Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.02.2017

МИ МАЄМО ЗАБЕЗПЕЧИТИ БЕЗПЕКУ СОБІ ТА СВОЇМ ДІТЯМ!

Шановні хмільничани! Звертаюсь до вас і сподіваюсь, що ви мене зрозумієте. Мабуть, багато хто з вас чув і бачив по телевізору яка біда сталась у Козятинському районі, де пси загризли жінку. Це просто жах! Тому, зважаючи на кількість бродячих собак у нашому місті, я занепокоєний тим, що така біда може статися і в Хмільнику.

Наперед звертаюся до тих, хто прочитавши цю статтю, почне звинувачувати мене у ненависті до тварин. Та це зовсім не так. Я люблю тварин, але вважаю, що вони не повинні загрожувати безпеці людей. Я переконаний, що ця проблема потребує негайного вирішення.

Щоранку ми прокидаємось, плануємо свій день,збираємось на роботу, проводжаємо дітей в школу і, вийшовши на вулицю, бачимо зграї бродячих собак, які розтягують сміття, гавкають на дітей чи немічну бабцю, гризуться між собою за самку, або кидаються в ноги за кісткою.

Кожен день одне й теж , як у фільмі «День сурка».

Уявіть, що собака нападе і покалічить вас чи вашу дитину, що ви зробите? А я скажу – НІЧОГО, тому що в законодавстві не передбачено покарання за розведення бродячих собак. А от якщо людина заб’є собаку, то сяде за грати аж на три роки. Чому так? Мені не зрозуміло, але чітко зрозуміле інше: доки у місті гуляють зграї бродячих собак, ми всі знаходимось у небезпеці, а тому повинні зробити все, аби не сталося біди.

Останнім часом в нашому місті зросла кількість бродячих, їх видно скрізь: і в центрі міста, і біля військового санаторію, і на «Сидорисі», а головне – біля шкіл, у яких навчаються наші діти.

З приводу цього я звертався до депутатів міської ради. Мені відомо, що це питання розглядалось на сесії і було прийняте рішення про стерилізацію і кліпсування собак. Я, мої сусіди і всі, хто стурбований цією небезпекою, були задоволені, думали, що це питання вирішено, але, як з’ясувалось, собак менше не стало і шкоди та небезпеки від них теж. Коли я розібрався в цій ситуації, то зрозумів, що відбувається якийсь абсурд. Фірма з Козятина виловлює собак у Хмільнику, везе їх у Бердичів, там їх кліпсують, стерилізують і повертають у Хмільник. Це просто крутий круїз. А крутий тому, що коштує він 500 гривень за собаку. Виходить, що гроші бюджетні витрачені, а проблема не вирішена: собаки як гуляли, так і гуляють містом. І яка різниця – кліпсована собака нападе і покалічить людину чи не кліпсована?

В мене склалося враження, що хмільницькі високопосадовці замість того, аби зробити щось корисне для міста, лише створюють вигляд, що щось роблять, а насправді в місті не робиться нічого. І ситуація з «песиками» є яскравим прикладом чиновницької бездіяльності.

Тому звертаюсь до всіх небайдужих хмільничан: доки не сталося біди, давайте спільно змусимо владу вирішити дане питання в законодавчому полі. Ми маємо забезпечити безпеку собі та своїм дітям.

З повагою Володимир Руденко.

19 Comments on “МИ МАЄМО ЗАБЕЗПЕЧИТИ БЕЗПЕКУ СОБІ ТА СВОЇМ ДІТЯМ!

Партизан
27.02.2017 at 17:05

Таке враження, що донас звезли ще й Козятинських і Бердичівських собак.

Денис Житник
27.02.2017 at 19:40

Раніше у коментарях під іншими статями форуму було написано що по місту ширилися чутки що до нас привезли вінницьких собак із зеленими бірочками на вухах. Влада нічого не робе. Цим мав би займатися комонхоз і слідкувати щоб до нас чужих собак на курорт не завозили це просто ганьба! Закон забороняе відстріл собак але іх можна каструвати, або створити притулок для тварин, от нехай комонхоз вивозе десь цих собак, бажано туди звідки іх привезли, і нехай відслідкуе звідки. Я не здивуюся якщо взнають що у нас така недолуга влада то щей почнуть звозити сміття зі львова.

Ліда
28.02.2017 at 09:45

Ну то що , побалакали і все ? Чи може якусь петицію створимо?

Олег
28.02.2017 at 12:32

Ліда-Ліда! Боже-Боже! 🙂

Олег
28.02.2017 at 12:33

Ліда-Ліда, Боже-Боже! 🙂

Іван
28.02.2017 at 13:30

Ями на дорогах міста такі, що скоро можна буде рибу розводити, а Ви до собак вчепились. Чи це так потрібно – бачити проблему де її немає? (Закон забороняе відстріл собак але іх можна каструвати, або створити притулок для тварин) – стерилізація, це і є різновид кастрації, собаки не розмножуються, термін життя бродячої собаки максимум 4-5 років, а то й менше. Тому відловлювати, стерилізовувати і робити щеплення від сказу це нормально, гуманно і ефективно. Чи автор пропонує відстрілювати собак?

Володимир
28.02.2017 at 15:06

А коли я напишу статтю за дороги , ти вцепишся до водоканалу? Найдеш слово у статті про відстріл дам 50 грн. А відносно доріг скажу , що із-за таких глупих як ти , все і відбувається . Сиди далі мни собі одно місце , поки всьо не стане як ти хочеш.

Партизан
28.02.2017 at 23:40

Іван видно їзде на авто, то йому ті собаки до вихлопноїтруби, а якби ходив пішки і озирався чи не біжить за ним тічка то може й подумав що зараз більш актуально для мешканців міста

Іван
01.03.2017 at 08:50

Не думав що на форумі стільки садюг зібралось, так і чекають щоб познущатись з тварин а за це є відповідальність: ознайомся будь-ласка http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yuristam/kodeks/024/296.php (до речі своїх 50 грн засунь собі в……)

Володимир
01.03.2017 at 10:46

ти йому сци в очі , а він каже дощ іде)) Вирішень цьої справи є багато ( на мій погляд) і жодне з них не включає відстріл , але це я повинен робити не сам , а з однодумцями ,50 грн я дам тобі просто так , дорогу полатаєш і оплатиш юристів які будуть наглядати за правами собак.

Володимир
01.03.2017 at 10:48

Люди , чи не йойкне у вас в середені , коли завтра покусає когось і ви знаючи , що могли щось зробити будете розводити руками?

Друг
01.03.2017 at 20:08

Ходіти по вулиці і озирайтесь, бо не собака, а такий виродок як ті, що травлять чи вбивають тих собак, напад на вас. Дайте собаці їсти краще і займіться собою і своєю гнилою душенькою.
Собак вони найшли, а те, що ви деградуєте вас не хвилює?

Анатолій
01.03.2017 at 21:43

Людоньки милі, ніхто не говорить про вбивство собаки, читайте уважно статтю, можно і притулок створити, але це треба добиватись. Не деградувати, а добиватися.

Володимир
01.03.2017 at 21:54

Цікаво, відколи турбота про свою дитину і вагітну дружину вважається деградацією. Давай завтра о 20:00 поп*ємо кави у “Ковбої” і у конструктивній бесіді розберемося в нашій деградації.

Mail
04.03.2017 at 19:42

Хочите ви того чи ні а собак потрібно присипляти а не стерилізувати як у інших країнах це роблять, у багатьох в подвірї є собаки які приводят щенят, а що роблят з ними господарі? правильно, викидають на дорогу, і виходить так що разом з собаками із біркою зявляється багато нових собак, доречі зверніть на це увагу, вище в коментах хтось писав що тривалість життя собаки з біркою в місті 4,5 роки, а тепер представте скільки їх буде якщо їх тільки стерилізувати, я неодноразово бачив як собаки нападают на людей в місті і дуже підло (підбігає до дівчини, хоче вкусити та невиходить, тоді він починає голосно гавкати і оглядується по сторонам чи не біжить йому на допомогу його кодло) в таких випадках якщо не прибігти людині на допомогу то собаки покусают як мінімум) потім цей собацюра біжить до магазину робить жалісні очі та випрошує щось мясне, коли йому дають хліб він тільки понюхав і побіг. Висновок, завдяки нашим захисникам тварин кількість собак буде тільки рости, доти доки когось не загризут, це можуть бути діти і неважливо чиї, тоді почнемо махати руками і бігати з сторони в сторону і кричати “щось потрібно робити!” коли уже робити щось немає сенсу, у мене самого є собака я дуже його люблю але якщо їх кількість не контролювати це може обернутись бідою

Іван
06.03.2017 at 13:58

“у багатьох в подвірї є собаки які приводят щенят” – це собаки гермафродити якісь, чи що? Стерилізація це і є спосіб контролювати чисельність, (стерилізована собака не розмножується, поступово чисельність популяції падає), а стосовно захисту людей, то присипляти варто не собак, а людей з садистськими нахилами, адже якщо людина здатна заподіяти шкоду тварині, во на неодмінно заподіє її людині, ось один з прикладів http://www.mk.ru/politics/2014/07/04/fashistzhivoder-iz-peterburga-priekhal-voevat-za-opolchencev-lnr.html, спочатку собак, потім людей.

Справжній Іван
06.03.2017 at 15:41

Іване, а чого це ви підтримуєте пастерлізації? Спочатку над собаками знущаєтеся, а потім на дітей перейдете, стерилізувати їх будете, чи як? Чим бродячий собака кращий від кабанчика чи бичка, чому їх можна заколоти, а шолудивого пса – ні? Зав’язуйте із пропагандою дискримінації тварин. Зграям бродячих собак не місце на вулицях наших населених пунктів.

Іван
06.03.2017 at 16:18

http://www.mk.ru/politics/2014/07/04/fashistzhivoder-iz-peterburga-priekhal-voevat-za-opolchencev-lnr.html – плавний перехід на розмову чим відрізняється людина від тварини, чому тварину можна, а людину ні… А з приводу “пастеризації”, то справжній Іван, мабуть вживає тільки справжні продукти а не пастеризовані))) і проти пастеризації.

Родич
06.03.2017 at 17:01

Не маніпулуйте або свідомо не брешіть. У Законі дозволено присипляння тварин і воно чітко прописано як і коли. Підзаконні норм урегульовують які речовини дозволяють. Стерелізацією біді не зарадиш . А ті хто так печется за собачок – по одній-дві додому і ще одну-дві друзям і відстрілу не потрібно і безпечно гуляти. Але тоді за цих собак треба відповідати, вчасно водити до ветеринара… і якщо собака когось вкусить відповідати перед Законом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *