Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.06.2011

Маємо надію…

Нам на електронну пошту надійшов лист від мешканців будинків №13 та №15 по вулиці 1-го Травня. Стосується він ситуації, яка склалася між мешканцями будинків та приватним підприємцем, який має намір встановити на їх прибудинкові території батут. Ось сам лист:

Звертаємося до вас з надією, що висвітлення проблеми допоможе нам у її вирішенні. Справа в тому, що посадові особи Хмільницької міської ради, нехтуючи думкою мешканців будинків №13 і №15 по вул. 1 Травня, мають намір дати дозвіл приватному підприємцю на встановлення батуту на нашій прибудинковій території. Проти цього виступають мешканці наших будинків.

Ми маємо надію, що цього не станеться і незабаром на прилеглій до наших будинків території виросте фруктовий сад, який ми заклали разом з нашими дітьми. Хотілося б знати думку жителів міста Хмільника, що краще – фруктовий сад чи примусово нав’язаний тимчасовий БАТУТ на газоні прилеглої території, де, до речі, уже ці дерева висаджені.

На нашу думку розважально-ігрові майданчики мають бути розташовані в місцях загального дозвілля. Наприклад, парк відпочинку, стадіон…

P.S.  Маючи розмову з міським головою по телефону – він завірив, що «ніякого батуту не буде», що ж, будемо сподіватись, що міський голова дотримає свого слова…»

Ось такий лист… А як Ви вважаєте, хто правий в цій ситуації?

71 Comments on “Маємо надію…

Студент
17.06.2011 at 23:23

Цікаво чому автор листа вирішив закласти сад з одного дерева (як видно на знімку) саме зараз, коли там мали поставити батут? Також цікаво чому автор звертається до даного ресурсу, а не в міську раду,  газету, чи телебачення.
Тепер питання до автора. Що поганого в тому, що діти будуть розвиватись фізично, роблячи вправи на батуті? Дітям треба рухатись і краще це робити на турніках, та батутах, а ніж  на деревах, вони ж не мавпи!
Моя думка, що у дворі має бути спортивний майданчик, а не ліс з фруктових дерев і майданчик має бути в кожному дворі, а не один на місто, як того хоче автор.

МАКАРОН
18.06.2011 at 00:04

будьте внимательней, есть разница между 1,2 и последним снимком.
И даже на них я увидел +2  дерева!

Но лично я ничего плохого не вижу, чтобы батут был во дворе!

александр
18.06.2011 at 09:17

Цікаво, а ця пані яка організувала висадку дерев отримала дозвіл міськради?
Цитую правила благоустрою території міста Хмільника:

пункт6.2.5. Місця висадки зелених насаджень визначаються за погодженням з уповноваженими органами.

Віталій
18.06.2011 at 20:03

Питання до студента: ви живете в тих будинках? Маю на увазі, що мешканці будинків самі мають випішувати, що в них в дворі буде: ліс, сад, майданчик чи гаражі))). 
А щодо того, чому пані звернулася до саме цього ресурсу я не знаю… Напевно довіряє))). А можливо впевнена, що така інформація буде розміщена без цензури?))) Краще запитайте в неї))) 

Студент
18.06.2011 at 20:31

Віталій Ви що погано бачите? Я ж чітко написав, що це моя особиста думка! А мешканці що собі хочуть, те хай і роблять, хай хоч цвинтар зроблять, мені байдуже!

Студент
18.06.2011 at 20:40

Перефразую свій перший коментар, тому що дуже хочу щоб на питання відповів автор листа, а не Віталій. Звісно якщо автор Віталій то можете не відповідати в друге)))
Шановний автор листа, дайте будь-ласка відповідь на такі питання: Чому Ви вирішили закласти сад саме зараз, коли там мали поставити батут? Чому Ви звертається до даного ресурсу, а не в міську раду, газету, чи телебачення? Що поганого в тому, що діти будуть розвиватись фізично, роблячи вправи на батуті?

Віталій
18.06.2011 at 21:07

))) Я не автор статті і не занйомий з ним особисто))). Нажаль)))…

Студент
18.06.2011 at 21:57

Егеж, на жаль, бо закрадаються сумніви, що автор адекватна людина і що він відповість на питання.

Віталій
18.06.2011 at 23:08

А в чому виявляється неадекватність автора? В тому, що не відповідає на ваші закиди?)))
А якщо серйозно, то тут питання в іншому. Дозвіл на встановлення батуту (якщо такий потрібен взагалі), має видаватися у відповідності до якогось нормативно-правового акту. Він має містити чіткий перелік документів, які має подати підприємець, щоб його отримати. Якщо всі документи в порядку, то тут не може бути за принципом: “тому дала, тому – ні…”. Тобто роль чиновника полягає в тому, щоб перевірити відповідність всіх поданих для отримання дозволу документів, і якщо вони в порядку, то думка чиновника до уваги не береться взагалі… Мене насторожив такий момент, вірніше два моменти:
1. Чому міський голова в телефонному режимі запевнив, що батуту не буде? Якщо підприємець подав всі документи і вони в порядку, то до чого тут думка міського голови?
2. Чи передбачає згаданий мною нормативно-правовий акт перелік необхідних для отримання дозволу документів? Якщо так, то чи є в тому переліку щось на кшталт погодження з будинковим чи вуличним комітетом? Було б цілком логічно, щоб і мешканці будинків висловили свою позицію… На практиці це виглядало б так. Підприємець для отримання дозволу (якщо він взагалі потрібен в нашому випадку) додає до заяви, висновків і т.д. ще й погодження будинкового чи вуличного комітету. Тоді вірогідність виникнення подібних конфліктів була б зведена до нуля… 
Саме з метою вияснення всіх цих питань, 17 червня я звернувся з запитом на імя міського голови з проханням надати нормативно-правовий акт, який встановлює порядок отримання дозволів на встановлення батутів та подібних обєктів. Що ж, почекаємо відповіді…   

Студент
18.06.2011 at 23:22

Спитаю ще раз, Ви що погано бачите? Я написав що в мене закрадаються сумніви, а не те що автор неадекватний! Яке сама з моїх запитань Ви вважаєте закидом а? І чому Ви так захищаєте автора якщо непричетні до цього?
P.S.   Прочитав тільки перше речення, решту марнослів’я навіть не читав.

Віталій
18.06.2011 at 23:26

А я залюбки подискутував би з Вами з приводу мого “марнослів’я”)))

Студент
18.06.2011 at 23:27

А я ні, тому і не читав)))

Віталій
18.06.2011 at 23:37

То нічого. Можливо іншим знадобиться)))

Радистка КЕТ
19.06.2011 at 00:54

Батут невеликого розміру, його не важко встановити на дуже невеличкій площі! Мабуть, для цієї пані, хто б вона там не була, перекреслити все – справа принципу.  Прикро, що через таких панянок страждають діти! А дерева можна посадити де-інде. Або ж пізніше, восени. Просто це справа принципу – перешкодити чи насолити підприємцю! Пане підприємець, я за вас! Приходьте в наш двір!:)))

kucca
19.06.2011 at 11:13

По-перше  встановлення батуту – в статті сказано, що вони мають бути   розташовані в місцях загального дозвілля,  по-друге, перш чим брати різні дозвола, потрібно запитати думку мешканців того чи іншого будинку, а не нахрапом то там, то там ставити його де не попадь (і у нашому дворі, доречі теж,  поки не погнали його),  а по-третє – міський голова насамперед мавби поспілкуватися з тими людьми, які там мешкають,  не тільки перед виборами гарними словами розкидатись.

kucca
19.06.2011 at 11:19

І хотілося б сказати Студенту, що побільше б таких “панянок”  та громадських організацій, щоб було кому захищати людей  від таких собі пломбирів і т.д, не в тему, зато справедливо. 
Я, Віталію, нещодавно взнала, що є такий форум, мене це зацікавило, і я вдячна Вам, що Ви висвітлюєте такі питання, не боїтесь “посадовців”, якщо можливо їх так назвати. Удачі Вам.

Радистка КЕТ
19.06.2011 at 11:41

Було б зрозуміло, якби батут ставився надовго. А він лише на кілька годин в день і то на літній період. Якісь ви незрозумілі люди, панове! Він вам заважає???  Людина хоче урізноманітнити дозвілля ваших же дітей, хай навіть за гроші. В нас у Хмільнику є багато різних дозвільних програм чи способів гарно провести час?? А це ще й рух для дітей – а рух – значить життя!!! Отак і буде наше місто хиріти завдяки отаким панянкам(( Немає ніякого розвитку! Де той погляд в Європу? Чи краще, щоб ваші діти під тими деревами пиво випивали? Сиділи на лавочках і палили? Бо просто посидіти вони можуть і перед компютерами))  Та кому я це кажу… В нас не Європа, а повна ж….))))))))))))

kucca
19.06.2011 at 11:49

Радистка Кет, а у Вас є діти ?  Якби у Вас були діти, то, напевно, турбувалися б за них, я особисто була свідком, коли дитина, скачучи на батуті, вивихнула ключицю, і що цікаво, що відповідальності вони не несуть, за те, що сталося. Тому я цілком підтримую ті будинки, що бату не потрібний. Мало того, що крики від дитячої площадки, то щей крик і вереск з бабуту. А люди є різного віку і їм потрібен відпочинок, чи не так?

Радистка КЕТ
19.06.2011 at 12:08

Так:)) І чому саме ваш двір має якісь претензії? Хоча сумніваюся, що всі з вашого будинку проти. Ви самі питали батьків цих дітей? Чи просто самі вирішили – і зробили, що хотіли.? А ключицю можна зламати навіть на рівному місці – так що, взагалі не ходити і нічого не робити?))) Вовка боятися – в ліс не ходити! Так само можна сказати й про всі види спорту, але ж люди бігають, плавають, стрибають… А те, що крики – вони завжди були, є і будуть на подвірях. Покоління змінюються, і діти завжди були й будуть. Крики не зникнуть після того, як забрати батут чи спортивний майданчик. А дітям треба десь гратися!! Спокійно може бути лише в будинку престарілих чи  в могилі…. А життя – це рух!!! Не забирайте в дітей цей рух! Вони й так замало рухаються, щоб бути здоровими!!!!

Ліза
19.06.2011 at 12:41

Звідки Ви взяли, пане Олександре, що уповноваженим органом, що погоджує місця висадки зелених насаджень, є саме міськрада? В якому законодавчому чи нормативному документі нашої держави це прописано?
Що ж до конкретного випадку, то, при будівництві дитячого майданчика на прибудинковій території будинків №13 та № 15 проектом було передбачено благоустрій прилеглої території з облаштуванням квітників, газонів, висадженням дерев, визначенням місць паркування автомобілів. Проект погоджено всіма відповідними службами. В зв’язку з великим антропогенним навантаженням на територію ( на майданчик приходять діти з усього міста + учні ЗОШ №4 + діти з прилеглих сіл) – витоптуються газони, ламаються дерева, мешканці будинків за свої кошти і своїми силами відновлюють зелені насадження та газони.
В разі прийняття рішення міської ради на встановлення батуту на газоні, воно буде опротестовано прокуратурою, як незаконне, оскільки порушується ряд законів ( Земельний Кодекс України, Закон України «Про благоустрій населених пунктів» та інші)
Разом з тим, Ви, Олександре, за пошкодження газону, дерев та квітників, будете притягнуті до відповідальності за статтею 153 КУпАП, що передбачає штраф у розмірі від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів. Окрім штрафу Вам будуть нараховані збитки відповідно до Постанови КМ України від 8.04. 1999р № 559 « Про такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної зеленим насадженням у межах міст та інших населених пунктів» Можу конкретніше:
– за кожне пошкоджене дерево – від 80 грн.; ( додаток 1)
– за знищення газонів -34грн за 1 м кв. ( додаток 2)
– за знищення квітників – 17грн за 1 цибулину або кущ ( додаток 2)
– за використання не за призначенням земельної ділянки – 20 грн. за 1м кв площі ( додаток 3)
Так що краще Вам поставити батут в дворі будинку по вул.. Леніна, де Ви проживаєте і «ощасливити» своїх сусідів. Бажаю успіху!  

Студент
19.06.2011 at 12:59

kucca як зрозуміти фразу ” побільше б таких “панянок” та громадських організацій, щоб було кому захищати людей від таких собі пломбирів і т.д” Від кого захищати, від батуту?))))))))) Чи від пана який його ставить?))))))))) Не смішіть!!!
kucca а я особисто бачив як дитина падає з велосипеду і обдирає об асфальт руку до кістки, бачив як дитина стрибає на турніку і ламає обидві руки, ще бачив як дитина падає з дерева в наслідок чого отримує відкритий перелом руки. Що ви скажете про це все?! Скажете, що дітей треба закувати в кайдани і тримати в чотирьох стінах, щоб з ними нічого не сталось? Чи вирубати всі ліси, зрізати всі турніки, а тих хто продає велосипеди саджати у в’язницю за дії проти нації?))))))   kucca Ви смішна до сліз!
Згоден з Радистка КЕТ, пані не думає головою, вона просто робить це з принципу і все!
Ще додам, що в моєму дворі всі тільки раді тому пану з батутом, а радість дітей взагалі словами не опишеш, особливо коли їм дозволяють пострибати за пів ціни, а то і зовсім безкоштовно
 
 

kucca
19.06.2011 at 13:11

От і запрошуйте пана підприємця  до себе в двір разом із радісткою і стрибайте скільки завгодно.  А те, що Вам смішно, я за Вас дуже рада, смійтесь на здоро”я – це корисно! )))

Студент
19.06.2011 at 13:51

А де відповіді на мої питання? Чи до Вас дійшла безглуздість ваших слів?

kucca
19.06.2011 at 14:10

Безглуздість лунає, як ми бачимо, із ваших слів. І ще можна зробити висновок, що вам потрібно ходити із заритими очима, а то ви “студент”, але куди не подивитесь трапляються різні травми у дітей )))

Студент
19.06.2011 at 14:38

Які саме з моїх слів вам здалися безглуздими?)) “ми”-ви про себе як про царську особу, в множині, як Віталій колись))) Чому ви вперто не хочете дати відповідь на мої питання?

kucca
19.06.2011 at 14:41

Конкретно дайте свої запитання.

Студент
19.06.2011 at 15:06

ucca як зрозуміти фразу ” побільше б таких “панянок” та громадських організацій, щоб було кому захищати людей від таких собі пломбирів і т.д” Від кого захищати, від батуту? Чи від пана який його ставить?
kucca а я особисто бачив як дитина падає з велосипеду і обдирає об асфальт руку до кістки, бачив як дитина стрибає на турніку і ламає обидві руки, ще бачив як дитина падає з дерева в наслідок чого отримує відкритий перелом руки. Що ви скажете про це все? Скажете, що дітей треба закувати в кайдани і тримати в чотирьох стінах, щоб з ними нічого не сталось? Чи вирубати всі ліси, зрізати всі турніки, а тих хто продає велосипеди саджати у в’язницю за дії проти нації?
 

kucca
19.06.2011 at 15:17

На перших два запитання ви самі дали відповідь, а що стосується того, що ви бачили особисто, то скажу “Береженого – Бог береже”. І в тому, що люди відстоюють свою думку і хочуть щоб з ними рахувались – нічого поганого немає.
Батьки заробляють гроші не для того, щоб дитина їх витрачала на батути,  не всім дітям так везе як вашим – ” їм дозволяють пострибати за пів ціни, а то і зовсім безкоштовно.

Студент
19.06.2011 at 15:26

А для чого ж батьки заробляють гроші? Може такі не здалі батьки як Ви, заробляють гроші для того, щоб прогуляти їх чи про пити, а нормальні батьки якраз і заробляють гроші, щоб зробити своїх дітей щасливими і дати їм те, що вони хочуть! То де відповіді на питання?

kucca
19.06.2011 at 16:12

Якщо ви заробляєте і пропивате, то це ваші проблеми, не потрібно всіх міряти по собі.  На щастя мої діти вже дорослі, і самі вирішують на що і коли витрачати гроші. А те що ви людина, видно, недалека, і неможете прочитати відповіді на свої запитання, то не задавайте їх ))) і не засмічуйте форум!

Студент
19.06.2011 at 18:05

Ви явно не автор, бо доросла людина не буде писати такі нісенітниці і переводити стрілки як дитина)))) Та ні, це Ви людина така недалека, що намагаєтесь пустити пил в очі і думаєте що це непомітно))) А що до сміття, то Ви тут єдине сміття якого треба позбутися!

Віталій
19.06.2011 at 19:26

Запевняю, що адміністратор сайту сам розбереться, від якого “сміття” позбутися)))…
Спробую відповісти пану Студенту від чого варто захищати. Перший момент – від нехтування думкою громади. Не варто приймати будь-які рішення, не порадившись з мешканцями. Саме їм вирішувати мати в дворі батут, квітник чи сад… Це і є ті європейські принципи, про які писала Радистка КЕТ.
Другий момент – захист від свавілля чиновників, будь то начальник ЖЕКу, секретар міської ради чи міський голова. Ці особи мають ВИКЛЮЧНО ОБОВЯЗКИ, а не права. Права на самодіяльність вони не мають жодного. І не повинні вирішувати на свій розсуд бути батуту чи ні. На щастя вони мають діяти виключно в межах закону. А от стимулювати їх до цього чи навіть заставляти – то справа саме мешканців. Я не маю наміру ставати на чиюсь сторону, але завзяття пані, яка підняла це питання заслуговує на провагу.
Вся ситуація яскраво продемонструвала, що за сучасних умов, будь-яка сфера суспільного життя (зокрема там, де задіяні органи влади), має бути чітко регламентована. Саме такий підхід унеможливить виникнення подібних конфліктів в майбутньому…
 

Студент
19.06.2011 at 19:48

Хочете Ви цього чи ні, але з Ваших слів досить чітко видно на чиїй ви стороні)))

Радистка КЕТ
19.06.2011 at 19:54

Я в попередніх коментарях і запрошувала цього підприємця в свій двір) Треба уважніше читати, пані kucca:)) А ще, батькам самим вирішувати, на що давати гроші своїм дітям. А хто не хоче – той грошей не дає!

Віталій
19.06.2011 at 20:04

Цілком погоджуюся. А щодо сторін, то я, напевно, на стороні закону та здорового глузду)))

Студент
19.06.2011 at 20:17

І на чиїй же стороні, по Вашому, здоровий глузд? На стороні людини яка намагається заробити грошей для своєї сім’ї, чи на стороні  маразматички, яка навіть на прості питання відповісти не може?

Віталій
19.06.2011 at 20:26

Пропоную не вистовлюватися подібним чином про дописувачів сайту та тримати себе в межах пристойності. А на чиїй стороні закон – я не знаю. Я вже писав, що звернувся до міського голови з вимогою надати інформацію стосовно надання дозволів на встановлення батутів. То ж пропоную дочекатися відповіді і вже тоді робити висновки…

Віталій
19.06.2011 at 20:30

Будь-яка правова норма має містити здоровий глузд. То ж чекаємо на відповідь… Якщо в нормативно-правовому акті його немає, то цей акт потрібно змінювати…

Студент
19.06.2011 at 20:38

А чому ж Ви мене просите не висловлюватись, а її не просите? Такі дії зовсім несхожі на підтасовував на користь kucca))))))

DC_Dent
20.06.2011 at 11:05

Студент, вас заносить, шановний!
Будьте ввічливі з оточуючими, а перехід на особистості – це ознака неспроможності.
П.С. І на всякий випадок нагадаю, що за віртуальні образи часто можна отримати реальні проблеми.

DC_Dent
20.06.2011 at 11:13

А по темі – я би також був проти.
Я дуже довго жив поруч (будинок 11а) і не уявляю, з якого дива мешканці повинні відмовитись від своїх прав на тишу у власному дворі заради прибутів якогось ЧПшника, що “порішав справи” у мерії…

Студент
20.06.2011 at 12:18

Ще один захисник, ще й з погрозами))) А Ви знаєте що за віртуальні погрози можна отримати реальний строк. Певно ні тому що доросла свідома людина ніколи не буде погрожувати в інтернеті))))
P.S. Не вказуй на чиюсь не ввічливість, коли сам хам!

DC_Dent
20.06.2011 at 14:13

Студент 20.06.2011 о 12:18
Ще один захисник, ще й з погрозами))) А Ви знаєте що за віртуальні погрози можна отримати реальний строк. Певно ні тому що доросла свідома людина ніколи не буде погрожувати в інтернеті))))
P.S. Не вказуй на чиюсь не ввічливість, коли сам хам!

Тобі ніхто не погрожував – ти лестиш собі ))
За хама, я би по приїзді в Хмільник поспілкувався віч-на-віч. Кинь-но телефончик на kan_t@ukr.net

Бос
20.06.2011 at 14:44

є така приказка: не говори про людину те чого ніколи не скажеш їй в очі. можливо для декого на сайті хамство цн спосіб саморазитися, показати свою сильну сторону, але одночасно це самообман, бо всі комплекси і недоліки з точки  зору психології компенсують за допомогою неввічливості, пихатості і самовпевненості…
а якщо по темі, то я зрозумів, що все зав’язалося не на підприємцеві чи тій пані, а власне на міському голові, який хотів догодити і нашим і вашим… А так не буває, добрим для всіх не будеш, тим більше якщо ти публічна особа.
Можливо запит ГО ПРАВО допоможе пану Грушку преглянути ще раз законодавчу базу і розібратися в цьому заплутаному клубку.
 

Студент
20.06.2011 at 16:31

DC_Dent, ти мені не тикай, дитино! Як ти хам то з цим нічого не поробиш.
Бос, дуже розумні слова)

Бос
21.06.2011 at 12:12

Студент, це не просто слова, а порада
 

DC_Dent
21.06.2011 at 13:33

Телефон я так і не отримав… Висновок: особа, що пише під ніком Студент, – боягузливий троль, не здатний відповісти за свої слова. Всі пости цього суворого “писаки” я ігнорую, як несерйозні.

Шкода, що від теми настільки віддалилися.. Цікаво дізнатися продовження.

Віталій
21.06.2011 at 14:53

Продовження є. Завтра отримаю відповідь на свій запит, стосовно цього питання. Але вже сьогодні мені повідомили, що готується документ, який врегульовуватиме це питаття. Сподіваюся, що його можна знайти на сайті та перевірити, чи є в ньому норма, яка зобовязує погоджувати питання встановлення на прибудинковій території “чогось” з будинковим комітетом. Це зменшило б вірогідність виникнення подібних конфліктів в майбутньому. Якщо її немає – то внести таку пропозицію. Сподіваюся, що встигну до його затвердження.
До речі, пане DC_Dent, ось МІЙ номер телефону. Можливо маєте якісь цікаві ідеї щодо розвитку нашого ресурсу чи стосовно інших питань – я до Ваших послуг:
067 425 84 95

Волошка
21.06.2011 at 16:13

А пані Sofia і Бос – це одні й ті ж самі дописувачі сайту?  Хто підкаже? :))
І ще – хочеться вже дізнатися, “чем дело кончиться”! А то стільки заварилося каші на цьому, а розвязки проблеми не видно й не видно! Дайте результат!!

Віталій
21.06.2011 at 16:53

Яка Ви гаряча)))…

kucca
21.06.2011 at 19:18

Результат, думаю, вже є. Міський голова побував біля будинків, де виникла проблема з батутом і завірив тамтешніх мешканців, що батут буде в іншому місці, але  чітко не сказав де саме.
Було б дуже добре щоб пан Грушко частіше спілкувався з жителями нашого  міста, на мою думку, в майбутньому таких проблем не виникало.  І щоб його підлеглі ))) теж цінували нашу думку, тоді  наша влада була б на висоті, а не так як на сьогоднішній день. Це моя думка, якщо когось образила, вибачайте.

Віталій
21.06.2011 at 21:02

Це добре, але де гарантія, що така сама проблема не виникне в іншому дворі? Я все ж таки схиляюся до умки, що це питання має бути врегульовано на місцевому рівні окремим положенням, в якому передбачено врахування думки мешканців, якщо йдеться про встановлення обєктів на прибудинковій території…

R0m@Nuke
22.06.2011 at 04:46

Пані ЛІЗО РЕСПЕКТІЩЕ ВАМ НЕЙМАВЕРНОЄ!)))) ОТАК ЇХ!))) а мені по цимбалам чи буде батут чи ні!! і тут не поспориш))))

DC_Dent
22.06.2011 at 09:02

Віталій 21.06.2011 о 14:53
Продовження є. Завтра отримаю відповідь на свій запит, стосовно цього питання. Але вже сьогодні мені повідомили, що готується документ, який врегульовуватиме це питаття. Сподіваюся, що його можна знайти на сайті та перевірити, чи є в ньому норма, яка зобовязує погоджувати питання встановлення на прибудинковій території “чогось” з будинковим комітетом. Це зменшило б вірогідність виникнення подібних конфліктів в майбутньому. Якщо її немає – то внести таку пропозицію. Сподіваюся, що встигну до його затвердження.

Дієво! За логікою, таке вирішення питання має бути фундаментальним, не тільки для цього конкретного випадку, а й для усіх інших – схожих по суті.

Віталій 21.06.2011 о 14:53
До речі, пане DC_Dent, ось МІЙ номер телефону. Можливо маєте якісь цікаві ідеї щодо розвитку нашого ресурсу чи стосовно інших питань – я до Ваших послуг:
067 425 84 95

Дякую, записав. Буде привід – наберу.

Віталій
22.06.2011 at 10:57

А з яких це ти пір підтримуєш громаду, а не співаєш дифірамби владі))) Чи ти не помилився часом? Чи можливо забув кому лижеш?

Студент
22.06.2011 at 13:10

Скажіть мені будь-ласка таке: якщо підприємець з сусіднього будинку паркує своє таксі біля мого будинку, а мені це не подобається,   то мені відразу бігти до його начальника,  до мера,  чи писати на цей сайт, щоб дати можливість людям його пообсерати?

R0m@Nuke
22.06.2011 at 15:33

пене Віталію надівміно від вас я нікому нічого не лизав і лизати не збираюся))) це ваша робота))))) і я її у вас відбирати не буду!!)  Студет 5 балів)))))

Віталій
22.06.2011 at 15:45

Пане Студент. вам необхідно визначитися, чи порушує вказаний Вами субєкт якийсь нормативно-правовий акт. Якщо так, то варто використовувати всі вказанні Вами можливості впливу. Якщо Вам необхідна наша допомога, ми з задоволенням надамо Вам більш детальну консультацію…

Студент
23.06.2011 at 12:49

А пан з батутом порушує якийсь нормативно-правовий акт?

Віталій
23.06.2011 at 13:09

Я не знаю, бо не досліджував це питання. Можу тільки сказати, що в сістемі місцевого самоврядування міста Хмільника взагалі не існує нормативно-правового документу, який регламентував оьримання дозволів на встановлення батутів. Його тільки мають прийняти. Тобто тут можна говорити про законність дій міської влади, яка вимагала якісь документи на отримання якогось дозволу.
А щодо порушень з боку приватного підприємця, то варто керуватися Законом України “Про благоустрій населених пунктів” та Правилами благоустрою території міста Хмільника.
 

Віктор
23.06.2011 at 15:27

тобто його не має за що карати? і взагалі вести мову про його перебування не має пістав?

Віталій
23.06.2011 at 16:13

якщо жодним нормативно-правовим документом не вказано, що він має отримати дозвіл, якщо ніде не прописано, який пакет документів він має подати і куди, то про яке порушення взагалі мова? Тут можна причепитися на підставі Правил благоустрою, але тільки за умови, якщо підприємець їх порушив. Але це не стосується здійснення ним діяльності та встановлення батуту…

Студент
23.06.2011 at 21:50

Тобто пані підняла бучу на рівному місті, без підставно і без причини на то.

Віталій
23.06.2011 at 22:40

Якраз то причина була. Це ж в її дворі мали щось робити без її відома. Та й підприємця можна зрозуміти: він же не прийшов в той двір зумисне калічити дітей… Проблема  в тому, що свого часу це питання не було врегульовано в правовому полі. Не зрозуміло, чи потрібен цей дозвіл був взагалі, чи є вичерпний пакет документів, який мав би подати підприємець, чи враховується під час отримання дозволу думка мешканців… Тут винних немає. Просто всі відсоюють свою позицію. А коли це питання не врегульоване, то є загроза вивикнення подібних конфліктів в майбутньому…

Віктор
24.06.2011 at 07:58

Є одне питання:  Двір чій, у чієму він підпорядкуванні??? Чи може там ОСББ і він на його балансі знаходиться???

Віталій
24.06.2011 at 09:26

Питання варто вивчати в кожному окремому випадку. Але в будь-якому випаду думка мешканців має враховуватися…

Віктор
24.06.2011 at 09:51

Але має, на мою думку, має бути вироблений механізм для “розрулювання” подібних ситуацій. Чи не так?

Віктор
24.06.2011 at 10:00

Думка населення має враховуватися, але в правовому полі. Чи не так?

Віталій
24.06.2011 at 11:26

Саме так. На скільки мені відомо, зараз розробляється (чи вже навіть прийнято на останній сесії) документ, який регулював би питання надання подібних дозвилів. Але чи враховано в ньому думку громади?

Алексей
21.09.2011 at 08:03

Если бы у меня около дома поставили батут и т.д. и не по дорогой цене я бы им еще денег дал! И мои соседи тоже наверно! Територии батут много не занимает. Место для сада всегда найдется. Глупо иначе рассуждать. Возможно автор привык  и не любит ни каких перемен, но это не значит что он должен мешать развитию. Таких людей надо обратно в 90ые.

Віталій
21.09.2011 at 10:34

Пане Олексію. А якби біля Вашого будинку “поставили” автосоянку. як би ви до цього віднеслися? а Ваші сусіди? Прошу зрозуміти мене правильно – я не відстоюю позицію якоїсь сторони. Простио вважаю, що в таких ситуаціях вирішальною має бути думка саме мешканців цього будинку, а не міського голови. До того ж це питання (маю на увазі отримання дозволів щодо встановлення підібних обєктів та МАФів) має бути чітко врегульовано в правовому полі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *