Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.06.2011

Лівою рукою вишила карту України та ікони святих рукодільниця хмільничанка Леся Веремій

Вишивати я навчилася від хрещеної мами, Фаїни, вона рукодільниця і також лівша. Але спочатку вона мене чомусь вчила правою рукою, а потім ми обоє зрозуміли, що лівою виходить краще. Мама ходила на роботу, а я часто була з хрещеною. Тож нам було чим займатись. – Пригадує дівчина. Й усміхається. – До вишивання швидко звикла, а потім мені це стало подобатися.

– Вишити карту України мріяла ще зі школи. Довго шукала таку карту щоб можна було відтворити подібну. Вишивала 2 місяці із звичайної, географічної. Бо зразка для вишивання не знайшла. – розповідає. – Ікони «Марія з Ісусом», «Миколай Чудотворець» та інші мені давалися легко, а от робота із «Тайною вечерею», чомусь тривала найдовше аж 4 місяці. Все не вистачало духу завершити. То нитки не могла підібрати, то, чомусь інколи терпіння бракувало. Проте картина вийшла такою, як хотілось.

За освітою Леся юрист. Але окрім улюбленої професії має бути й улюблена справа, до якої лежить душа. Тож вона щиро сподівається що у майбутньому навички і хист до рукоділля перейме хоча б одна із її, поки, що маленьких доньок.

– Вишивання мене заспокоює, спрямовує до глибоких роздумів. – Розповідає. Проте одним лише вишиванням рукодільниця не обмежується, вона ще й в’яже спицями гарні та теплі речі. Тож донькам Анастасіїї та Анні є ким пишатися і від кого навчатися творити такі прекрасні речі.

4 Comments on “Лівою рукою вишила карту України та ікони святих рукодільниця хмільничанка Леся Веремій

Віталій
05.06.2011 at 23:25

Дуже гарна робота. Але чому Крим такий “безбарвний”?

Радистка КЕТ
06.06.2011 at 21:55

Мабуть, не встигла вишити до кінця. Але про це Вам повідомить лише автор статті))

R0m@Nuke
22.06.2011 at 03:25

ЛЕСЬКА!!!! РЕСПЕКТ ТОБІ ЗА ТАКЕ!!!

Студент
01.07.2011 at 12:59

Віталій тому що там москалі)))) На них навіть ниток шкода))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *