Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.03.2020

МЕРЕЖА ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ – завжди на крок попереду!

28 лютого – 1 березня, в місті Києві, відбуваються загальні збори громадської спілки «Мережа правового розвитку». Інтереси громадської організації «ПРАВО», як члена Мережі, представляє голова Ради організації Віталій Дорох.

Відкрила загальні збори Мережі правового розвитку 2020 панельна дискусія Правоспроможна громада в Україні: актуальні виклики та можливості». Спікери, які представляють Міністерство юстиції України, міжнародні розвиткові організації, експертне середовище та громадський сектор спільно із учасниками заходу спробували знайти відповіді на наступні питання:
– Якими є актуальні виклики та можливості для забезпечення необхідного рівня правової спроможності українських громад?
– Яка роль ключових заінтересованих сторін (держави, місцевого самоврядування, громадськості) у подоланні цих викликів та використанні можливостей?

В подальшому відбулася дискусія, участь в якій взяли представники організацій-членів Мережі правового розвитку.

Під час наступного блоку роботи загальних зборів було обрано оновлений склад Правління Мережі, а також Голову Правління Мережі правового розвитку.

В подальшому представники громадських організацій, що входять до Мережі, працювали над вирішенням питань внутрішньої комунікації, стратегічних напрямків розвитку спілки, а також планували діяльність на наступні роки.

2 Comments on “МЕРЕЖА ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ – завжди на крок попереду!

Очеретяний Володимир
01.03.2020 at 05:11

І кого ж обрали членами правління Мережі та головою правління Мережі ???

Михайло Бардин
28.04.2020 at 20:48

Головою правління Мережі залишилась Наталія Бімбірайте з Херсона. А от у складі Правління тепер домінує Східний регіон, який представляють п’ять і семи членів Правління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *