Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.01.2020

КРАЩІ ПРАКТИКИ ПАРТИЦИПАЦІЇ – експерти організації взяли участь в міжнародному форумі

Експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох беруть участь в IV Міжнародному Форум практиків партиципації.

Під час форуму учасники обговорили методики оцінки та вдосконалення громадського бюджету, проблемні питання участі членів громади на всіх етапах громадського бюджету, просторове планування, а також питання нормативного регулювання бюджету участі.

Організаторами та партнерами цьогорічного Форуму виступають: Фундація ПАУСІ; Проект ПРОМІС; Ініціатива «Громадська участь в місцевих бюджетах», яка є частиною «Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформування державного управління», що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh; Полтавська міська рада; Міжнародна громадська організація «Основи свободи».

До участі у заході запрошені громадські активісти, посадовці, експерти з України, Португалії, Великої Британії, Грузії, Молдови, Польщі а також представники інституцій, які підтримують розвиток партиципаторних практик. Форум покликаний створити простір для обміну кращими практиками, обговорення викликів і ідей щодо розвитку партиципації. Учасники та учасниці матимуть змогу розробити місцеві, національні та міжнародні спільні ініціативи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *