Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

07.04.2023

КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ – 2023: ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Протягом останніх трьох років громадська організація «ПРАВО» координує діяльність Київського діалогу у Вінницькій області. За ці роки ми проводили навчання для представників влади та громадських організацій, фінансово підтримували міні-проєкти, надавали консультації.

Було проведено 2 Школи, участь в яких взяло понад 40 осіб, а також фінансово підтримано 7 міні-проєктів.

Цього року Київський діалог також працюватиме у Вінницькій області, а його діяльність координуватиме громадська організація «ПРАВО».

Зважаючи на те, що війна росії проти України спричинила різке збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб, які тікаючи від атак, були змушені змінити місце свого постійного проживання, цьогорічна діяльність також буде стосуватися інтеграції внутрішньо переміщених осіб. Ми бачимо важливим включати у громадське життя тих людей, які змінили своє місце проживання, а також допомагати їм асимілюватись до нового життя.

У 2023 ми продовжуємо роботу по інтеграції та соціалізації ВПО в тих регіонах, які прийняли найбільшу кількість вимушених переселенців.

Ми плануємо підвищувати рівень соціальної згуртованості через розбудову діалогу в громадах та реалізацію ініціатив з подолання наслідків війни.

Окрім Вінницької області діяльність відбуватиметься ще в 4 регіонах:

Побажайте нам успіхів та слідкуйте за новинами!

Для довідки:

Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.

У Вінницькій області діяльність Київського діалогу координує громадська організація «ПРАВО».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *