабільного доходу». Цей проєкт виконує громадська організація «Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району» в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО», за підтримки Українського ветеранського фонду.

Участь в заході взяли експерти проєкту, представники Хмільницької міської ради, а також ветерани та члени їх сімей.

Під час інформаційної зустрічі присутніх було поінформовано про проєкт «Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва: від перших кроків до стабільного доходу», про його мету та завдання, а також про основні його заходи.

Такі самі інформаційні зустрічі, окрім Хмільницької громади, буде проведено ще в 8 громадах Хмільницького району, а саме: Козятинській, Калинівській, Глуховецькій, Війтівецькій, Махнівській, Самгородоцькій, Іванівській та  Уланівській.

Для довідки:

Проєкт реалізовується на території 9 громад Хмільницького району Вінницької області. Основна мета проєкту: надати ветеранам та членам їх сімей, які здійснюють підприємницьку діяльність або мають намір розпочати власну справу інформаційну, менторську, консультативну, правову підтримку, а також експертний супровід в підприємницькій діяльності.

Експерти проєкту безоплатно проконсультують в таких питаннях:

  • реєстрація та ведення підприємницької діяльності;
  • регуляторна політика та комунікація з органами влади;
  • програми підтримки та розвитку підприємництва, а також підготовка заявок для участі в цих конкурсах;
  • купівля та оренда комунального майна та участь в публічних закупівлях;

Для отримання консультацій можна звертатися за номером телефону – 096 029 67 81.

Проєкт «Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва: від перших кроків до стабільного доходу» реалізовуватиметься громадською організацією «Спілка учасників АТО м. Хмільницького району» в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО» за фінансової підтримки Українського ветеранського фонду.

Більше про проєкт «Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва: від перших кроків до стабільного доходу» можна дізнатися ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *