Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

10.09.2013

МІНРЕГІОН РОЗ’ЯСНИВ ПРОЦЕДУРУ ПЕРЕДАЧІ БУДИНКУ НА БАЛАНС ОСББ… А ЯК ПЕРЕДАВАЛИ В ХМІЛЬНИКУ?

1812892_b3706285У зв’язку з надходженням звернень та скарг громадських активістів та громадян України щодо порядку передачі багатоквартирних будинків з балансу комунального підприємства на баланс ОСББ, Держпідприємництво звернулося до Мінрегіону з проханням надати відповідне роз’яснення.

Так, Мінрегіоном повідомляється, що процедура прийому-передачі багатоквартирного будинку з балансу комунального підприємства житлово-комунального господарства на баланс ОСББ проводиться згідно з Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженим постановою Кабміну від 11.10.2002 № 1521.

Якщо на загальних зборах ОСББ було прийнято рішення про взяття будинку на баланс об’єднання, процедура проводиться наступним чином:

1. ОСББ звертається з письмовою заявою до міського голови про передачу житлового комплексу на баланс ОСББ, додавши до неї відповідні документи.

2. На підставі поданих документів управління житлового господарства міської ради готує відповідний проект рішення міської ради.

3. Після ухвалення рішення міськради про передачу житлового комплексу з балансу житлово-комунального підприємства на баланс ОСББ, попередній балансоутримувач та ОСББ створюють комісію, яку очолює представник ОСББ. Комісія оцінює технічний стан будинку і складає акт прийому – передачі згідно затвердженого зразка, відповідно до постанови № 1521.

4. Будинок передається з балансу на баланс разом з планом земельної ділянки, технічним паспортом будинку і відповідною технічною документацією (інвентарна справа, акт прийняття в експлуатацію, плани зовнішніх мереж тощо) у двомісячний термін після надходження відповідного звернення від об’єднання.

Разом із житловим комплексом передається така технічна документація:

        технічний паспорт на будинок;

        плани поверхів;

        схеми інженерного обладнання (у тому числі: холодного та гарячого водопостачання, каналізації, теплопостачання, електропостачання, газопостачання, домові книги тощо).

Мінрегіон звертає увагу, що відповідно до постанови Кабміну від 23.02.2011 № 145 передача житлового будинку з балансу на баланс здійснюється безкоштовно.

ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО КЕРІВНИЦТВА ДІЮЧИХ В ХМІЛЬНИКУ ОСББ! ЯКЩО ВИ ВВАЖАЄТЕ. ЩО ВАШІ ПРАВА БУЛО ПОРУШЕНО ПРИ ПЕРЕДАЧІ БУДИНКУ НА БАЛАНС ОСББ – ЗВЕРТАЙТЕСЯ, ЧИМ МОЖЕМО – ДОПОМОЖЕМО… ПРОПОЗИЦІЇ ПРОХАННЯ ЗАЛИШАТИ В КОМЕНТАРЯХ…

4 Comments on “МІНРЕГІОН РОЗ’ЯСНИВ ПРОЦЕДУРУ ПЕРЕДАЧІ БУДИНКУ НА БАЛАНС ОСББ… А ЯК ПЕРЕДАВАЛИ В ХМІЛЬНИКУ?

Вася
10.09.2013 at 08:23

Цей Порядок передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затверджений постановою Кабміну від 11.10.2002 № 1521. Згідно нього проводилася передача, але не все передали тому, що відсутні документи, зокрема схеми інженерного обладнання (у тому числі: холодного та гарячого водопостачання, каналізації, теплопостачання, електропостачання, газопостачання, домові книги тощо).

LEON
10.09.2013 at 08:27

А фінансова допомога згідно Програми МР?)))

Вася
10.09.2013 at 08:35

Декілька статей про роботу ОСББ, думку громадян вбуло надруковано в ЗМІ і остання стаття Чернелевського відняла у всіх мову. Молодці, вони не здаються і помаленько роблять все, що необхідно,попросивши культуро владу не мішати. Успіхів Вам.

Небайдужий
10.09.2013 at 13:51

Уряд хоче позбутися “головного болю”: або мешканці багатоповерхівок створюють ОСББ, або їм призначать управителя
http://today.pl.ua/suspilstvo.html?new_id=1012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *