Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.05.2009

«Мережа партнерства»

Інформація для тих, кого цікавить діяльність «Мережі партнерства» у 2009 році. Виконуємо свою обіцянку та розміщуємо інформацію про заплановані заходи «Мережі партнерства» у 2009 році. Отже:

1. Візити координаційної групи з метою моніторингу діяльності організацій та учасників мережі партнерства, що увійшли до неї в період 2007-2008 років. Це в планах на квітень-червень.

2. Проведення для 25 членів Мережі Партнерства майстер-класу з виготовлення презентаційних матеріалів та набуття навичок розміщення інформації на Інтернет-порталі. Захід відбудеться в суботу, 23 травня.

3. Проведення двох семінарів-тренінгів (один в Вінницькій та один в Хмельницькій області) для організацій – учасників проекту за наступною тематикою: Формування ключового повідомлення, Ефективна комунікація в громаді, Засоби та шляхи поширення інформації про організацію. У Вінниці семінар відбудеться 6 червня.

4. Оголошення конкурсу на відбір учасників у Подільському таборі „Громадські організації – інститут суспільної довіри” для представників НГО з Вінницької та Хмельницької області (члени коаліції та зацікавлені організації). Оголошення Иає зявитися на посатку червня.

5. Створення персональних розділів організацій – учасників проекту на молодіжному порталі www.mportal.vin.com.ua. Все це у червні-серпні.

6. Проведення Табору „Громадські організації – інститут суспільної довіри” – 12 по 16 серпня.

7. Оголошення конкурсу міні-грантів для учасників Подільського табору „Громадські організації – інститут суспільної довіри”. Мета конкурсу – підтримка проведення інформаційних кампаній локальними громадськими організаціями у Вінницькій та Хмельницькій областях. Заявки можна буде подавати в липні-серпні.

8. Налагодження контактів грантоотримувачів з іншими громадськими організаціями, які дотримуються стандартів прозорості та публічності на території України. Цей досить цікавий напрямок реалізуватиметься з вересня по грудень.

9. Видання посібника з історіями успішних інформаційних кампаній та рекомендаціями щодо їхньої організації та проведення. Листопад 2009 року – січень 2010 року.

10. Проведення моніторингових засідань керівництва проекту та експертного опитування ключових осіб причетних до реалізації проекту. Червень, вересень, листопад, січень.

11. Заключний інформаційний захід січень 2010 року.

Нагадуємо, що проект реалізовується Вінницьким обласним комітетом молодіжних організацій, ВОМГО „Наше Поділля”, Вінницьким прес-клубом, ВММЮО «Скити».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *