Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.10.2012

КРИВОПІШИН ДОБРИЙ НА ПОЧИН – В ХМІЛЬНИКУ З’ЯВИТЬСЯ ЩЕ ОДИН БЮВЕТ?

Про це повідомляється в одному з матеріалів передвиборчої агітації кандидата в депутати Юрія Гайдаєва, розміщеного на сторінках газети «Життєві обрії». Зокрема йдеться про наступне:

«За сприяння міськради та Юрія Гайдаєва, які взяли на себе всі клопоти по придбанню та облаштуванню, перша стаціонарна установка вже найближчим часом запрацює в одному з районів міста-курорту, про що буде повідомлено згодом. Користуватися водою з даного кювету хмільничани будуть безкоштовно. За очищення одного літра води міський бюджет сплачуватиме всього кілька копійок».

На жаль в матеріалі відсутня інформація про те, який саме район міста має ощасливити Юрій Гайдаєв. Свого часу начальник південно-західної залізниці Олексій Кривопішин «ощасливив» подібним чином мешканців центральної частини міста Хмільника…

3 Comments on “КРИВОПІШИН ДОБРИЙ НА ПОЧИН – В ХМІЛЬНИКУ З’ЯВИТЬСЯ ЩЕ ОДИН БЮВЕТ?

babaj
12.10.2012 at 21:13

харашо би построїть біде. послє виборам згодиться багатьом кандидатам

Небайдужий
14.10.2012 at 11:34

Один непотрібний блювет (бо вода для пиття непридатна) за кошти “Укрзалізниці” (тобто- за кошти платників податків) в Хмільнику вже споруджено. Тепер ще один такий самий намилилися за наші гроші спорудити? Чи це “щастя” на нас очікує лише в разі обрання Ґайдаєва народним депутатом?

Так Надо
14.10.2012 at 11:44

оце так щастя на Хмільник пріваліло!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! такі щедрі ці всі кадидати)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *