Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.12.2018

КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ Е-ДЕМОКРАТІЇ – ЩО ПРОПОНУЄТЬСЯ ЗРОБИТИ ПРОТЯГОМ ДВОХ РОКІВ НА ВІННИЧЧИНІ?

Запрошуємо взяти участь в засіданні «круглого столу», під час якого буде презентовано проект Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2019-2020 роки.

Захід відбудеться 28 грудня, в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців (кабінет 101).

Початок об 11.00.

Протягом двох місяців експерти громадської організації «ПРАВО» проводили фокус-групові дослідження, аналізували статути територіальних громад та офіційні сайти райдержадміністрацій, районних центрів та ОТГ, проводили глибинні інтерв’ю з посадовцями, аналізували отриману інформацію з метою визначення стану та перспектив розвитку інструментів електронної демократії у Вінницькій області.

Проаналізувавши всю зібрану інформацію, експерти громадської організації «ПРАВО» розробили проект Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2019-2020 роки і тепер запрошує її обговорили.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Електронне врядування у Вінницькій області: від концепції до впровадження», який реалізується громадською організацією «ПРАВО» в рамках швейцарсько-української програми EGAP за підтримки Innovabridge Foundation.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *