Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.12.2022

«КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ»: ПРО ПІДСУМКИ ЦЬОГОРІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Нещодавно в Хмільнику відбувся завершальний захід в рамках цьогорічної Регіональної школи партисипації на тему «Інтеграція та соціалізація ВПО».

Участь в заході взяли представники команд з громад Вінниччини, які раніше пройшли навчання, а також реалізували міні-грантові проєкти в своїх громадах, що були спрямовані на інтеграцію внутрішньо переміщених осіб в життя приймаючих громад.

Під час заходу команди мали можливість презентувати результати реалізації своїх проєктів, які стали переможцями конкурсу міні-грантів.

Після цього всі присутні мали можливість подискутувати щодо подальшої співпраці між командами учасницями Регіональної школи партисипації, громадською організацією «ПРАВО» та Київським діалогом: всі учасники дискусії зазначили, що така співпраця необхідна, а тематика такої співпраці має стосуватися інтеграції ВПО, військовослужбовців та членів їх родин в життя громади.

Регіональна школа партисипації на тему «Інтеграція та соціалізація ВПО» у Вінницькій області тривала 5 місяців. На початковому етапі проєкту, протягом двох триденних сесій, команди учасниці, які представляли Хмільницьку, Війтівецьку, Студенянську, Барську та Жмеринську громади, навчалися виявляти проблеми внутрішньо переміщених осіб, розробляти ініціативи та залучати ресурси на їх реалізацію.

В якості тренерів виступили Віталій Дорох (громадська організація «ПРАВО», Олексій Колесніков (Асоціація сприяння самоорганізації населення) та Віталій Охріменко (громадська спілка «Мережа правового розвитку»).

Окрім навчання учасники та учасниці Школи мали можливість ознайомитися з історією Хмільника, відвідали міські музеї: краєзнавчий та музей «Черевичок», а також взяли участь в цікавих майстер класах та інтеграційних заходах.

Після теоретичного блоку Регіональної школи команди учасниці мали можливість застосувати отримані знання на практиці: зараз громадською організацією «ПРАВО» було оголошено конкурс міні-грантів, завдяки перемозі в якому команди учасниці могли залучити кошти на реалізацію своїх ініціатив, пов’язаних з інтеграцією та соціалізацією внутрішньо переміщених осіб в своїх громадах.

Регіональна школа партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО» відбувалася в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.

У Вінницькій області реалізацію проєкту координувала громадська організація «ПРАВО».

One Comment on “«КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ»: ПРО ПІДСУМКИ ЦЬОГОРІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Швець Ольга
06.12.2022 at 20:30

Дякую за можливість
Навчатися та реалізовувати свої ідеї в повноцінний проєкт
І за підтримку яка так потрібна на початкових етапах розвитку громадянського суспільства .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *