Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.08.2012

МІСЬКА РАДА ХМІЛЬНИКА ЗБЕРЕТЬСЯ НА ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ. Але чому – не каже…

Про те, що відбудеться позачергова сесія ми дізналися з оголошення, яке розміщене на Офіційному сайті міста Хмільника. Пропонуємо текст самого оголошення:

«Відповідно до розпорядження міського голови 16 серпня 2012 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради відбудеться позачергова 27 сесія міської ради 6 скликання». На превеликий жаль більше ніякої інформації щодо порядку денного майбутньої позачергової сесії оголошення не містить. Не вдалося нам знайти інформацію про порядок денний майбутньої сесії в розділі «Проекти рішень» на Офіційному сайті міста Хмільника. Не змогли (чи не захотіли?) назвати питання, які виноситимуться на позачергову сесію і завідувач сектору з питань внутрішньої політики та начальник оргвідділу.

Останній раз позачергова сесія скликалася 14 червня 2012 року. Під час засідання було розглянуте одне єдине питання «Про звернення до Верховної Ради України щодо зняття з розгляду законопроекту №9073 «Про засади державної мовної політики».

Чому виникла потреба в скликанні позачергової сесії цього разу – невідомо. Незрозуміло також чому працівники міськвиконкому роблять таємницю стосовно питань, які будуть розглянуті.

Ми зателефонували депутату міської ради, який повідомив, що «дзвонили дівчата і сказали, що питання стосується Положення про надання послуг у сфері розваг на території м.Хмільника». На превеликий жаль ніякої конкретики, чому виникла необхідність скликати позачергову сесію, депутат не повідомив.

На скільки відомо ГФХ, до прокуратури надійшло звернення від підприємця міста щодо невідповідності окремих норм цього Положення чинному законодавству України. .

5 Comments on “МІСЬКА РАДА ХМІЛЬНИКА ЗБЕРЕТЬСЯ НА ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ. Але чому – не каже…

Віталій
14.08.2012 at 14:36

))) Маємо чергові особливості доступу до публічної інформації в Хмільнику… Ой як негарно – ФУ-ФУ-ФУ!!!

Небайдужий
14.08.2012 at 14:37

Протест прокурора?…
Якщо було звернення підприємця до прокуратури, то, швидше за все, сесію скликають для розгляду протесту, бо там строки не терплять.

Віталій
14.08.2012 at 14:39

Ну як на мене, то занадто швидко… Але хто його зна? Як йдеться в матеріалі, депутат сказав, що стосовно Положення, але нічого конкретного… В Вас є знайомі в прокуратурі?))) Можливо хоч там знають про засади Закону України “Про доступ до публічної інформації”…)))

Небайдужий
14.08.2012 at 21:20

Прокуратура ніяких протестів не подавала… отже, позачергову сесію скликають з іншої причини… ось тільки з якої???

Віталій
14.08.2012 at 21:25

В принципі я так і думав. Але я перепитав в знайомого депутата і він підтвердив, що мова йшла справді про вказане Положення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *