Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.04.2009

КВК у Хмільнику

Не встигли “Вінницькі перці” й забути про свій приїзд до Хмільника, як уже через тиждень були змушені знову відвідати курортне містечко, де два дні підряд хмільничан веселили своїми виступами місцеві команди КВК. Шкода, що вони не залишилися на другий день, бо саме в суботу розгорівся справжній азарт до найсмішніших жартів.

Добре повеселили своїми виступами команди: “Сидориха рулить” (ЗОШ №2), “Ночные короли Хмельника” (ЗОШ №3) і збірна команда активної молоді міста під назвою “Восьмий колір”.

На жаль, в залі було небагато людей, і ті, що не прийшли, втратили можливість добре посміятися над жартами молодих талантів. Публіка жодної хвилини не сумувала, тому учасникам щоразу дарували свої бурхливі оплески учні міських шкіл, молодь, люди старшого віку, міський голова з дружиною і просто ті всі, які прийшли підтримати улюблену команду.

Програма виступу для всіх команд-учасниць була стандартною: візитка, далі показ відеоролика власного монтування, музичний номер.

Команда “Сидориха рулить” першою вийшла на сцену і не прогадала. З першої ж миті виступу глядачі “душилися” зі сміху від жарту про маршрутку №1.

Приємно було дивитись на активну молодь Хмільника, яка не пасла задніх і виступ яких приємно здивував. Хлопці з команди обрали нелегке завдання: зіграли ролі молодих батьків, взяли на себе важку роль у вихованні дітей… Але і з цим завданням вони досить вправно впорались. Навіть те, що батько-гравець переплутав власну дитину з пляшкою Coca-Cola, чи замість дитячого візочка вивіз із супермаркету тачанку, не засмутило глядачів, а навпаки, дуже навіть розвеселило.

Відеоролики вдалися всім. І у вигляді кліпу з мультиків, і з озвученням казки про Червону Шапочку, а активна молодь продемонструвала незвичайне відео. Мабуть, через те, що в команді виключно майже всі чоловічої статі, вони показали цікаві кадри, а саме те, про що мріє кожен чоловік: щоб з крана текло пиво, щоб, коли треба, біля дверей квартири був магазин і не треба було нікуди бігти, щоб вранці став біля дзеркала – і, дивись, ти вже й побритий, і ще багато-багато цікавих моментів.

Як не хотілося, але швидко наблизився показ останнього номера – музичного. На Сидорисі люблять сало, королі, а до команди “Восьмий колір” завітав сам сер Елтон Джон і чарівна, сексапільна солістка Катінька зі своїм новим хітом…

Всього лише година, а глядачі отримали масу позитивних емоцій і насміялись від душі. В натовпі можна було почути: “Класний КВК, але мало”… Отоді й напрошується думка: “Можуть же ж, як захочуть!”.

47 Comments on “КВК у Хмільнику

Вовкулака
17.04.2009 at 18:19

Мені навіть вдалося автограф взяти у команди “8 Колір”

Maks [En3rgY 52] Drobakha
18.04.2009 at 08:48

Гра була просто суперова і є багато вражень! Так і тримати!

Віталій
18.04.2009 at 14:30

На жаль на самому заході не був, але судячи з розповідей він справді вдався.

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
18.04.2009 at 15:16

можливо я показуся занадто прискіпливим але мені геть не сподобалося! тільки деякі жарти були дійсно достойні посмішок та аплодисментів!!

Вовкулака
18.04.2009 at 15:25

Ну я ж кажу кожен по різному сприймає жарти,і тут на любителя….

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
19.04.2009 at 12:25

мені просто цікаво кому подобається “ПЛОСКИЙ” гумор???!!!

Вовкулака
19.04.2009 at 12:31

Оцінювати глядачам….

Lala NEW
21.04.2009 at 10:34

Можливо, комусь гумор і здається плоским, але ж люди гумор цей зрозуміли і результат можна було оцінити по оплесках. Принаймні, всі були задоволені і суботній виступ був набагато цікавішим, ніж в п’ятницю.

Ester
21.04.2009 at 15:40

На самому КВН присутній бути не довелося, але я по приїзді з Києва о другій годині ночі наблюдала досить незвичну картину для нічного міста, коли в центрі було досить багато молодих людей в нетрверезому стані, в пошуках пригод на свою голову і думаю на голову батьків, так як багато серед них було і неповнолітніх. В мене зразу ж виникло питання “Що за свято, що їх так досі багато?” Через кілька хвилин я отримала відповідь згадавши, що сьогодні був КВН. Хотілось би після вищевикладеного отримати відповідь, яку ж виховну функцію цей захід виконував?

PLUT
21.04.2009 at 16:30

Молодих людей в нетверезому стані і без КВНу в центрі вистачає, особливо на вихідні. І це ще один лишній привід посвяткувати. Якби не було КВН, знайшли б іншу причину зібратися і випити. А особисто я давно не бачила подібних заходів (тобто КВН):):)))Я теж хотіла взяти автограф у команди “8 колір”, але так і не вдалося. Нічого, наступного разу, думаю, вдасться.

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
21.04.2009 at 23:16

просто старша команда подала приклад шо треба відсвяткувати на всі 200%! як сказав пан Андрій під час святкування ” і тут начинаю понімати шо я ше трезвий” ця фраза прозвучала після випитих 6 чи більше пляшок алкоголю! і такі люди є обличчям нашої молоді! робим виводи є кому в нашому місті показувати приклади підростаючому поколінню!

Володимир Великий
21.04.2009 at 23:36

Пане Сергій вільний час Андрія то його справа, а виступили дійсно хорошо, якщо не подобається то залишайтесь при своїй думці, і не потрібно переходити на особистості ми тут гру коментуємо а не святкування. Чесно кажучи чекаю Відео КВК, обіцяють що скоро буде, дуже хочеться подивитись!

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
22.04.2009 at 09:23

)))))))))) пане Володимеру так цікаво читати ваші коментарі! завжди піднімають настрій!!))))))) дякую вам за це! і я не перехожу на особистості я просто КОНСТАТУЮ ФАКТ! якщо обличчя нашої молоді святкує виступ алкоголем тоб чому молоді не брати з них приклад! і самим не святкувати з алкоголем! а якщо вам ріже правда в очі то просто нечитайте її!!! а нащот виступа вашої команди я не сперечаюся виступили ви дісно краще за остальних!

Maks [En3rgY 52] Drobakha
26.04.2009 at 13:05

Чуєш Романюк, ти поцяра! Будеш ше щось казати в сторону того класного КВНу то я тобі особисто яйця відірву – “Супер Секс Символ” ти … Маєш свої думки то не розголошуй їх!
По-друге, такої фрази навіть близько не звучало!
Май на увазі!

Maks [En3rgY 52] Drobakha
26.04.2009 at 13:07

По-третє, ти безграмотне створіння.. Навчись писати потім лізь в люди!
По-четверте, яке тобі діло до чужого дозвілля? – тебе ї..е?
По-п”яте, в тебе в самого тільки на язику справи робляться, а толкового ти ще поки що нічого не зробив, наглядний приклад – ти навіть не зміг зібрати команду для того самого КВНу, хоча ходиш і розказуєш що ти там понаскладував для виступу!

Maks [En3rgY 52] Drobakha
26.04.2009 at 13:12

Ester – а до чого тут виховний захід КВН до п”яної молоді в 2 години ночі?! – КВН закінчився ще в 18:30..

Володимир Великий
26.04.2009 at 13:45

Ester написав:

“Що за свято, що їх так досі багато?” Через кілька хвилин я отримала відповідь згадавши, що сьогодні був КВН. Хотілось би після вищевикладеного отримати відповідь, яку ж виховну функцію цей захід виконував?

Maks [En3rgY 52] Drobakha написав:

КВН закінчився ще в 18:30..

Якщо б Ви частіше виходили в місто у вихідний день, то бачили б що це місце де тусує молодь Хмільника. Славнозвісна “Стікляшка”. І ще є “Рошенка” там часом також буває багато молоді у пізню пору.

Романюк “МАЙЖЕ СВЯТИЙ” Сергій (Царь) написав:

)))))))))) пане Володимеру

Допускати помилки в мому імені це є безграмотно.

Maks [En3rgY 52] Drobakha
26.04.2009 at 14:10

от і я за що кажу..Але буде особиста розмова з деякими людьми, а може і не розмова!

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
26.04.2009 at 18:26

а можливо я навмисно пишу з помилками ))) по моїму ще не вийшов закон щоб забороняв висловлювати думки! це поперше! по друге! якщо ти поліз в політику ди державну установу по принаймні виде себе подобаюче! щоб з тебе брали приклад! по третье ЯКЩО ПРАВДА КОЛИТЬ В ОЧІ ТО НЕ ЧИТАЙ ЇЇ! час нас розсудить! хто шо зробив і хто шо зробить! о і ше один з’явився мене бити!))) вставай в чергу після Феді!

Володимир Великий
26.04.2009 at 21:45

Романюк “МАЙЖЕ СВЯТИЙ” Сергій (Царь) написав:

ди державну установу

пане СирГей помилки то багато чого кажуть!!!(від помилок ніхто не застрахований.

Усі наступні коментарі які матимуть агресивний характер будуть відредагавоні.

Ester
27.04.2009 at 12:15

Хотілося б просто від роботи молодіжних структур побачити користь, яка передбачала виховання молодого покоління, а не просто звітності про “щось”. Ну провели вони КВН, ну провели “Міс-Хмільник” і що? По-моєму, це тільки показуха.

Віталій
27.04.2009 at 15:25

А як Ви ставитеся до розвитку в місті молодіжного підприємництва? На мою думку це досить актуально під час світової фінансово-економічної кризи…

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
27.04.2009 at 17:21

))))))) пане Володимир Великий! якщо ви старадаєте комплексом неповноціності то то тільки ваша проблема! а обзивати людей це тільки показує низкість перед тою людиною! і що окрім образ ви нічого проти неї неможете зробити! от дісно чому б не зубрати молодь за круглим слолом або не зробити опитування, і обговорити щоб вона хотіла на наступний рік побачити чи в чому хоче прийняти участь! а не тільки кожен рік одне і теж саме НАДОЇЛО!((((

я ставлюся до молодіжного підприємництва нормально, і навіть начинаю подумувати чим мона боло б зайнятися! от тільки про цю можливість мало хто знає а про її використання я взагалі мовчу…….((((( от сьогодні спілкувався з декількома школярами в них є пару цікавих ідей! чомуб просто по школах не зробити невеликі скриньки в які будуть кидати бумажки з різними ідеями! це вже буде невеличкий крок до покращення відносин між владою і молодю!

Віталій
27.04.2009 at 18:07

Ідея збору цікавих побажань молоді досить цікава. Але, знову ж таки, куди потім з ними подітися? просто мати їх без найменшого шансу реалізувати? Просто казати, що в когось є ідеї, а міська влада їх не хоче реалізовувати принаймні не розумно. Звідки ж відповідний віввіл взнає про ці їдеї? До того ж потрібно усвідомлювати, що відділ у справах сімї та молоді працює за давно визначеним та затвердженим планом. Спочатку відділ готує свої ппропозиціїна наступний рік (роки), потім представляє все це на розгляд депутатської комісії при Хмільницькій раді (до якої входить, до речі, пан Гричанюк, потім комісія вносить, чи не вносить свої поправки та виносить молодіжну програму, в якій вже передбачено всі заходи на наступний рік, а в деяких випадках на наступні роки. Сесія по можливості також вносить свої пропозиції і затверджує програму. Потім вона повертається назад у відділ у справах сімї та мололді, і його працівники змушені виконувати виключно те, що пройшло таку складну процедуру затвердження. І ні кроку вліво чи вправо… В цій схемі якраз і бракує цих молодіжних ідей. Але гріш їм ціна, якщо не вироблено чіткого механізм у їх врахування. Вони є. Це наприклад дорадчі органи. Завдяки налагодженню їх роботи можна дом огштися, причому цілком законним шляхом, врахування будь-якої ініціативи. Тож замісь того, щоб обливати один одного брудом, і мені байдуже хто почав, це в пісочниці актуально, взяти та й сконцентрувати всі сили на створення такого дорадчого органу. З своєї сторони обіцяю всіляку підтримку, якщо ідея знайде в когось підтримку…

Ester-hm
27.04.2009 at 18:26

Привіт! Дуже прикро, що коментарі деяких людей є образливими для інших. Чомусь частково я відчуваю вину і за собою запитавши про виховну функцію КВН. Звичайно відповіді я не отримала і вже не наполягаю.
Давайте все таки висловлювати свої думки за такою схемою:
– Я думаю, мені здається, ….
– Я зробив/зробила б чи думаю по іншому, тому що…. і без будь яких переходів на особистості.

Щодо прив’язки п’яної молоді до КВН, мені здалося, що це була все таки причина для багатьох молодих людей відсвяткувати проведений захід.

А щодо підприємництва, то я до нього хоч і ставлюся позитивно, но в період економічної кризи не начинала б цим займатися, хіба, що коли криза на відсотків 80 вже спала б, або залишилася б без засабів до існування.

Наталя Олександрівна
27.04.2009 at 19:46

хочу сказати про тортіки які давали за участь у КВНі!!! їх неможливо було їсти!!!)))Вони шо хтіли нас потравити??)) мм.. Чи це тільки нашу команду…???)))

Дуже цікаво було приймати участь у КВНі. ЦЕ дуже зблизило мене з іншими учасниками…І Звичайно ж хотілося б побільше таких заходів… Чи взагалі якихось культурних заходів!!! Бо в місті абсолютно немає що робити , де проводити вільний час…Окрім того як залитися в фламінго чи піцерії і волочитися по місту з пляшкою пива, немає більше де відпочити у вихідні! )А люди які некультурні і невиховані!!! Якось прийшлось споглядати мені картину з самого ранку, як Ще невстигли поприбирати коло сільпо! Це просто жах! скільки там валяється бутилок і шо хоч…
І взагалі ідей щодо покращення життя в нашому місті є дуже багато і на мою думку в кожного! Але ж хто їх вислухає а саме головне втілить у життя!!??))(((

Наталя Олександрівна
27.04.2009 at 20:03

КВН- це зовсім не повид шоб залитись отим приблудам, шо кожні вихідні ночами лазять по місту! Десь чула приказку, там шось тіпа казалась шо для пяниць кожний день свято!

Віталій
28.04.2009 at 11:52

Нагадую, що підтримую бажання молоді щодо врахування їх ідей в діяльності місцевої влади. В кого взявляться конкретні питання щодо налагодження якогось звязку з місцевою владою, підготовки і оформлення конкретних пропозицій, отримання необхідної інформації від влади тощо, на цьому сайті є розділ ІНФО. Ви можете звернутися там за консультацією, з задоволенням відповімо.

PLUT
28.04.2009 at 14:07

Збирати молодь за круглим столом? Це цікаво, але не всі зберуться і не віднесуться до цього серйозно. А от щодо опитування, особливо серед своїх знайомих – це вже щось. А що стосується кризи, то скажіть – хіба в Україні є криза, коли так само в людей є гроші на випивку? Чи вони таким чином заливають горе бо криза))))ХА! Звучить смішно….

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
28.04.2009 at 21:48

а зібрати самих активних яким це цікаво! я можу привести чоловік 5-7 зі шкіл і не тільки просто треба знати якого дня буде круглий стіл! просто деякі студенти нажаль немають можливості приїхати в будні а на вихідні ніхто куглого столу робити не буде((( от і зникає всяка можливість його проведення( а опитування мона провести я навіть сам пройдуся по школах тільки зробіть анкети! в наші країні тільки адна криза І ЦЯ КРИЗА ДІСНО ДІЄВОГО ПЕРСОНАЛУ!((

Віталій
29.04.2009 at 10:54

Хочу нагадати, що потрібно розмежувати одне цікаве питання. Реалізацію всіх цих ідей покладається на себе, чи на відділ у справах сім’ї та молоді? Якщо варіант 2 – то нагадую, що необхідний механізм врахування думки громадськості. А ідея круглого столу цікава. Я беру в ньому участь… (Надіюсь, що мене не зобовяжуть його організувати!!!)

PLUT
30.04.2009 at 11:40

Доки справа дійде до круглого столу, є пропозиція вже збирати всі ідеї і проводити опитування. А тоді разом за круглим столом озвучити думки народу. То як? Хтось згоден? Я починаю вже відсьогодні.:)

Наталя Олександрівна
30.04.2009 at 15:41

ЯЯЯЯЯЯЯ)))

Володимир Великий
01.05.2009 at 13:06

Дуже цікаво почути, хто буде реалізовувати зібрані ідеї? І яким чином?

Maks [En3rgY 52] Drobakha
01.05.2009 at 16:26

100%

Наталя Олександрівна
01.05.2009 at 19:52

яяяяяяя)))))

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
01.05.2009 at 23:13

всьому свій час майте терпіння)

PLUT
05.05.2009 at 09:31

А й справді. Я поспитала тут декого, люди класні і тверезомислячі:) Такі ідеї!!! А головне, що жоден не сказав, що в місті немає де посидіти і треба відкрити ще якийсь генделик. Це радує. Значить, не зовсім пропащі. Хоча не сумніваюсь, що все таки від когось почую подібну фразу.

Віталій
05.05.2009 at 09:52

Можливо доцільно створити якийсь “Банк молодіжних ідей”?

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
05.05.2009 at 18:30

класна ідея!)))

Ксю
06.05.2009 at 18:09

На безриб’ї і рак риба.

Моська
20.05.2009 at 16:31

хай

Моська
20.05.2009 at 16:32

@ Романюк “МАЙЖЕ СВЯТИЙ” Сергій (Царь):
да класна

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
21.05.2009 at 20:09

і як цю ідею воплотити життя?? можна в будинку культури скриньку зробити і хай туди ідеї кидають молоді люди!))) або повісити її в іньшому місці де ще більше людей!

Наталя Олександрівна
21.05.2009 at 21:14

ой хто там шо буде туди кидати!)))

Волошка
22.05.2009 at 07:57

Навіть страшно подумати, хто і що туди може кинути, “умнічків” вистачає. Але ідея з скринькою цікава….

Віталій
22.05.2009 at 10:08

Кидти будуть. Нажль реалізовувти (ПОКИ ЩО) нікому…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *