Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

07.05.2016

КУДИ «ПОПЛИВЛИ» ХМІЛЬНИЦЬКІ ДЕЛЬФІНИ І ЧИ ПОВЕРНУТЬСЯ ВОНИ НАЗАД ДО ХМІЛЬНИКА? (ОНОВЛЕНО!!!)

Depositphotos_3300394_lВчора інтернет видання та соціальні мережі просто вибухнули інформацією про те, що з санаторію «Поділля» було викрадено дельфінів. Хмільницька поліція навіть почала розслідування.

За словами начальника Хмільницького відділу поліції Дмитра Руденка, до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості за ознаками ч.5 ст.185 КК України (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах).

Але потім в мережі почала з’являтися інформація про те, що керівництво санаторію «Поділля» просто передало дельфінів до Трускавецького розважально-оздоровчого комплексу і дельфінарію «Оскар». Там тварин мають підлікувати і будуть утримувати, поки їм не підшукають інше, пристосоване для них, місце. Є навіть відповідний акт прийому передачі дельфінів:

13118855_293996760932440_5218907471005523818_n

Але виникає питання: чи мав право директор санаторію Анатолій Реп’ях передавати комусь дельфінів, які, фактично, належать не йому, а Борису Когуту? З першого погляду – таки не мав. Але пропонуємо ознайомитися з документом, який раніше було опубліковано в мережі інтернет:

13023327_878630212245469_1767278358_n

З цього документу видно, що пан Когут, фактично, дозволив Анатолію Реп’яху переміщати дельфінів на власний розсуд.

Якщо під час слідства буде виявлено, що ці документи не є підробкою, то відкрита кримінальна справа має всі шанси бути закритою.

Та відкритим залишається питання: чи повернуться дельфіни знову до Хмільника? Свого часу фірма пана Когута викупила недобудоване приміщення міського басейну, для того, щоб облаштувати в ньому дельфінарій. Але з моменту продажу вже пройшло майже 5 років та будівництво до цих пір не завершено.

Вже коли цей матеріал було розміщено на ГФХ, в одному з коментарів до нього, було подано посилання на цікавий відеоматеріал під назвою “В санаторії “Поділля” припинено незаконну діяльність приватного дельфінарію “Доктор-Дельфін”. Зважаючи на те, що матеріал досить цікавий, ми його вирішили розмістити, як додаток до цього матеріалу. Отже – приємного перегляду:

124 Comments on “КУДИ «ПОПЛИВЛИ» ХМІЛЬНИЦЬКІ ДЕЛЬФІНИ І ЧИ ПОВЕРНУТЬСЯ ВОНИ НАЗАД ДО ХМІЛЬНИКА? (ОНОВЛЕНО!!!)

Віталій
07.05.2016 at 13:35

До речі, власника дельфінів неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за незадовільні умови утримання дельфінів. Є офіційна відповідь Державної екологічної інспекції: http://pravongo.org/delfiniv-yaki-znahodyatsya-v-hmilnytskomu-sanatoriji-podillya-mozhut-vidibraty-u-vlasnyka/

xumka
07.05.2016 at 14:13

Свого часу фірма пана Когута викупила недобудоване приміщення міського басейну, для того, щоб облаштувати в ньому дельфінарій. Але з моменту продажу вже пройшло майже 5 років та будівництво до цих пір не завершено.

ТАК МОЖЕ ПОРА ВИСВІТЛИТИ ЯКИМ ЧИНОМ ОБЛРАДА ВИДІЛИЛА П’ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ З БЮДЖЕТУ ОБЛАСТІ, ЯКІ МАЛИ ПІТИ НА ЛІКАРНІ ТА ПОЛІКЛІНІКИ,А ПІШЛИ ТІ КОШТИ НА ДЄЛ-ФІН-АРІЙ.ЯКИЙ ЧОМУСЬ І ПРИВАТНИЙ І Т.П І Т.Д…І В ЧИЇХ КИШЕНЯХ ОСІЛИ ТІ МІЛЬЙОНИ,ЧИ МО ТО УСЕ ПІШЛО НА БЕТОН ДЕКІЛЬКА МІКСЕРІВ ЯКИХ ЗЛИЛИ У “НАРОДНОМУ БАССЕЙНІ”(МАБУДЬ АЖ ІЗ СЄПАРАТИСТСЬКОГО СЄВАСА ПРИВОЗИЛИ)

А у= xumka=зберігся платний білет на відвідування того басейну!
ТІ КНИЖЕЧКИ(НА ВІДВІДУВАННЯ БАСЕЙНУ) У 1976 РОЦІ ПРОДАЛИ ПО 50 КОПІЙОК КОЖНОМУ УЧНЕВІ У ХМІЛЬНИКУ!ТУДИ ЩЕ ПО 10 КОПІЙОК МАРКИ ВКЛЕЮВАЛИ! МОЖЕ ЧЕРЕЗ СУД ВІДСУДИТИ ТЕ ПРІМІЩЕННЯ БАСЕЙНУ ЯК НЕУСТОЙКУ ЗА 40 РОКІВ!?

Віталій
07.05.2016 at 14:17

Гроші обласного бюджету на дельфінарій не виділялися. Був намір внести зміни лише до відповідної програми. Змін до самого бюджету та, власне, виділення коштів, не було.

Небайдужий
07.05.2016 at 14:48

Мені цікаво, чи у дельфінарників є належним чином виданий і оформлений документ, що засвідчує їхнє право власності на тих бідолашних тварин? Припускаю з величезною часткою ймовірності, що такого документу не існує в природі. Тому кримінальне провадження за ст. 185 КК України, на мою думку, не має жодних перспектив і буде закрито за відсутністю події злочину.

Віталій
07.05.2016 at 14:53

А як взагалі може бути підтверджене право власності на дельфіна?)

Мир
07.05.2016 at 14:56

Дивіться всю правду без брехні на відео
https://www.youtube.com/watch?v=BFC_NvzfZK4&feature=youtu.be

Правда
07.05.2016 at 16:50
Правда
07.05.2016 at 16:54

Стаття з фото хворих дельфінів “Доктора-дельфіна”
http://pda.vinnitsa.info/news/pislya-rozboriv-z-viklikom-politsiyi-na-vinnichchini-dlya-delfiniv-vlashtuvali-goloduvannya.html

УРА
07.05.2016 at 17:45

Як можна було довести дельфінів до такого жахливого стану? Для Когута це було наживання грошей(((
http://33kanal.com/vinnichchina/golodni-delfini-zalishilis-bez-nagljadu-na-vsju-8574.html

Правозахисник
07.05.2016 at 19:53

Як на мене, то історія ця просто жахлива. Адже у нашій краіні існує суд, який покликаний вирішувати подібні спори. Чому директор санаторію не звернувся за поновленням права санаторію на володіння своім майном до суду, а пішов на явне самоправство.
Ст. 356 КК Украіни передбачено кримінальну відповідальність за подібні діі, у разі, якщо такі самовільні діі заподіяли значноі шкоди.
Завтра не можна буде вогуляти собаки, бо сусід відправить іі до ”чорта на кулічки” та пред’явить акт прийому-передачі. Бог зна шо робиться…

Віталій
07.05.2016 at 20:01

? А чому він взагалі мав звертатися до суду? Термін угоди оренди приміщення збіг майже рік тому. І пан Когут, як добропорядний громадянин, мав би просто звідти піти, а не створювати ситуацію, щоб власник приміщення був змушених звертатися до суду. До того ж пан Когут надав дозвіл на переміщення дельфінів. Письмовий дозвіл. І з відео видно, що він не заперечував існування цієї бамажки. Так що які претензії до Реп’яха?

Правозахисник
07.05.2016 at 20:35

Тому що всі спори вирішує суд. Ось чому Віталій. Та бумажка, то що ? Доручення, яке уповноважує на вчинення певних дій ? Як на мене, то не є доручення. Санаторі, щоб передавати дельфінів, мав би володіти ними на певних правових підставах. Чи не так?

Віталій
07.05.2016 at 20:39

))) А Когут володіє дельфінами на яких правових підставах?)))

Небайдужий
07.05.2016 at 20:49

Ні на яких. Ті дельфіни не мають власника, оскільки в законній власності їх ніхто не має і, скоріше за все, не може мати, оскільки дуже ймовірно (на 99,999%) що вони добуті злочинним шляхом. 🙂
Але, не дивлячись на це, Віталіє, шановний Правозахисник правий. Пан Реп’ях, попередньо змовившись ще з групою інших осіб, вчинив дії, які можуть становити склад кримінального правопорушення предбаченого ст. 356 КК України. Кримінальне право- “дєло тонкоє”. Там дуже просто втрапити в халепу, якщо не проконсультуватися перед тим, як щось робити, з кваліфікованим фахівцем. Схоже, що керівництво санаторію перед тим, як виселяти шарлатанів-дельфінарників, не порадилося з фахівцями, які в достатній мірі володіють знаннями в цій галузі права.
Я вже тут якось повідомляв комусь, що порушення закону одними людьми не дає права його порушувати іншим. навіть у відповідь, якщо відсутні ознаки стану крайньої необхідності чи необхідної оборони. В даному конкретному випадку такими ознаками навіть не пахло. Я так вважаю.

Віталій
07.05.2016 at 20:50

До речі, пропоную ознайомитися з цим матеріалом. http://pravongo.org/delfiniv-yaki-znahodyatsya-v-hmilnytskomu-sanatoriji-podillya-mozhut-vidibraty-u-vlasnyka/
Як на мене, то в цій ситуації на перше місце має ставитися не інтереси Когута чи Реп’яха, а дотримання вимог законодавства щодо утримання дельфінів. Чомусь про це забувають, коли сперечаються про ситуацію. Але, як не крути, порушення були і серйозні, про що й повідомляла свого часу екологічна інспекція…

Степан
07.05.2016 at 21:01

Несподіваний поворот сюжету. Дельфінам все-таки знайшовся підходящий дельфінарій. Отже, пану Когуту вже нема чого переживати за бідолашних дельфінів. Поки він добудує басейн в центрі міста, їх відгодують і підлікують. Тепер вже його ніхто не буде підганяти з будівництвом басейну. Мав би дякувати Реп’яху за те, що він так добре пристроїв його “безпритульний мовчазний скарб”, а не заяви в суд на нього писати 🙂

Виснажені та хворі дельфіни з Хмільника перебувають на лікуванні у Трускавці.

Розважально-оздоровчий комплекс «Оскар» у Трускавці офіційно повідомляє, що вкрай виснажені дельфіни з реабілітаційного центру «Доктор Дельфін», що знаходиться на території санаторію «Поділля» у Хмільнику Вінницької області, зараз перебувають на лікуванні у трускавецькому дельфінарії. Про це йдеться на офіційній сторінці дельфінарію “Оскар”, передає кореспондент Львівського порталу.

Так, днями до керівництва «Оскару» звернулися волонтери, які стежили за перипетіями навколо дельфінарію «Доктор Дельфін» і переймалися умовами утримання морських тварин та їхнім станом здоров’я. Вони звернулися до нас з проханням взяти їх на тимчасове проживання, оскільки ми володіємо усіма необхідними умовами для утримання та реабілітації морських тварин.

Варто зазначити, що раніше директор санаторію «Поділля» Анатолій Реп’ях попросив волонтерів та громадські організації взяти цих ссавців під опіку через аварійний стан самого басейну та байдужих власників, які покинули їх напризволяще.

За словами активістів, умови утримання тварин та їхній психологічний та психічний стан були жахливими, що підтверджують фото та відеоматеріали, які нам були надані.

Зокрема, ними були виявлені численні ураження на шкірі тварин, спровоковані неякісною водою у басейні, констатовано виснаженість дельфінів через недогодовування. Тому в екстреному порядку та завдяки злагодженим діям усіх небайдужих сторін ссавців транспортували до Трускавця, оскільки ще день-два їхнього перебування у Хмільнику могло закінчитися для них фатально. Крім того, самі ветеринари не були впевнені у тому, що дельфіни витримають дорогу.

Але завдяки спільним зусиллям волонтерів, громадських організацій, дирекції санаторію «Поділля» нам вдалося врятувати життя рідкісних морських тварин, занесених до Червоної Книги.

На цей час самки цих ссавців перебувають на карантині. Їх відмежували від постійних мешканців дельфінарію «Оскар» через ризики поширення інфекцій. Зараз вони живуть окремо, адаптовуються до нового «помешкання», проходять реабілітацію та відповідне лікування. Процес реабілітації буде досить тривалим і скільки він займе часу спеціалісти ще не знають. Наразі проводиться поглиблена діагностика стану здоров’я ссавців, взято додаткові аналізи. А поки «дівчатка» знаходитимуться під пильним наглядом фахівців до їхнього повного одужання.

http://portal.lviv.ua/news/2016/05/07/visnazheni-ta-hvori-delfini-z-hmilnika-perebuvayut-na-likuvanni-u-truskavtsi

смерть ворогам
07.05.2016 at 21:52

А чому дівчатка? На скільки мені відомо в Трускавець поїхали Лулу і Зевс

Роман
07.05.2016 at 22:03

Зрозуміло все, і те що доктор дельфін – аферист і те чому все саме так відбувається!! Незрозуміло як той будяк вкрав оздоровницю??????? А той лисий курдупель- шукач правди( Марчук ) нехай краще розповість хто кришує ігровий бізнес його сина, що знаходиться в підвалі коператора!!!

Степан
07.05.2016 at 22:30

Дві самки поїхали в Трускавець на лікування — Джуні і Беті. Лулу і Зевса Когут вже давно перепродав. Там ще був п’ятий дельфін. Доля останнього невідома.

Правда
07.05.2016 at 23:03

Як добре, що накінець закінчились муки дельфінів і вони попали в гарне місце))) Тепер і тварини будуть здорові і відвідувачі будуть щасливі бачити ухожених в гарних умовах дельфінів)))))

Небайдужий
07.05.2016 at 23:06

Ви впевнені, Правдо, що дельфінарій в Трускавці, то дійсно “гарне місце” для дельфінів? В Трускавці є море? Чи туди прокопали канал до найближчого моря? Звідки там морська вода?
Там така ж сама хлорована тюрма для тварин. Ну, хіба, може камера трохи просторіша.

Степан
07.05.2016 at 23:09

Ідеально, правда, було б в море випустити. Але чи виживуть вони в ньому? Я так розумію, що дельфіни хворі.

Правда
07.05.2016 at 23:13

А дійсно, чому ніхто не переживав, не робили шуму і не шукали де ж дівся п’ятий дельфін? А чи живий ще бідний дельфінчик? Вони ж такі розумні.
Питання до нашої поліції, а де ж п’ятий дельфін????

Правда
07.05.2016 at 23:27

Так, в море випустити ідеально було б))) Але після таких жахливих умов, в яких були ці дельфіни, то це мають робити служби відповідні і визначати чи хворі, чи здорові дельфіни та лікувати їх. І тому їм там точно добре!))))

смерть ворогам
08.05.2016 at 09:59

Степан, це не важливо, але: в дельфінаріі були Самці Джонні та Зевс, самки Лулу та Бетті і малишка Софочка. Софочки вже рік в Хмільнику не має. Було дві пари Зевс і Лулу, та Джонні і Бетті. Так що в любому випадку в Трускавець поїхала пара, самець і самка.

Степан
08.05.2016 at 11:41

Я так детально не слідкував за дебетом/кредитом дельфінів в спорткомплексі “Поділля”, але на мою особисту думку ці деталі, в даному випадку, дуже важливі. Як говориться: “диявол криється в деталях”. І дійсно, де поділась маленька Софочка??? А що до статі самців. Мусите повірити мені на слово, оскільки володію інсайдерською інформацію, як то кажуть — з перших уст. Останні два савці, що були в басейні спорткомплексу басейну — були дві самки. Ці дельфіни сфотографовані і зняті на відео з різних боків багато разів і кількома камерами, так що ідентифікувати їх не складе особливих зусиль для правоохоронців, чи будь кого іншого.
“Якщо на клітці слона прочитаєш напис «буйвол», не вір очам своїм.” (Козьма Прутков)

Віталій
08.05.2016 at 12:54

А в мене питання… За словами начальника Хмільницького відділу поліції Дмитра Руденка, до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості за ознаками ч.5 ст.185 КК України (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах).
В примітках до цієї статті зазначається, що в особливо великих розмірах визнається злочин, що вчинений однією особою чи групою осіб на суму, яка в шістсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян на момент вчинення злочину.
Як визначили, що це саме крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах? Тобто, скільки коштує один дельфін, а також хто і як визначає його вартість?

Правозахисник
08.05.2016 at 13:56

У відповідності до ст.ст. 91, 242 КПК Украіни вид і розмір шкоди, завданоі злочном, є обставиною, яка підлягає доказуванню. Тому для визначення розміру завданоі злочином шкоди слідчий має призначити відповідну експеризу.
Самі ж дельфіни, на мою думку, потрібно визнати речовим доказом. Оглянути іх та оформити ти це відповідним протоколом. Вирішити питання про передачу речових доказів на відповідальне зберігання.

Віталій
08.05.2016 at 14:09

Стоп! А хіба перед тим, як відкрити провадження за вказаною статтею не має якось бути вищзначена, хоч би приблизно, вартість дельфіна? Ну звідки слідчий знає, що ця крадіжка саме “шістсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян”? А може 599 разів перевищує неоподаткований мінімум?))) Значить злочин кваліфіковано не правильно?)))

Небайдужий
08.05.2016 at 14:18

Віталій писав: “Як визначили, що це саме крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах? Тобто, скільки коштує один дельфін, а також хто і як визначає його вартість?”

Першопочаткова кваліфікація злочину відбувається на підставі тих відомостей, які надаються заявником в повідомленні про злочин. В даному випадку, я так розумію, заявником є пан Когут? На відео, оприлюдненому на Youtube, він заявив, що у нього невідомими особами було вкрадено 42 тис. баксів, які лежали в шкафчику за картонною коробкою з чимось схожим на пилосос. По курсу НБУ така сума в гривнях цілком має тягнути на “особливо великий розмір” і без вартості вивезених дельфінів. Можливо, саме по факту крадіжки грошей і порушене те провадження? Єсть лі жизнь на Марсє? Нєт лі там жизні? Наука пока нє в курсє дєла 🙂

Правозахисник
08.05.2016 at 14:36

В момент внесення відомостей до ЄРДР слідчий, за наявноі у нього інформаціі, робить попердній висновок про вартість викраденого майна. Попередня інформація може бути встановлена на підставі заяви про скоєння злочину, показань потерпілого, довідки підприємства і т.п.
Але це тільки попердня інформація, яка дає можливість визачитись із кваліфікацією злочну, щоб внести відомості про нього до Єдиного реєстру.
В подальшому кваліфікація може уточнюватись.

Степан
08.05.2016 at 14:41

Здається мені, що дельфіни то лише прикриття. Насправді, справжня цінність, то пилосмок, що може смоктати бакси. Аж 24 тис. баксів насмоктав!!! От би собі такий десь придбати 🙂

Небайдужий
08.05.2016 at 16:17

Дивлюся той “Акт прийому-передачі”…. Жодних ідентифікуючих ознак тварин нема! Ні статі, ні віку, ні ваги, ні довжини тіла, ні особливих прикмет. Та й біологічний вид тварин вказаний невірно (має бути Афалі́на чорномо́рська (Tursiops truncatus ponticus), а не “дельфін-афаліна”). Я вже не кажу про паспорти з генетичним аналізом ДНК тварин чи з даними електронних чіпів. В акті навіть не вказано стан тварин та чи живі вони або мертві. Абсолютно нічого нема! Бардак бардацький. За цим актом, наприклад, можна повернути будь-яких двох дохлих дельфінів- представників одного з трьох підвидів афалін. Тобто, віддали одних тварин, а по факту повернути можуть будь-яких інших афалін.
Хто так документи складає?! Жах.

Правда
08.05.2016 at 16:44

Так, був бардак, коли знущалися з тих дельфінів, які були в басейні з плитки, що різала їх тіла( так, був бардак коли розміри басейну для них були малі і в повній антисанітарії дозволяли плавати всім хто тільки платив гроші, коли не було додаткового вольєру, щоб дельфінів розміщали коли вони хворіють і потрібно було спускати воду і мити басейн. А тепер дельфіни є в Трускавці і в гарних умовах)))

смерть ворогам
08.05.2016 at 16:53

Я теж детально не слідкував, але часто з дітьми відвідував шоу – программу.То ведучий представляв Завса і Джонні як особів чоловічої статі,а Лулу і Бетті як жіночої.А Софочка не звернулась з літньої подорожі в Скадовськ

Правда
08.05.2016 at 16:59

І що ж ви тоді, Небайдужий, коли порушувались закони про утримування дельфінів, про знущання над тваринами, тоді для вас не був бардак?

Правозахисник
08.05.2016 at 17:13

Небайдужий, цілком погоджуюсь з Вами. Чим детальніше в акті описані ознаки об’єкта, який передається, тим менше виникає проблем, та запитань.
А так, в Трускавці Когуту віддадуть двох хворих тварин. І що, хто винуватим буде ?
Я читав, що у дельфінів бувають і інфаркти, і інсульти, і психологічні стреси.
Все як у людей.
Тут пишуть, що у Трускаці ім набагато краще. Подивіться на ситуацію реальніше. Тварин передали із однієі тюрми до іншоі. Від одних ”бізнесменів-пройдисвітів”, до інших.
Лише в морі вони будуть здорові і щасливі.

Правда
08.05.2016 at 17:22

Чи вибірково переживаєте за порушення законів, перекрився дохід для тих хто мав гроші рікою з незаконної діяльності Доктора-дельфіна? Чи для нього закони не писані і всіх і все можна купити? Чи можна було взагалі там знаходитись дельфінам і людям в аварійній будівлі?

Правда
08.05.2016 at 17:23

Які він мав документи щоб там знаходитись?

Степан
08.05.2016 at 17:27

“В акті навіть не вказано стан тварин та чи живі вони або мертві. Абсолютно нічого нема!…За цим актом, наприклад, можна повернути будь-яких двох дохлих дельфінів…Тобто, віддали одних тварин, а по факту повернути можуть будь-яких інших афалін.”

Не так то просто підмінити одних дельфінів на інші. Дельфіни не собаки, чи кішки. Вони тварини рідкісні, тим більше дресировані. Не думаю, що тренеру чи ветеринару з “Доктора де дельфіни?” буде заборонено їх відвідати. Вони ж бо точно можуть встановити їхні то дельфіни чи ні. І якщо виявиться, що дельфіни в Трускавці дійсно їхні — то який сенс їм заперечувати той факт???

Степан
08.05.2016 at 17:41

Ну а де дельфінам краще??? Дельфіни нам точно не скажуть. А ми люди можемо припустити де їм краще тільки з порівняння дельфінарія “Оскар” (Трускавець) та басейну спорткомплекса “Поділля” (Хмільник).
Ось посилання на дельфінарій “Оскар”:
http://oskar.org.ua/category/novini

Звичайно на вкус і колір товаришів нема. Але для мене очевидно, що в дельфінарії “Оскар” їм на порядок краще мешкати, ніж у тій помийній калюжі в яку перетворили басейн спорткомплексу “Поділля”

Небайдужий
08.05.2016 at 19:47

By Правда
“І що ж ви тоді, Небайдужий, коли порушувались закони про утримування дельфінів, про знущання над тваринами, тоді для вас не був бардак?”

Тоді також був бардак. І що? Я вам за повноту складання акту, а ви мені- про умови утримання дельфінів. Різницю відчуваєте? 😉

By Степан
“Не так то просто підмінити одних дельфінів на інші.”

Ви навіть не здогадуєтеся, наскільки просто. Це значно простіше, аніж підмінити тих же котів, собак, чи курей. Ви самі коли небудь пробували відрізнити одного дельфіна від іншого чисто за зовнішністю? Спробуйте. Гарантую, що отримаєте захоплююче заняття з непередбачуваними результатами 🙂

Передавати комусь на зберігання речі, визначені індивідуальними ознаками без зазначення цих самих ознак, це те ж саме, що їх викинути. Ризик неповернення таких речей через їх підміну надзвичайно високий. Чим ви тоді будете доказувати, що ваші речі підмінили?

Правда
08.05.2016 at 19:58

А куди повертати тих хворих дельфінів Когуту?
Як можна повернути тій людині, в якої навіть по закону мали би видучити цих тварин і перевести в нормальні умови. Навіть судили його за це, не забрали тільки тому, що екологічна інспекція не знайшла куда їх переселити! То кому ви хочете Небайдужий повертати цих дельфінів їхньому катові?

Правда
08.05.2016 at 20:01

Чи в нас можна знущатись над тваринами і закон, що не діє по вилученню в таких катів дельфінів?

Небайдужий
08.05.2016 at 20:28

Закони по запобіганню жорстокому поводженню з тваринами у нас діють так само, як й інші закони. Але, для того, щоб встановити такі факти і відібрати тварин у тих, хто над ними знущається, є правоохоронні органи і суд. Саме суд має вирішувати, що з тими тваринами робити і куди їх передавати. Це не моя і не ваша компетенція.
Правдо, ви кажете, Когута судили за жорстоке поводження з тваринами? Можете щось конкретніше сказати з цього приводу?

Віталій
08.05.2016 at 20:46

На скільки мені відомо, то не зовсім судили, а через суд притягували до адміністративної відповідальності. 2 рази. Мінімум 2 рази)))

Степан
08.05.2016 at 23:14

By Небайдужий
“Ви самі коли небудь пробували відрізнити одного дельфіна від іншого чисто за зовнішністю?”

Пробував. Не складніше, ніж одного китайця чи негра від іншого 🙂

By Громадський форум Хмільника.
“КУДИ «ПОПЛИВЛИ» ХМІЛЬНИЦЬКІ ДЕЛЬФІНИ І ЧИ ПОВЕРНУТЬСЯ ВОНИ НАЗАД ДО ХМІЛЬНИКА?”
“Попливли” дельфіни в Трускавець і судячи з гарячої дискусії юридично підкованих дописувачів форуму в Хмільник вони не повернуться. Хіба якщо Когут добудує дельфінарій в центрі міста, але то вже зовсім інша історія.

Віталій
08.05.2016 at 23:45

Ну для цього Когут і купляв недобудований басейн. Невже продаватиме?

Степан
09.05.2016 at 00:05

Була інформація ще до “втечі” дельфінів, що Когут шукає покупця на той недобудований басейн.

Віталій
09.05.2016 at 00:19

Навіть не уявляю, кому він нафіг потрібен… Хіба що заради землі)

Степан
09.05.2016 at 00:57

Може й справді хоче добудувати. Але ж де він гроші братиме на будівництво без дельфінів??? Не думаю, що той пилосмок у тумбочці в якому він бакси шукав може смоктати долари за відсутності дельфінів. Хіба що ще якесь шоу в Хмільнику організує? Наприклад, якийсь цирк. Може його тренери не тільки дельфінів вміють тренувати? Он скільки в Хмільнику бездомних собак і кішок. Хай їх тренують дітям Хмільника на втіху. А клоунів з готовими номерами в нього і так вистачає 🙂

Кнопка
09.05.2016 at 08:26

Хочу розчарувати тих, хто думає, що дельфінам, які народженні та проживали в неволі буде дуже добре у відкритому морі. Вони там просто загинуть, тому що звиклі до людей і не зможуть самостійно прохарчуватись, оскільки просто не вміють самостійно добувати собі їжу. так що, хлорована чи не хлорована , тюрма чи не тюрма, а все ж краще ніж голодна смерть…

Віталій
09.05.2016 at 09:06

Щось думаю, що цей “цирк” нас ще здивує і не один раз. А щодо басейну, то тут все просто: бізнес-план, банк, кредит, добудова…

Небайдужий
09.05.2016 at 09:37

By Кнопка: “…, що дельфінам, які народженні … в неволі …”

А звідки ви взяли, що ці дельфіни були народжені в неволі, а не виловлені з дикої природи?

Степан
09.05.2016 at 11:13

Тут діло не стільки в тому, що дельфіни не навчені добувати їжу (можна навчити. Якщо вони навчились лікувати таку хворобу як ДЦП яку ще жоден лікар за всю історію людства не вилікував , то добувати їжу в морі вони й подавно навчаться). Тут справа в тому, що у тих маленьких дельфінят (самкам дельфінів не більше трьох років, при тому що цей вид китоподібних живе до 50 років) шлунок і печінка у такому стані, як у дельфіна в років 40. Їм перед їжею кучу таблеток дають лишень для того, щоб шлунок “запустити”. Хоча в трьох річному віці шлунок має працювати, як часи. Можна тільки уявити на скільки паскудно їх годували вже бувші хазяї. Так що By Кнопочка частково права. В морі вони не виживуть. Тільки не тому, що їжу не вміють добувати, а тому що там нікому їм буде дати мезину чи інших медпрепаратів для їх хворих шлунків. Хіба що з часом, коли їх підлікують і вони зможуть обходитись без медикаментів.

Небайдужий
09.05.2016 at 12:00

Так ніхто ж і не говорить, що тварин слід випускати до моря. Зрозуміло, що на волі вони вже не виживуть. Мова про те, звідки вони тут взялися? Адже народження тварин зникаючих видів в неволі- подія екстраординарна, а тут- така кількість чорноморських афалін і усі, як запевняють їх володільці- народжені в басейнах! Таке диво і так багато разів протягом останніх трьох-чотирьох років повторювалося! Це щось неймовірне!
Звідки тварини в дельфінаріях-басейнах? Хтось знає? 😉

XXL
09.05.2016 at 21:22

Вчергове дивуюсь з читачів ГФ, 57 коментарів з приводу розбірок між двома субєктами господарювання. Половина співчуває Когуту, інша половина Репяху і всі дельфінам, а от новина про те, що може піднятись вартість квартплати для декількох тисяч родин міста, не цікавить нікого – жодного коментаря.

Віталій
09.05.2016 at 21:24

))) Підтримую))) Мене це також завжди дивувало))) Як казав Подервянський: “Нє, нам до Європи срать і срать…”)))

Небайдужий
09.05.2016 at 21:29

А що дивного, незвичайного чи непередбачуваного в тому, що в Україні постійно зростають ціни, втому числі й на житлово-комунальні послуги? Можна подумати, що хтось очікував їх зниження. 🙂

Віталій
09.05.2016 at 21:34

Воно то так, але… Якщо уважно передивитися самі тарифи, то можна побачити, що вони різняться навіть в однотипних будинках. Наприклад, будинок 9, 11 та 11-а по 1-го Травня. Будинки однакові, а от тарифи різні. Чому? Справа в кількості послуг. В когось 2, в когось 5, а в когось – 7. І коли постане питання підвищення тарифів – будуть невдоволені. Одним з варіантів виходу з ситуації могло б бути запровадження механізму, завдяки якому мешканці могли б відмовитися від тієї чи іншої послуги. Колись, ще при Грушку, було навіть створено робочу групу, яка мала дослідити це питання. Але саме питання заглохло. Може варто його реанімувати?

УРА
09.05.2016 at 22:15

Відео, яке ЧУТЬ привідкриє правду про преступну діяльність Когута
https://m.youtube.com/watch?v=1uVbjdzRaVM

Степан
09.05.2016 at 23:46

Нічого собі “ЧУТЬ”!!! Скандал тягне на цілий УОТЕРГЕЙТ в маштабах України 🙂

Степан
09.05.2016 at 23:48

АНОНС.

У Трускавці пройде виїзна прес-конференція на тему «Покинуті та хворі дельфіни з Хмільника знайшли порятунок у Трускавці»
У Трускавці пройде виїзна прес-конференція щодо ситуації з дельфінами із Хмільника. Про це інформують організатори прес-конференції на тему «Покинуті та хворі дельфіни з Хмільника знайшли порятунок у Трускавці».
Спікерами прес-конференції виступлять:
– Анатолій Реп’ях – директор санаторію «Поділля» у Хмільнику,
– Оксана Романюк – адміністратор санаторію «Поділля»,
– Тарас Чекурда – співвласник розважально-оздоровчого комплексу «Оскар»,
– Геннадій Галабурда – директор розважально-оздоровчого комплексу «Оскар»,
– Олександр Цвєток – ветеринар розважально-оздоровчого комплексу «Оскар».
Прес-конференція відбудеться у середу, 11 травня, акредитація журналістів обов’язкова.

http://truskavetskyjvisnyk.io.ua/s2307355/truskaveckiy_visnik_81_1222_vid_9_travnya_2016_r

Віталій
10.05.2016 at 07:56

Нічого собі…

Правозахисник
10.05.2016 at 09:12

Вони просто так Когуту тих двох дельфінів не віддадуть. Йому доведеться в судовому порядку доводити своє право власності на них та аитребовувати з чужого незаконного володіння.
Якщо своє право власності не доведе, то про цих двох дельфінів йому прийдеться забути.

Віталій
10.05.2016 at 09:19

І, зважаючи на те, що писав Небайдужий про акт передачі дельфінів, то зробити це буде просто неможливо…

Кнопка
10.05.2016 at 09:20

прикольно, на конференції будуть всі , крім тих, хто має відношення до дельфінів…. не перестаю дивуватись нашій Україні….

Небайдужий
10.05.2016 at 09:26

Кнопко, а хто, на вашу думку, “має відношення” до тих нещасних дельфінів?

Віталій
10.05.2016 at 09:28

І хто заважає, наприклад, Когуту туди поїхати? Я думаю, що встигне до початку)))

Кнопка
10.05.2016 at 09:34

та хоча б той самий Когут, як не як, а він все таки власник.

Небайдужий
10.05.2016 at 09:37

А звідки ви знаєте, що пан Когут дійсно є власником тих дельфінів? Тільки з його слів, чи може якісь документи бачили?

Віталій
10.05.2016 at 09:39

Ну то хай їде – хто йому заважає? Тим більше, що його позиція мала б бути озвучена, бо складений акт так саме не доведе. що то саме ті дельфіни, яких забрали з Хмільника, такі хворі та виснажені. Могли б і підмінити. І зараз на нього повішають не тільки незадовільні умови, а це з періодичне гвалтування цих тварин…

Правозахисник
10.05.2016 at 11:46

Хоча ні, можна не ”судитися”. Можна вночі зірвати двері в дельфінаріі ”Оскар”, як були зірвані в ЛФК санаторія ”Поділля”, та забрати назад своіх дельфінів.
Віталій, як Ви думаєте, це буде правильно та законно?

Віталій
10.05.2016 at 12:09

))) Ну якби щось залежало від того, що думає про цю справу Віталій, то всі дельфіни жили б в морі, а власників дельфінаріїв було б притягнуто до відповідальності за жорстоке поводження з тваринами)))

Небайдужий
10.05.2016 at 12:42

Пане Правозахисник! Я тут всіх, хто стверджує, що дельфіни належать пану Когути, чи ПП”Доктор-дельфін”, запитую, запитую, але ніхто не відповідає: на чому ґрунтується ваше твердження про те, що вказані особи дійсно є власниками тварин? Є якісь первинні документи про придбання дельфінів; належним чином видані та оформлені документи (паспорти) на цих рідкісних тварин, занесених до Червоної книги і т.п? Чи усі розмови про належність дельфінів опираються лише на усні заяви директора ПП”Доктор-дельфін”?

Правозахисник
10.05.2016 at 12:58

Питання ще в тому, чи можуть дельфіни перебувати у власності фізичноі особи. Адже є майно, яке згідно вимог закону, не може перебувати у праватній власності фізичноі особи (яке виключене із цивільного обороту).
Це питання підлягає додаткому вивченню.

Небайдужий
10.05.2016 at 13:09

Так і я про це ж саме кажу 🙂

XXL
10.05.2016 at 13:46

Реп’яхи пішли в наступ- проводять виїздну конференцію, вболівають за здоров’я дельфінів, а як на протязі кількох років плату за аренду басейну клали до свого кармана то й не помічали порушень. Може Реп’яшки вирішили скористатись досвідом по захопленню чужого майна і прихопити дельфінів собі, чому ні, адже це прибуткова справа.

Правозахисник
10.05.2016 at 13:46

А мені ще цікаво дізнатись як там ремонт в ЛФК санаторія ”Поділля”’.
Мабудь вже закінчили, і ті ”козли” прибрали.
Там щоб робити капітальний ремонт потрібні дуже великі кошти.
Сам по собі басейн не проносить додаткового прибутку для санаторія, лише додткові витрати.
В ЖД-санаторіі тому й почали продавати квитки для дітей із міста, щоб хоч якось покрити витрати на електроенергію та очистку води. Сам по собі басейн є збитковим.

Віталій
10.05.2016 at 14:02

В контексті останніх коментарів: як ви думаєте, якщо басейн – то збиткова справа, а присутність дельфінів давала можливість класти до кишені плату за оренду майна, то чи виживав би Реп’ях Когута?))) Чому й надалі не класти до кишені прибуток?)))

Правозахисник
10.05.2016 at 14:21

Віталій, суть спору – або бізнес 50% на 50 %. Або вйо.. звідси.
А що таке 50% на 50%. Досвідчені бізнесмени добре знають, що це початок кінця бізнесу. Отакова байка цієі історіі за права дельфінів. Нічого особистого, просто бізнес.

Правозахисник
10.05.2016 at 14:23

На твоій територіі бабло на халяву тягнуть полосмогом. Ви б таке стерпіли.
Травень у Бориса був до кінця розписаний, по 100 чол. в день. Рахувати вмієш.

Віталій
10.05.2016 at 14:27

Що ще раз доводить, що все має бути в межах закону: і укладання договору оренди, і облік доходів, і параметри басейну, і хімічний склад води, і походження тварин… Якщо десь щось не так, то рано чи пізно воно все повилазить. Як і в цьому випадку.

Тарас
10.05.2016 at 16:30

Якби в басейні не було реальних проблем ріпях би і далі стриг би собі капусту за оренду, а якщо підприємець відмовляється від грошей то єдина причина, на мою думку, те що збитку від дельфінарію для санаторію більше ніж прибутку. От і вся математика. Плюс якщо б, а до того все йшло, хтось із людей постраждав через аварійний стан будівлі то репутаційні втрати мав би санаторій, а не якийсь когут.

Правозахисник
10.05.2016 at 17:10

Зношеність комунікацій та аварійний стан споруди самого басейну, це речі різні. Як ремонт поточний та капітальний, також речі різні.
Санаторій планує витратити декілька мільйонів гривень на капітальний ремонт споруди самого басейну?
Із відео видно, що почали проводити поточний ремонт. Скоріш за все для картинки на відео. Проте побачим що буде далі…
Капітальний ремонт споруди такого типу це річ серйозна, потрібна ПКД, іі експериза, держ.тех.нагляд та інше.
Але я переконаний, що в основі конфлікту бізнесові інтереси.

Небайдужий
10.05.2016 at 17:36

Та яка різниця, почав санаторій ремонт корпусу з басейнами, чи не почав? То- власність санаторію. Що хоче те й робить на власний розсуд, незалежно від волі інших осіб. На те він і власник. На відміну, скажімо від того ж Когута, який ніяких документів на дельфінів не має, санаторій своє право власності на корпус має чим підтвердити 😉

Правозахисник
10.05.2016 at 17:39

А дельфінів таки віджали.
Але що там, на теритоію санаторію просто так не зайдеш, охорона не пустить. Особливо журналістів ганяють.

Правозахисник
10.05.2016 at 17:44

Чого документів у Когута на дельфінів не було? Він же сказав на відео, що були в кормокухні. Але зникли десь.
У мене це викликає лише іронічну посмішку.
Документи зберігати в корокухні, чи долари за пилосмогом.
Дурниця якась. І які можуть бути документи на цих дельфінів?

Степан
10.05.2016 at 19:15

У хмільницьких дельфінів у Трускавці об’явився ще один співвласник 🙂
“…как один из собственников дельфинария, Тарас Чекурда предлагает винницким журналистам пообщаться как с ветеринарами, так и другими сотрудниками в Трускавце, а также лично убедиться, что животные не «исчезли»…”
http://real-vin.com/istorija-s-pohishhennymi-na-vinnichine-delfinami-poluchila-neozhidannoe-razvitie

Ще трохи і співвласників дельфінів буде більше, а ніж дітей у лейтенанта Шмідта )))

Степан
10.05.2016 at 20:09

А ось все за тим же посиланням і наш форум цитують:
“…Где же пятый? Жители Хмельника, с ноября 2011-го следившие за местным дельфинарием, вспоминают, что кроме первой пары – Зевса и Лилу, а также Джуни и Бети, была еще Софочка, судьба которой и нынче не известна. Якобы в последний раз пять животных видели аж год назад. К сожалению, Борис Когут отказывается прояснять ситуацию. В принципе, как предприниматель, он вполне мог продать животное и оно не погибло… А если погибло?”

Громадський форум Хмільника рулить 🙂

Віталій
10.05.2016 at 20:26

))) Громадський форум Хмільниччини вже давно рулить)))

Степан
11.05.2016 at 08:04

Начальник Хмільницького відділу поліції поїде у Трускавець впізнавати дельфінів

http://gazeta.ua/articles/regions/_nachalnik-hmilnickogo-viddilu-policiyi-poyide-vpiznavati-delfiniv/696956

Віталій
11.05.2016 at 08:17

Цитата: “Якщо власник дельфінарію та дельфінів не зуміють між собою домовитись, ця справа вирішуватиметься на рівні області, – підкреслює Руденко”. Блін, а що мається на увазі?))) Що в цьому випадку зможе порішать область? Може краще не в області такі питання вирішувати, а в суді?))) Не перестає мене дивувати пан Руденко)))

Небайдужий
11.05.2016 at 08:35

“Начальник Хмільницького відділу поліції поїде у Трускавець впізнавати дельфінів”

Вони що, його родичі, чи знайомі? Він їх хоч раз в житті бачив? За якими ознаками він їх впізнавати зібрався? 🙂

Віталій
11.05.2016 at 08:42

Це ще добре, що поїде тільки впізнавати, а не допитувати. Ну тіпа взяти показанія, а чи не самі вони покинули расположеніє санаторію?)))

Правозахисник
11.05.2016 at 12:25

Скоріш за все оглядати дельфінів як речові докази.
Впізнання дельфінів може бути проведено із тим же тренером, який зможе за певними ознаками, прикметами, відкликанням на клички та ін. із впізнати.

Віктор
11.05.2016 at 14:57

Зверніть увагу! В кінцівці відео (01.08.45) цікава обмовка керівника Поділля: «Я просто звертаюся, до тих власників, які мають дельфінарії, і де їм дозволено заніматися цією ПРОБЛЕМОЮ…дельфінами приїхати забрати в належні умови»

Віталій
11.05.2016 at 15:03

Ну і що тут такого? Для Реп’яха це справді стало проблемою))))))))))))))

Небайдужий
11.05.2016 at 15:15

Ніякої обмовки там нема. Дельфінарії це дійсно проблема, як і будь-який інший злочинний бізнес.

Степан
11.05.2016 at 15:39

Багатостраждальні дельфіни з Хмільника, яких лікують у Трускавці, одужують.

«Вже майже тиждень дельфіни перебувають на лікуванні. Вони на карантині, знаходяться окремо від тих дельфінів, які постійно там мешкають. Зараз проводиться реабілітація тварин. У них численні пошкодження шкірного покрову, в одного дельфіна ветеринари виявили виразку шлунку. Дельфіни дуже вимучені. З ними займаються фахівці, дають медикаменти.

Тваринам орієнтовно п’ять-шість років, але це важко визначити, оскільки вони дуже мало важать. Це свідчить про те, що їх недогодовували. Зараз їм пробують збільшити норми споживання риби», – зазначила вона. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/05/11/bagatostrazhdalni_delfiny_yakyh_likuyut_u_truskavtsi_oduzhuyut_698014

Правозахисник
11.05.2016 at 15:39

Синдром “Кличка”…
Що тут поробиш, такі люди нами керують…

Небайдужий
11.05.2016 at 16:11

“Тваринам орієнтовно п’ять-шість років, але це важко визначити, оскільки вони дуже мало важать. Це свідчить про те, що їх недогодовували.”

Ги-ги 🙂 Спочатку всі, в тому числі й Когут, стверджували, що тваринам приблизно по 2-3 роки (саме такому вікові відповідають їхні фізичні розміри). Тепер, видно, сполошилися і почали придумувати відмазки, що типу, їм то по 5-6 років (можливо, “підганяють” інформацію під ті паспорти, що “зникли” у Когута), але за розмірами вони такі, як трирічні тільки через те, що їх недогодовували. Чому так? Припускаю, що трускавецькі дельфінарники отримують своїх дельфінів з тих самих рук, що й усі інші подібні дельфінарники, а тому намагаються не “спалити” постачальника.
Не здивуюся, якщо з однієї із наступних публікацій ми довідаємося, що в Трускавець з Хмільника привезли Лулу і Зевса, які приїхали сюди 5 років назад, а потім розмножилися способом ділення, як одноклітинні організми 🙂

Степан
12.05.2016 at 00:02

Хто скривдив дельфінів?

“А поки люди влаштовують «розбірки» та виясняють хто правий і наскільки, виснажені та уражені грибком та виразкою шлунку дельфіни-самки можуть нарешті вільно відітхнути на реабілітації. Їх, напевно, зараз не хвилює, хто їх скривдив і чому. Пекло для них закінчилося – хочеться вірити, що назавжди”

http://protruskavets.org.ua/hto-skryvdyv-delfiniv/

Степан
12.05.2016 at 12:37

Свіжа стаття на нашу з вами тему в інтернет-виданні “20 хвилин”
“Дельфіни Зевс і Лілу, яких вивезли у Трускавець, у Хмільник уже не повернуться”
Посилання на джерело: http://vn.20minut.ua/Podii/delfini-zevs-i-lilu-yakih-vivezli-u-truskavets-u-hmilnik-uzhe-ne-pover-10499962.html

Небайдужий
12.05.2016 at 14:00

“Трускавецький вісник” пише, що з Хмільника прибули “дві дівчинки”, а “20 хвилин”, що то- Зевс і Лілу. Тобто, ті самі дельфіни, які в 2011 році опинилися в Хмільнику і які тоді, за словами дельфінарників, мали вік статевої зрілості (понад 5 років). А зараз, в 2016 році, вони виглядають, як дитинчата дельфінів (2-3) роки, але їхній вік залишився таким же самим, як і в 2011 році? Якась маячня виходить 🙂

Небайдужий
12.05.2016 at 14:01

І ще, в доповнення. Як дві дівчинки могли народити третю дівчинку? 🙂

Степан
13.05.2016 at 09:26

І знову про Хмільник та дельфінів. Тепер уже на ICTV у надзвичайних новинах 🙂

“Покалічені дельфіни з Хмельницького випірнули аж на Львівщині”
http://kriminal.ictv.ua/ua/index/view-media/id/133601/current/15368/total/15368

Степан
13.05.2016 at 23:16

Телеканал ВІТА новини 2016-05-13 Куди повезли дельфінів з Хмільницького санаторію?

Порятунок дельфінів. Двох виснажених тварин, які мешкали в басейні Хмільницького санаторію терміново перевезли до дельфінарію на Львівщині. Кажуть, рятували їх, адже у ссавців був грибок на шкірі та виразка шлунку. Між тим власник тварин заявляє: дельфінів у нього вкрали.

https://www.youtube.com/watch?v=_mq07HjbAdU

Степан
15.05.2016 at 10:05

1+1 ТСН новини від 11.05.2016. “ДЕЛЬФИНЫ, КОТОРЫЕ ИСЧЕЗЛИ НА ВИННИЧИНЕ, НАШЛИСЬ В ТРУСКАВЦЕ НА ЛЬВОВЩИНЕ”
Більше читайте тут: http://ru.tsn.ua/video/video-novini/delfiny-kotorye-ischezli-na-vinnichine-nashlis-v-truskavce-na-lvovschine.html

Трохи запізнілий матеріал, але для повноти картини, на мою думку, необхідний 🙂

Степан
15.05.2016 at 10:16

І завершує нашу детективну добірку на сьогодні із “загадково щезлими” дельфінами НТН від 12.05.2016 “На Вінниччині двоє дельфінів стали заручниками людської чвари”

http://ntn.ua/uk/products/programs/svidok/news/2016/05/12/19327

Все важче і важче знайти український телеканал, який би не розповів про “детективну історію” із дельфінами з Хмільника 🙂

Степан
15.05.2016 at 21:17

І на останок …. 🙂

ICTV. Надзвичайні новини. 14.05.2016.

Продовження пригодницької саги “Спасти дельфінів афалінів ”

https://youtu.be/J_WsnDdNoHM

Степан
16.05.2016 at 14:11

“Доктор” Когут і Ко включають задню… Виявляється, дійсно в басейні було дві дівчинки Бетті і Лулу. А те що вони всі у подряпинах і ранах, так то, виявляється, природно для дельфінів. Вони ж бо дуже швидко пливають і б’ються один об одного. І про виразку шлунку в одного з дельфінів вони знали, тому і лікували їх от тою купою медикаментів у шкафу. І дельфіни то не їхні — вони в їх в оренду взяли. Так що директор санаторію даремно панікував. Сьогодні орендар і тренери поїхали в Трускавець впізнавати дельфінів, тому й мітингу в центрі міста сьогодні не буде 🙂
http://vlasno.info/politika/gromada/protesti/item/11189-vinnitski-delfini-likuyutsya-u-truskavtsi-a-u-khmilniku-jikh-treneri-shchodnya-protestuyut

Небайдужий
16.05.2016 at 19:09

Так то не його, те того, не цирюльника… Ой, не Когута дельфіни? Цікаво, цікаво. Червонокнижні тварини в оренді для комерційних потреб. Круто. А “схема “віджимання” дельфінів через кредит “а-ля Когут”, то взагалі шедевр! Що треба курити, щоб таку ахінею придумати? 🙂
“Дельфіни швидко плавають і НА ЛЬОТУ (!!!) торкаються одне одного” саме через це у них, за версією Когута, все тіло в шрамах. Майстри повітряного тарану якісь, а не дельфіни 🙂
Я давно вже так не сміявся 🙂

Небайдужий
16.05.2016 at 19:22

Цікаво, що ФСБ на території Криму зробить з кримським підприємством “Афаліна Крим”, коли дізнається, що те надає в оренду дельфінів для реабілітації вояків АТО? 🙂

Тарас
17.05.2016 at 00:11

Як там раніше казали: “Я не доносчик, но форму доклада знаю” 🙂 Скористатись може?

Степан
17.05.2016 at 12:40

Не бачити вже Когуту тих дельфінів як своїх вух….

На Львівщині ветеринари відправили врятованих дельфінів на місячний карантин
Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/05/16/na_lvivshchyni_veterynary_vidpravyly_vryatovanyh_delfiniv_na_misyachnyy_699496

Степан
17.05.2016 at 17:41

В історія з врятованими дельфінами із Хмільника Вінницької області з’явилися нові та дивні обставини.

Так, учора по обіді до розважально-оздоровчого комплексу «Оскар» у Трускавці прибув хмільницький слідчий Шкрабалюк Я.О. Він приїхав на упізнання двох дельфінів, яких від смерті врятували волонтери.

Слідчий оглянув врятованих мешканців дельфінарію, яких Дрогобицька міська державна лікарня ветеринарної медицини 12 травня відправила на місячний карантин. Однак, згідно наявних документів на тварин та, відповідно, ухвали Хмільницького міськрайонного суду, правоохоронці шукали 7-річного самця Богатиря та 8-річну Алісу. Хоча раніше мова йшла про двох дельфінів на ім’я Зевс та Лілу. Та у карантинному басейні «Оскару» знаходяться хворі та виснажені дві самки віком 5-6 років.

Тому, не знайшовши двох афалін жіночої та чоловічої статі, слідчому нічого більше не залишилося як скласти протокол перевірки приміщення дельфінарію «Оскар», де знаходяться на лікуванні привезені тварини.

Згідно ухвали суду також стало відомо, що Борис Когут, який покинув дельфінів напризволяще у Хмільнику, насправді не є їхнім власником. Хоча раніше він гучно про це заявляв. Він орендував тварин у фірми «Афаліна-Крим». Тому поведінка «горе»-власника дельфінів виглядає досить сумнівною і скидається на аферу.

Нагадаємо, на почату травня до дельфінарію «Оскар» волонтери привезли двох дельфінів у вкрай важкому стані. Самки прибули виснажені та з численними шкірними ураженнями, а в однієї з них виявлено ерозійно-виразковий гастрит. Зараз вони проходять повноцінний курс лікування та реабілітацію.

http://briz.if.ua/36104.htm

Віталій
17.05.2016 at 17:49

Бля, я реально заплутався. Де Зевс? Де Лілу? Куди пропали Бетті? І звідки взялася Аліса? Тут без Мєєлафона не розберешся)))

Небайдужий
17.05.2016 at 18:00

А там ще були Софочка і мама їхня- Ера 🙂

Sон-Трава
18.05.2016 at 11:31

Де ж дельфіни?
“Слідчий оглянув врятованих мешканців дельфінарію, яких Дрогобицька міська державна лікарня ветеринарної медицини 12 травня відправила на місячний карантин. Однак, згідно наявних документів на тварин та, відповідно, ухвали Хмільницького міськрайонного суду, правоохоронці шукали 7-річного самця Богатиря та 8-річну Алісу. Хоча раніше мова йшла про двох дельфінів на ім’я Зевс та Лілу. Та у карантинному басейні «Оскару» знаходяться хворі та виснажені дві самки віком 5-6 років”. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/05/18/slidchyy_iz_hmilnyka_pryihav_do_truskavtsya_shchob_diznatysya_pro_dolyu_699984

Степан
18.05.2016 at 12:44

Ще на ІНТЕРІ “шукали/рятували” дельфінів 🙂 Матеріал від 12.05.2016р.

http://podrobnosti.ua/2106695-u-truskavts-lkujut-vikradenih-delfnv-z-hmlnika.html

Степан
19.05.2016 at 08:07

12 травня Хмільницький міський суд виніс ухвалу, якою надав дозвіл слідчому Хмільницького відділу поліції у Вінницькій області Я.О. Шкрабалюку на проведення огляду дельфінарію «Оскар», розташованому в м. Трускавець Львівської області для виявлення та фіксації місця перебування двох дельфінів афалін – Богатиря чоловічої статі 6 квітня 2006 року народження та Аліси 16 травня 2008 року народження.

Приїхавши на місце, слідчий побачив двох дельфінів, але жіночої статі. Це були ті самі Зевс і Лілу, які віком 5 – 6 років.

Також з’ясувалось, що Борис Когут не є власником дельфінів, як він заявляв поліції, а орендував їх у Кримської фірми «Афаліна-Крим». Підприємець остаточно заплутався в своїх заявах та «забув» яких тварин шукає. Спочатку Борис Когут говорив, що тварини здорові, а потім, коли їх помістили в «Оскарі», підприємець казав, що вони хворіли і в Хмільнику. І ще один цікавий нюанс. Місцеві жителі Хмільника, які слідкували за дельфінарієм з 2011 року, говорили що спочатку в санаторії було 5 дельфінів. Окрім самок Зевса, Лілу, та пари із самця і самки Джуні та Беті, була і маленька Софочка. Востаннє тваринку бачили рік тому. ЇЇ доля наразі невідома, мовчить про неї і власник ПП «Доктор-Дельфін». То ж детективна історія з дельфінами може завершитись неочікуваним поворотом.

http://www.vinnitsa.info/news/detektivna-istoriya-z-chornomorskimi-afalinami-iz-hmilnika-trivaye-hto-vlasnik-i-chomu-slidchiy-shukaye-inshih-delfiniv.html

Небайдужий
19.05.2016 at 10:46

Якщо до названих тварин додати ще й вагітну самку Еру, то встановлена кількість дельфінів, яких роками катували з метою отримання прибутків в басейні санаторію “Поділля”, виросте до 6.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *