Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.12.2011

Лідер хмільницької «Свободи» звинувачує владу в необ’єктивності

Причиною такого висновку лідера хмільницької «Свободи» стало розміщення на Офіційному сайті Хмільницької РДА результатів соціологічного дослідження: “Кому б ви довірили відстоювання ваших прав та соціальних гарантій”.

На думку Романа Марійчака: “Режим Януковича, який проводить антисоціальну та антинаціональну політику такими сміхотворними опитуваннями, намагається переконати українців, що ніякої революційної ситуації не існує, що начебто 68% жителів Хмільницького району вважають несправедливими масові протестні акції проти соціальної політики влади. Такі дії промосковської влади в Україні свідчать про її швидкий та неминучий крах”.

Пропонуємо вам ознайомитися з матеріалом, який розміщено на сайті ВО «Свобода», де ви зможете докладніше дізнатися про позицію хмільницької «Свободи»:

http://www.vinnytsya.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/026698/

Результати опитування, які стали причиною таких висновків Романа Марійчака:

http://rda.hm.ua/page/current-news/109

5 Comments on “Лідер хмільницької «Свободи» звинувачує владу в необ’єктивності

Пронира
29.12.2011 at 09:09

Цілком нормальна реакція та позиція “свободівця” на дане опитування… Якщо ці результати дійсні, то таке враження, що освітяни та медики в Xмільнику почали отримувати європейську оплату праці, а кожен безробітний мріє залишитись в статусі безробітного на все життя. Чомусь опитування не несе в собі логіки та послідовності: половині вистачає грошей на найнеобxідніше, іншій половині і на це не вистачає статків, права відстоювати – громадська організація, пільги заслуговують, але не сплачують… А так все чудово, яка там революція)))) Щось з відсотками наплутали, мабуть теxнічна опечатка))))

Віталій
29.12.2011 at 18:41

Ну дивлячись що розуміти під словом “революція”. Якщо збройне повстання – то я проти. І не дивно, що мешканці Хмільницького району також не підтримують ідею революції.

Месник
29.12.2011 at 21:00

Пронира, а Ви що готові воювати?

Пронира
30.12.2011 at 02:19

В мене трішки інше поняття революції. Звісно, про войовничі дії не думаю)))) Це Ви сплутали революцію на початку 19 століття (жовтневу з Авророю та більшовиками) і революцію початку 20 століття (помаранчеву з прапорцями та співами) – різні часи, різні методи. Колись в РБК висів плакат на всю стіну за задніми рядами з наступним текстом: “Есть у Революции начало, нет у Революции конца”. Безсмертний лозунг, який інтерпритується для будь-якого часу.

Віталій
30.12.2011 at 18:22

Це добре, що Ви не кровожерний і віддаєте перевагу мирним революціям… ))) Але чи правильно зрозуміли питання під час опитування жителі сіл району? В них же може бути однозначне розуміння революції (17-рік, Аврора і т.д.))))))))))))
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *