Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.07.2011

Люди, носіть респіратори!


Ця мертва собака лежить на тротуарі більше місяця. Сморід в радіусі 20 метрів. Перехожі жахаються від побаченого. Можна тільки уявити скільки зарази у повітрі!!!


У цієї бродяжки залишились маленькі собаченята. Історія її перебування на збіччі дороги така ж як у попередньої. Відстань від однієї до іншої 200 метрів. І таких по місту ще багато. Люди, носіть респіратори!

78 Comments on “Люди, носіть респіратори!

Глеб
01.07.2011 at 22:18

И кто-то еще скажет, что в городе нет проблемы с бродячими собаками? Это преступление!!!

Віталій
02.07.2011 at 00:03

Питання до автора фото: а на якій це вулиці така “краса”?

Волошка
02.07.2011 at 17:21

Ще питання до автора фото: а ви не в курсі, чи хтось із тих громадян, кого турбує ця проблема, хоча б не спромоглися на ідею взяти лопату й закопати це бідне створіння, а не чекати когось?
В нас кругом таке: на узбіччях доріг валяються голови корів, копита, ріжки да ніжки)) На трасах дохлі коти і собаки… Але для чого такі фото розміщати на інтернет-ресурсі? Розумію, що в інтернеті і так повно різної гидоти, але дивитись на мертвих тварин, які вже розкладаються, вибачте!!…

Глеб
02.07.2011 at 17:27

Вам противно смотреть? А кто-то этим дышит. Куда смотрит власть? Куда идут наши деньги?

Глеб
02.07.2011 at 17:30

Волошка, а сколько трупов собак Вы сами лично закопали? Или вы их не встречаете на улицах города?

Волошка
02.07.2011 at 17:39

Повірте, і   закопувала… Тих, які лежали недалеко від подвіря і на моїй вулиці… Ну, а те, що прохожим заважає трупний сморід – вони лише прохожі…Пройшли – і все. Я не кажу, що влада хороша і це не в її компетенції. Ні. Але ж не будуть вони ходити по вулицях міста й дивитися, чи не здохла якась собачка під забором хмільничанина)) Або ще краще – ходити за кожним громадянином і підбирати після нього сміття, як тільки він його викине…
То на якій же вулиці лежить ця тваринка? Глеб, ви знаєте?;) Не ви автор фото?))

Глеб
02.07.2011 at 18:10

а в Сербии ходят. и не только в городе под заборами, но и за городом дорожные службы собирают сбитых животных и утилизируют.

Волошка
02.07.2011 at 20:05

На жаль, ми не в Сербії(( Хоча дуже б хотілося, щоб у нас було хоча б щось так, як у них… Ну, мабуть, щось таки є: дурні, злодії та ГМО:)))) Маємо до цього прагнути! Тільки шкода, що навіть самі люди не всі до цього готові…
Варто було б запитати у нашої дорожної служби, чи вони цим займаються. Можливо, це й справді у їхній компетенції, от тільки яка зарплата – така й робота))))  Чому б простим громадянам теж не долучитися до цього? Хоча б нагадувати час від часу, і вказувати місця, на яких лежать такі собачки? Може, їм би й працювалося краще, і громадянам було б приємно;)

Віталій
02.07.2011 at 20:54

Цілком погоджуюся з Волошкою. Тут без участі громади ну ніяк… Мешканці мають принаймні зателефонувати “куда слєдуєт”… Але куди? Чи знають мешканці куди саме варто телефонувати? Хто за це відповідальний?

Студент
02.07.2011 at 21:17

А хіба не легше взяти ту собаку і дійсно закопати, ніж шукати телефонувати і надіятись що хтось приїде?

Волошка
02.07.2011 at 21:26

Громадяни й справді багато чого не знають, але від деяких тільки й чути: А воно мені треба?
 

Студент
02.07.2011 at 23:01

А ще від деяких чути  я я я, або ми ми ми, ми сплануємо, ми проаналізуємо, ми промоніторимо, ми зробимо…

Віталій
03.07.2011 at 09:44

А навіщо Ви сплачуєте податки?))) Навіщо утримуєте комунхоз? Просто питання в тому, що хтось отримує заробітну плату, премії (наголошую – з наших з вами податків), але реально їх не відпрацьовує))) . І висновки тут наступні: або справді брати мітли й лопати та закопувати дохлих тварин, вигрібати  урни, підмітати вулиці… Або спробувати заставити тих, хто повинен це робити все ж таки виконувати якісно свою роботу. Причому і перший, і другий варіант цілком прийнятний))) і ні прибічники першого варіанту, ні прибічники другого не повинні критикувати один одного. Ціль же в обох однакова – чистота та порядок. А от засоби кожен вибирає для себе сам)))

Студент
03.07.2011 at 12:00

Ви вважаєте що в працівників комунхозу достойна заробітна платня?)))  А хтось заробляє та краде сотні тисяч, а податків практично не сплачує, мова про такий гнилий прошарок суспільства, як приватні підприємці, то може варто подумати про те як їх заставити платити податки, а не про те чи комунхоцівці відробляють той мізер, на який живуть і годують сім’ї?

Віталій
03.07.2011 at 12:12

То хай йдуть з комунхоза в “гнилий прошарок”, стають підприємцями й живуть в достатку))) Їх хтось тримає в тому комунхозі?  Чи може набір в підприємці закінчився?)))

Ольга
03.07.2011 at 12:51

Студент, тебе учиться надо хорошо, чтобы иметь потом возможность выбора – работать в комунхозе или идти в “гнилий прошарок” и обеспечивать свою семью, и город налогами. Предприниматели платят ровно столько, сколько требует от них законодательство и несут уголовную ответственность и полную (всем своим имуществом)  материальную ответсвенность за уклонение от оплаты налогов. И поэтому я, как представитель “гнилого прошарку” требую, чтобы те налоги, за уплату которых я могу расплатиться благополучием своей семьи и своей свободой, а постоянно расплачиваюсь своим свободным временем, отсутствием социальной защиты, здоровьем – использовались эффективно. И даже если работники комунхоза получают мало, они всегда могут потребовать зарплату больше или уволиться, они ОБЯЗАННЫ выполнять свою работу. Которую оплачиваю я – “гнилой прошарок”, и ваши родители, и те же самые работники комунхоза – из их маленькой ЗП вычитают 15% подоходного налога на нужды города. В том числе и на уборку гниющих трупов.

Студент
03.07.2011 at 14:22

Віталій, а хто ж тоді підмітати вулиці, та прибирати буде, якщо всі в підприємці подадуться?))) А податки хто платити буде? Тай підприємцем може стати не кожен, для цього треба бути як мінімум слизькою пронирою інакше нічого не заробиш, а далеко не кожен може до такого опуститись)))
 
Ольга, щоб стояти на базарі і продавати труси, вчитись непотрібно)))) А от щоб робити в комунхозі треба вищу освіту. І чому неучу з дев’ятирічкою за спиною, який стоїть на базарі, наша держава дає можливість заробити більше чим професіоналу з вищою освітою?
Не зрозумів ось це “И поэтому я, как представитель “гнилого прошарку” требую, чтобы те налоги, за уплату которых я могу расплатиться благополучием своей семьи и своей свободой, а постоянно расплачиваюсь своим свободным временем, отсутствием социальной защиты, здоровьем – использовались эффективно.” Поясніть будь ласка про здоров’я, та про ”  благополучием своей семьи”. А що до соціального захисту, так вас ніхто не силує бути підприємцем влаштуйтесь на нормальну роботу платіть нормально податки та всі відрахування з того мізеру який отримаєте і буде вам і пенсія і соціальний захист!
Так дійсно я та мої батьки оплачують їх роботу із відрахувань з заробітної плати, також з цих відрахувань отримують пенсію мої дідусі й бабусі, та поповнюється бюджет країни, то чому я маю зі своєї зарплати платити оплачувати все, а гнилий прошарок ні?
“на уборку гниющих трупов” це вже прямо фільм жахів якийсь, по всьому місту валються гниючі трупи ууууу….

Студент
03.07.2011 at 14:35

Ще одне доповнення, чому трудяга комунхозу має віддавати четверту частину свого заробітку державі, в той час коли торгаш, чи спекулянт віддає соту, а то і тисячну частину від заробітку?

Віталій
03.07.2011 at 15:35

Ви просто не уявляєте, яку кількість людей Ви тільки що насмішили))) Браво!!! Вражає Ваша обізнанність щодо ролі бізнесу в наповненні бюджету))). Я навіть не знаю, що вам відповісти. Напевно Вам варто ознайомитися з літературою, з якої Ви дізнаєтесь про сутність та роль бізнесу… Тоді й зможемо подискутувати з приводу хто буде прибирати вулиці та чи потрібно підприємцю бути слизьким. До речі, підприємці – це не тільки ті, хто стоїть на базарі. Це і сфера послуг, і виробництво…)))

Ольга
03.07.2011 at 15:47

Студенту:  Если человек идиот- это надолго. Еще раз повторю для тех, кто не понял с первого раза – учись, студент!!!!  И до Сербии с таким взглядом на комунхоз и предпринимательство нам еще далеко. а Вам с этим же взглядом  после вышки – прямая дорогоа в комунхоз. Каждый ставит себе разные цели. Ваша цель, как я поняла из Вашей тирады -быть счастливым, что вы не скользкий, что трусы вы покупаете, а не продаете. Хотя для того, чтобы правильно и эффективно продать трусы, надо пройти, как минимум такие курсы: коммуникации, психологии, анатомии, технологии моделирования нижнего белья. А трудяга должен отдавать не четверть, а 15% от своей зарплаты, потому что он гражданин этой страны. Он платит за те услуги, которые страна должна ему предоставлять согласно действующему законодательству. А вот почему он, в том числе и вы, студент – порядочный, образованный и не скользкий гражданин своей страны – упорно сопротивляется тому, чтобы потребовать от государства выполнения своих обязательств, мне до сих пор непонятно.
И про податки еще раз – бюджет страны на 100% состоит из налогов. не вы же их заплатили.

Маша
03.07.2011 at 20:16

Наскільки мені відомо, відстежувати подібні речі має санстанція. Принаймні, виїздити на виклики, інформувати людей про те, що шкідливо дихати трупами ще й в літню пору.  Як автор фото поясню – ці “трупи” лежать не під забором, а на одній із головних доріг міста вул.І.Богуна (точніше поблизу зупинок  маршрутного таксі). Там щодня прибирають двірники, їздить трактор, вивозить сміття, а пси як лежали, так, напевне, там і зогниють. Чому розмістили ці фото в Інтернеті? – Щоб наша доблесна влада подивилась на те, чим дихають люди. Хотілось розмістити більше подібних фото і вказати вулиці, такого добра по місту, ще багато…  А, ще більше бігає… під колеса автомобілям. І будуть бігати. Бродяжки саме розродилися.

Студент
03.07.2011 at 20:58

Я вже писав що дискутувати з Вами ні про що не збираюсь.
Згоден, а якщо москаль то його треба бити ногами в зад і гнати з нашої країни. Не зрозумів і з другого разу до чого тут “учись, студент!!!!” Я по вежам не лажу і тому злазити з них мені теж не треба. Я радий що ви зрозуміли що я прагну купувати і не бути щасливим. А про курси розкажіть тим хто стоїть на базарі вони з радістю з вас по глузують. “А вот почему он, в том числе и вы, студент – порядочный, образованный и не скользкий гражданин своей страны – упорно сопротивляется тому, чтобы потребовать от государства выполнения своих обязательств, мне до сих пор непонятно.” – мені теж досі незрозуміло чому ви вирішили, що мене, щось не влаштовує? Ви переплутали мене з Віталієм, це його нічого не влаштовує, а в мене все чудово.
“Не смішіть мої підкови” – як казав коник з мультика, бюджет країни це тільки податки?))) Певно перше ваше речення, Ви написали саме про себе))) А хто ж їх заплатив за мене, може Ви?)))
 
 

Ольга
03.07.2011 at 22:27

Студент, ты студент или не студент? Если студент, то учись. А если не студент, тогда действительно, говорить с тобой не о чем. Тем более об образовании, налогах, и макроэкономике.

Студент
03.07.2011 at 22:36

Так не говори, як нема про що, мені з москалями теж немає про що говорити.

Ольга
03.07.2011 at 22:45

Я не Москаль. Я из Пекина.
 

Студент
03.07.2011 at 22:46

Ваша конспірація панове дійде скоро до абсурду і вже викликає не те що сміх, а регіт.

Студент
03.07.2011 at 22:58

Не знав що в  Пекіні говорять російською, дякую що просвітив)))

R0m@Nuke
04.07.2011 at 01:03

А Я НЕ СПЛОЧУЮ ПОДАТКИ!)))) АХАХАХАХА))) А про фото скажу так цікаво булоб дізнатися адреси фото а то сфокав Віталій у себе в Голодьках мертвих тваринок і роздув тему для дискусії бо вже за інше йому надоїло дискутувати))))))))) доречі цікаво звідки автор знає ось про це “У цієї бродяжки залишились маленькі собаченята” напевно сам її і вбив!!!)))))))))))))) а якщо б усі були не такі як пан Віталій а б узяли в руки лопати тай закопали тваринку той у світі стало би краще жити!! А так хай за мене хтось інший робить!!

Щодо П.П. то скажу так багато хто не оформляє своїх працівників от і не плотять податків за них! от і не достача в бюджеті от і маленькі зарплати в коменхозі от і яка заплата така і робота!!! А ОТ І РЕЗУЛЬТАТ НА ФОТО!!!!

Ольга
04.07.2011 at 06:13

Студент, вы идиот:
1. Ольга -женское имя. Я женщина.
2. В Пекине таки говорят по-русски. А еще на английском, французском, немецком и т.д. Причем на базаре, те кто продает трусы.
3. в Пекине собаки на улице не валяются – их съедают до того, как они успевают испортиться окончательно.
4. Учись, студент. Тебе еще многому надо научиться в этой жизни.
 

Володимир Великий
04.07.2011 at 06:30

Прошу не вдаватися до емоційних випадів!

Волошка
04.07.2011 at 11:35

Бродяжок відстрілюють… Памятаєте, як була колись проблема: на очах у малих дітей стріляли собак. Такого “щастя” ви хочете? Діти й так страждають від насилля… по телевізорру, в інтернеті, в нашому повсякденному житті. Утримувати собачі притулки – дорого! Купувати смертельне снодійне – ще дорожче, а то й неможливо… Як вирішити питання? А то тільки й вмієте як ображати один одного на цьому сайті! Думаєте, вам прийде честь, як опозорите одного, і спаплюжите іншого? Сумніваюсь…

Студент
04.07.2011 at 13:23

Хто тут ідіот це вже стало помітно кілька коментарів назад)))
О дякую що просвітили, я думав, що Ольга це назва якогось не мислячого, одноклітинного організму.
То чого ж Ви не з’їли ту собаку пане Ольга і дозволили їй зіпсуватись?)))
Звісно, Вік живи – вік вчись. А якщо Ви вважаєте що все знаєте, то вам треба лікуватись у психіатрії))) Особливо стосовно роздвоєння особистості.

Віталій
04.07.2011 at 15:40

На сайті стався збій і один комент запізно зявився… Так як він прояснює ситуацію з місцезнаходженням трупів тварин, то дозволю собі розмістити його ще раз:

Маша 3.07.2011 о 20:16

Наскільки мені відомо, відстежувати подібні речі має санстанція. Принаймні, виїздити на виклики, інформувати людей про те, що шкідливо дихати трупами ще й в літню пору.  Як автор фото поясню – ці “трупи” лежать не під забором, а на одній із головних доріг міста вул.І.Богуна (точніше поблизу зупинок  маршрутного таксі). Там щодня прибирають двірники, їздить трактор, вивозить сміття, а пси як лежали, так, напевне, там і зогниють. Чому розмістили ці фото в Інтернеті? – Щоб наша доблесна влада подивилась на те, чим дихають люди. Хотілось розмістити більше подібних фото і вказати вулиці, такого добра по місту, ще багато…  А, ще більше бігає… під колеса автомобілям. І будуть бігати. Бродяжки саме розродилися.

Маша
04.07.2011 at 15:59

У попердньому коментарі я вже аписала, це мої фото, розміщені  з дозволу голови РГО ПРАВО і модератора сайту. Не лише я в цьому вбачаю проблему, а й багато інших хмільничан, які проходять  біля цих собак затуляючи носа. Якщо у собаки (жіночого роду) є собаченята – по ній видно. Так закладено в природі.
Питання до Волошки: Я звісно ж проти того, щоб тварин стріляли, вбивали. Але хіба ж добре коли діти дихають трупами і дивляться на них, а потім запитують ЧОМУ!?  Якди, справді це було біля мого дому, я б сама закопала, а по місту бігати з лопатою і виконувати чиюсь роботу не буду. Тим більше, що багатьом читачам байдуже, що валяється на вулицях і чим смердить.

R0m@Nuke
04.07.2011 at 16:35

Пані Машо!))) дарма ви тут розміщуєте такі фото! на них не зверне увагу влада бо сюди вона не заглядає, а навіть якщо і заглядає то нічого не зробить бо ви не до них звернулися з цією проблемою!!! Отепер я знаю де вони і піду завтра погляну чи точно вони знаходяться там)))) А на місті тих людей хто дихає цим всім Я Б УЗЯВ БИ В РУКИ ЛОПАТУ І ЗАКОПАВ БИ СОБАЧУ ЩОБ МОЇ ДУТИ НЕ ДИХАЛИ ТРУПНИМ ЯДОМ!! А не сидів би і чекав би поки це зроблять інші бо можу дочекатися до такого що діти потравляться і тоді я буду винити владу!! А на справді було б винити себе бо я міг той труп собаки закопати і все б обійшлося би!!!

Маша
04.07.2011 at 16:59

Добре, що хоч хтось розуміє, що цим можна отруїтись.
шановний R0m@Nuke, не забудьте взяти завтра лопату,будемо Вам дуже вдячні.

R0m@Nuke
04.07.2011 at 17:09

А я що працівник комунхозу чи я вам зобов’язаний чимось?? ваша вулиця вам і прибирати!! читайте уважніше коменти!!! Якби це було би на моїй вулиці я б вже давно так зробив би, а ви травіться на здоров’я!!! Сподіваюся вам це піде на користь!))))))))))))))))))

Студент
04.07.2011 at 17:28

Так он воно що, он звідки насправді смердить))) Смердить не людям а ГРО ПРАВО, і смердить певно не собаками, а владою яка Віталія не слухає)))

Глеб
04.07.2011 at 17:35

И для Волошки возьмите лопату, R0m@Nuke. Как раз по собаке на брата.

Студент
04.07.2011 at 17:36

Для пані Маша. Хочу уточнити деякі неясності, якщо це не біля Вашого дому, то як Ви на це натрапили? Бігали по місту і шукали? То чому б не закопати як вже знайшли?
І ще одне, якщо тварин не знищувати, то що з ними робити? Відразу наводиться аналогія з темою яку  ГРО ПРАВО роздувало на цьому сайті трішки раніше, про притулки для тварин.

Маша
04.07.2011 at 21:29

Я не живу на цій вулиці. Там зупинка маршруток, а собаки лежать біля самої зупинки. Тому доводиться не тільки мені стояти і кілька хвилин і споглядати цю красу. А закопувати їх там ніде, хіба, що в асфальт. Та й нести кудись тіло яке напіврозложилося ніхто, погодьтесь, не буде.  А от в працівників комунхозу є можливість прибрати, вони там замітають, і лопатами збирають сміття на трактор. Можливо на ваш погляд це нормально, а я вбачаю в цьому проблему. Кожен має прво говорити про те, що його хвилює. Хіба вас Студент і ROm@Nuke нічого не турбує? Вас все влаштовує в житті?

Слободянська Кішечка
04.07.2011 at 22:02

Якраз їх то багато чого не влаштовує, тому й пишуть різні дурниці, замісь того, щоб ділом зайнятись))

Студент
04.07.2011 at 22:20

Я вже писав що в мене все чудово, навіщо по 100 разів питати? Якщо собака лежить біля зупинки і її бачить багато людей, ще й нюхають, то чому ж нікого крім вас це не хвилює?))) Чому люди не звернуться в міську раду наприклад? Чи це така сама пуста балаканина, яка роздута на рівному місті з нічого, як тема про батут у дворі?

Маша
04.07.2011 at 22:37

а де написано що це хвилює тільки мене? чи Ви хочете, щоб ще штук 20 таких фоток тут зявилось? а, що погпного в тому, що ми розмістили фото саме на цьому ресурсі? мас медіа навіть дуже допомогає у вирішенні подібних проблем, це вже перевірено! “Життєві обрії” такого точно не надрукують!

ольга
04.07.2011 at 22:44

то Студента наконец дошло, кто на самом деле должен этим заниматься. Браво. Браво.  Результат этой статьи  “на лицо”, вернее, “на сайт”. Если спустя 4 дня после публикации даже Студент признал, что все-таки это должны сделать представители исполнительной власти. Хотелось бы теперь, чтобы спустя еще каких-то 4 дня исполнителная властьвспомнила о своих обязанностях.
Люди Хмельника, для вас не все потеряно. Скоро приеду к вам в гости. Надеюсь, такого на улицах вашего города уже не встречу. Все-таки хочется дышать соснами, а не трупами. Может, еще  с пару автобусов китайских туристов с собой прихвачу.
 

Маша
04.07.2011 at 22:50

Приїздіть, пані Ольго! У  нас місто гарне, курортне. А міський голова в нас взагалі ветлікар, тому, думаю до Вашого приїзду проблему з тваринками усунуть.

Студент
04.07.2011 at 22:54

Як це де написано? Ось, в Вас перед носом написано, тільки ви тут розпинаєтесь, що Вам щось не так. Хто такі ми? Ви та Віталій?))) Мас медіа звісно допомагає, тому мене і цікавить чого ж ви не звернулись в міську раду, чи до мас медіа?))) Звісно  не надрукують, тому що треба бути максимально відмороженим, щоб дозволити таке надрукувати в газеті.

Маша
04.07.2011 at 23:04

а Громадський Форум Хмільниччини по Вашому не мас медіа? і, взагалі ми звернулись на цей ресурс, щоб влада нас почула, а не для того щоб відповідати на тупенькі (вибачте) питання всяких студентів. І впевнені, що ця проблема згодом вирішеться. А якщо у Вас все добре, то не переймайтесь так тонкощами наших трупів, це ж для Вас не проблема!

Студент
04.07.2011 at 23:06

Жесть))) більш немає що сказати)))

Віталій
04.07.2011 at 23:14

Боже, ти почув наші молитви… Дякую тобі Боже!!!

ольга
04.07.2011 at 23:17

коротче слов, чем “Да” и “Нет”
не сыщешь, хоть пройди весь свет.
Но если молвить нужно “Да” или отрезать “Нет”,
Нам не хватает иногда всей жизни на ответ.
 
Хороших всем дней. Я тоже завершаю эту тему.

Студент
04.07.2011 at 23:24

Ви що десь разом курите щось заборонене?))) Не можна так смішити на ніч))) А Вам ольга вже давно треба вернутись в тіло, важко ж самому з собою переписуватись))) 6 останніх коментарів тупо пробивають на регіт, ви справді такі … чи вдаєте?

Віталій
04.07.2011 at 23:47

Дуже добре, що Вам смішно. Пропоную і Вам, замісь образ в сторону автора фото та дописувачів, писати щось гарне та веселе. Або по суті статті. Інколи я просто дивуюся залізному терпінню адміністратора сайту…

R0m@Nuke
04.07.2011 at 23:51

Як би мене щось не влаштовувало то б я про це написав би!)))) а так як бачте мене не влаштовує одна особа ВІН Я ДУМАЮ ЗДОГАДАЄТЬСЯ ЩО ЦЕ ПРО НЬОГО ГОВОРИТЬСЯ))) Пані Машо відкрию вам ВЕЛИЧЕЗНУ таємницю цей сайт не мас медіа навіть сам пан Дорох про це говорив у Одні із статей!!! А те що ви звернули на даний ресурс зі сподіваннями що влада вас почула то мушу вас засмутити це не сайт влади)))))))))) орт як би ви звернулися до влади то і резултат був би!! а так Звеняйте ФІГУШКИ РЕЗУЛЬТАТУ НЕМА БО ВЛАДА ДАНИЙ РЕСУРС НЕ ЧИТАЄ!))
 
Пані Ольго є корочі слова наприклад І???? )))))))) Ну??? )))))) ШО?????? )))))) і так далі!))) і слава богу що ви завершили цю тему обговорювати і то перекладачем користуюся вже другий день((((

Віталій
05.07.2011 at 00:17

А ти мене цілком влаштовуєш…)))

Віталій
05.07.2011 at 00:41

Дозволю собі захиститися за Громадський форум Хмільниччини. Цей ресурс задумувався, як проект громадської журналістики і тому має повне право називатися масмедіа, тому що виконує їх основну функцію, а саме: збір, аналіз й поширення новин та інформації…

Маша
05.07.2011 at 07:13

Шановний ROm@Nuke, от я і написала про те, що мене хвилює, там де вважаю за потрібне. Мова йде про собак, а до чого тут той ВІН про якого Ви пишете, то Ваше особисте, вирішуйте його самі. Я ж вам не кажу, не комунтуйте тут, бо цей сайт читають не лише в Хмільнику, а й у Вінниці, Житомирі, Києві, Харкові, Хмельницькому… А про владу, помиляєтесь, деякі представники влади тут, навіть, коментують!

Віталій
05.07.2011 at 09:40

Такі так))))

Волошка
05.07.2011 at 12:10

Тут зібралася справжня коаліція))) Пане Глеб і пані Маша! Я вже казала, що ходити по вулицях з лопатою не збираюся! Це не моя вулиця, і від того я рада (не лише через те, що там лежать дохлі собаки))))
І ще! Якщо я висловлюю власну думку на цьому ресурсі, не варто до мене ставитися так упереджено, як ви зараз, пане Віталій, пані Маша, Глеб, та й деякі інші! Я вам дорогу не перебігла, і гроші в вас не позичала…
 

Маша
05.07.2011 at 12:33

І все таки нас почули! Сьогодні вранці собак вже не було!!! Дякуємо комунхозу і Громадському Форуму Хмільниччини!

Студент
05.07.2011 at 13:04

Віталій, Ви що з дуба впали?! Кого я ображаю? Це ваші не адекватні захисники ображають всіх без перебору!
Ще пройде трохи часу і Ви скажете що сайт задумувався, як альтернатива офіційному))) Ви свою думну міняєте частіше ніж муха крилами махає і намагаєтесь виставити себе після цього серйозною людиною))) Або ведіть себе відповідно або не намагайтесь стрибнути вище голови!

Маша, питаю вдруге, вас це кого? Вас та вашого наставника, чи замовника? Уточніть будь-ласка, кого це вас, про кого мова.

Студент
05.07.2011 at 13:07

Де мій коментар? Що за дискримінація?

Студент
05.07.2011 at 13:10

Вас це кого?

Козарлюга
05.07.2011 at 18:54

ольга 4.07.2011 о 22:44  Скоро приеду к вам в гости. Надеюсь, такого на улицах вашего города уже не встречу. Все-таки хочется дышать соснами, а не трупами. Может, еще с пару автобусов китайских туристов с собой прихвачу.
Я дико вибачаюсь що вписався в таку важливу дискусію просто якраз закопував собачку і був трохи зайнятий.
А це вже лишнє, нам і без китайців непогано живеться))) А то  з”явиться привід  потім написати ессе  що китайців з вулиці ніхто не прибирає і це проблема місцевої влади. Не потрібно перетворювати наше місто на Шанхай чи Пекін.
А щодо собачки, то моя думка така: не потрібно було висвітлювати це на сайті, по моєму краще було б під цю тему написати проект, вказавши всі негативні аспекти пов”язані з впливом смороду на взаємодію влади та громади, отримати грант на утилізацію собачки, а обладнання передати на баланс комунхозу та провести семінар по результатах проекту! Можна було б ще провести спільні навчання з вивчення аналогічної проблеми в інших регіонах та поділитись досвідом)))

Студент
05.07.2011 at 19:40

Віталій, кого це я ображаю?

Ester
05.07.2011 at 21:47

класна ідея щодо проекту пане Козарлюга, от і напишіть та прозвітувати не забудьте.  А щодо китайців, Пекіну чи Шанхаю, то це проблема толерантності та світосприйняття окремих осіб чи груп іншого в нашому суспільстві.

Віталій
06.07.2011 at 08:25

Як би там не було, але публікація викликала певний резонанс і трупи тварин прибрали. А щодо проекту ,то я подумаю. Ви писали коментар з іронією. Але проблема справді є. Я консультувався з колегами з Євпаторії і вони сказали, що існують санітарні норми щодо утилізації трупів тварин. На сміттєзвалищах, наприклад, мають бути обладнанно спеціальні ями. Також має бути забезпечена безпека тих, хто ці трупи збирає. Тож іронія щодо закупівлі обладнання і передачі його на баланс комунхозу цілком логічна (за умови, що його в них немає)…

Волошка
06.07.2011 at 11:35

А чому це ви впевнені, що там є нотки іронії? Придумали? А може, ви неправильно зрозуміли?))

DC_Dent
06.07.2011 at 11:56

Віталій 6.07.2011 о 08:25
існують санітарні норми щодо утилізації трупів тварин. На сміттєзвалищах, наприклад, мають бути обладнанно спеціальні ями. Також має бути забезпечена безпека тих, хто ці трупи збирає.

Доречне зауваження. Я не рекомендував би хватати по узбіччям все підряд і закопувати. Гадаю, ні для кого секретом не буде, що вуличні тварини мають сказ і інші небезпечні болячки, і від того що тварина дохне вони нікуди не діваються, а навпаки добавляються інші. Хто хоче ризикувати своїм здоровям/життям – прапор до рук, але через те, що комунальні служби забивають на роботу (прикриваючись малими зарплатами) я особисто ставити під загрозу своє життя і майбутнє своїх дітей не збираюся.

Віталій
06.07.2011 at 18:35

Згоден. Варто мати розуміння, що окремі служби створюються саме для того, щоб виконувати певні завдання. Вони мають відповідні повноваження, обладнання, знання, досвід…
Але тут проблема у відсутності розуміння зовсім іншого. Мені свого часу довелося побувати в Польші й ознайомитися з діяльністю їхньої місцевої незалежної газети. Так от, згідно її концепції, місцева газета має реагувати на будь-які події, що відбуваються в місті. Впало дерево і його ніхто не прибирає? Питання до влади!!! Десь розрили дорогу? Питання до влади!!! Хтось нехтує питаннями санітарної безпеки? Питання до влади!!! І ні в кого не виникають зайві емоції. Ніхто не закликає закопувати трупи. А знаєте чому? Та тому, що поляки чітко розуміють, що саме вони обрали цю владу, саме вони її утримують… І вони розуміють, що якщо в місті щось робиться (чи не робиться) то за це хтось отримує зарплату. Все досить просто… І поки ми всі цього не зрозуміємо – до тих пір в нас на вулицях валятимуться трупи тварин…

Студент
07.07.2011 at 17:00

Це що закид в сторону нашої єдиної газети? Якщо Ви так все розумієте, то чого Ви не при владі, а ховаєтесь по кущах, тобто критикуєте всіх на цьому сайті сидячи на стільці? Треба було йти в партію, баластуватись на мера і керувати по правильному, якщо ви такий розумний і всезнаючий!

Віталій
07.07.2011 at 18:39

Маленьке уточнення: не “баластуватись”, а “балотуватись”, причому не на мера, а на посаду міського голови…. Щоб в майбутньому не виставляти себе на глум, хоч іноді заглядайте в закон… або питайте у “розумного і всезнаючого”… Не хвилюйтесь, я не відмовлю)))…
Тепер щодо кущів. Як я собі уявляю, в кущах сидять люди, які з якихось причин бояться висловити свою позицію чи діють анонімно… Всі мої звернення підписані мною особисто, я висловлюю, причому відкрито, свою позицію на засіданнях громадської ради, я відкрито спілкуюся з посадовцями міської ради… Навіть на цьому ресурсі всі знають, що Віталій – то Віталій Дорох, Голова Ради громадської організації “ПРАВО”… То про які кущі мова? Пропоную закрити цю тему й перейти до конструктивного діалогу по суті питання, а не переливати з пустого в порожнє…))) Дякую за розуміння…

Віктор
08.07.2011 at 09:24

Студент, а може сам вийдеш з кущів, чи до кінця життя та к і залишишся лише студентом?)))))

Волошка
08.07.2011 at 13:01

Фото автора розвинуло справжню дискусію! Стільки коментів)) Молодчина! Справжній професіонал! Частина коментів, правда, не по темі, а лише образи – але ж скільки коментів!!!))) Хтось мені казав: головне не кількість, а якість. Чи не так?))))

Студент
09.07.2011 at 14:35

Поясніть тоді, яка різниця між мером і міським головою? 
А я в кущі і не заходив і ніки кожного дня не міняю!

Віталій
09.07.2011 at 19:30

В українському законодавстві немає такої виборної посади, як мер. Це народне слово. Закон чітко визначає посаду очільника міста – міський голова. Не голова міської ради, не мер, а саме міський голова… Така ж ситуація і з очільником області. Не губернатор, а голова ОДА…

Студент
10.07.2011 at 11:30

Мені нецікаво що там написано в законодавстві, я попросив пояснити яка різниця між мером і міським головою. З усього того що ви написали, мене цікавить тільки “Це народне слово.” Тобто по суті різниці немає?

Тигриця
15.07.2011 at 18:08

……..Я теж вважаю що слідкувати за цим повинні служби, на які покладено такий обов’язок. Яка б у них зарплата не була, це встановлено законом. Якщо всі не виконуватимуть свої обов’язки по закону, буде хаос і нічого хорошого з цього не вийде.    Але якщо людині заважає, може і закопати сама.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *