Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.02.2013

МЕШКАНЦІ ХМІЛЬНИКА ЗМОЖУТЬ КОНТРОЛЮВАТИ ЯКІСТЬ НАДАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Досягнення такої цілі має намір задекларувати міська влада Хмільника. Якщо виконавчий комітет затвердить відповідний проект рішення, то в Хмільнику створять систему взаємовигідних партнерських відносин між органами влади, замовниками та постачальниками з метою належного надання якісних комунальних послуг.

Для того, щоб досягнути максимального результату в сфері контролю мешканцями якості надання комунальних послуг, буде здійснено таку діяльність:

  • Запровадження оцінювання мешканцями міста ефективності  та якості надання комунальних послуг (до 01.03.2013 року)
  • Запровадження роботи “Телефону довіри”, “гарячої лінії” щодо збору оперативної інформації про якість надання комунальних послуг (з 01.02.2013 року)
  • Оприлюднення на офіційному сайті міста інформації про порядок надання комунальних послуг, формування тарифів з посиланням на нормативно-правові акти, які його регламентують (до 01.03.2013 року)
  • Запровадження навчання органів самоорганізації населення (вивчення нормативно-правових актів у сфері житлово-комунального господарства, контролю за повнотою та якістю надання комунальних послуг населенню міста) протягом 2013 року (три рази на рік)

7 Comments on “МЕШКАНЦІ ХМІЛЬНИКА ЗМОЖУТЬ КОНТРОЛЮВАТИ ЯКІСТЬ НАДАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

LEON
02.02.2013 at 16:52

Без коштів в бюджеті ніхто нічого не зробить. 
 До тих пір поки  замовник комунальних послуг, населення міста, та постачальник, працівники ЖЕКу та комунгоспу, будуть отримувати зарплати та пенсії в пять раз меньші ніж влада ніяких взаємовигідних партнерських відносин між ними не буде.

Віталій
02.02.2013 at 16:57

Значить тут якраз і зростає роль отого контролю з боку громадськості.

LEON
02.02.2013 at 17:15

Я, погоджгюся з Вами. але Без коштів в бюджеті ніхто нічого не зробить. 

Віталій
02.02.2013 at 17:34

Я пеерпрошую, але що конкретно Ви маєте на увазі. говорячи про кошти з бюджету? Тобто на що вони, на Вашу думку, потрібні в цьому випадку? На сам громадський контроль чи на надання послуг?

LEON
02.02.2013 at 22:07

Звичайно на надання послуг. Не буде послуги, нічого контролювати. Хоча, контролюючи якість наданих послуг, ми одночасно вимушені будемо контролювати виділення та надходження коштів не.як контролюючий орга, а сам факт їх виділення та освоєння.

Віталій
02.02.2013 at 22:38

Саме так. Тобто контроль не має обмежуватися виключно на етапі надання послуг (надали/не надали, якісно/не якісно). Громадський контроль має починатися на етапі виділення коштів на реалізацію певних програм, на етапі розробки отих прогшрам, на етапі формування тарифів тощо… як то кажуть – роботи не початий край…))) І, відверто кажучи, я маю щирі сумніви, що теперішня міська влада сунула свого носа в ці справи… і тому подібні декларації виглядають просто смішно…)))

вася
06.02.2013 at 08:59

авва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *