Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

15.03.2014

МІСЬКА РАДА ВЖЕ ДАВНО ВИЙШЛА ЗА МЕЖІ ПРАВОВОЇ ЛОГІКИ

image002Так прокоментував ситуацію з перенесенням міським головою кадрової сесії депутат міської ради Володимир Шеремета в інтерв’ю інтернет-виданню «Інформаційна Вінниччина».

Коментуючи ситуацію. Володимир Миколайович, зокрема, зазначив:

«Міська рада вже давно вийшла за межі правової логіки. До вчорашнього дня мер Грушко був ще на лікарняному, а вчора вийшов, щоб відстрочити «кадрову» сесію. У нас в Хмільнику дійсно гостро стоїть питання щодо секретаря міської ради, але у мера немає своєї прохідної кандидатури, тож він взяв собі тайм-аут».

Наадаємо, що Хмільницький міський голова переніс «кадрову» сесію, на якій мали обрати секретаря міської ради, на 20 березня.

4 Comments on “МІСЬКА РАДА ВЖЕ ДАВНО ВИЙШЛА ЗА МЕЖІ ПРАВОВОЇ ЛОГІКИ

LEON
16.03.2014 at 17:39

До вчорашнього дня мер Грушко був ще на лікарняному, а вчора вийшов,..           Ви що думаєте, що він вже здоровий? Він хворий на всю голову)))

ВІТЕР
16.03.2014 at 22:42

грушко не тільки хворий на всю голову , а ще й на щось бо робить собі групу.А бойко говорить що вася працювати не буде ,бо жінка такого хворого чоловіка не може відпустити на роботу.

Баба Варка
18.03.2014 at 19:59

Звідки інформація про групу? Невже “І” оформить? )))

вася
19.03.2014 at 20:43

Нехай мене простить господь, але терпіти таке падло немає сил, коли воно разом з проституткою юристкою затягують її братика на посаду зама, коли хабарник мерський синок веде себе наче він пуп землі , коли те падло мер придурюється з хворобою, то щоб ти точно здохло разом зі своїми прихвостнями! Грушко будь ти проклятий, і вся твоя суча родина, а от за  це я вже не вибачаюсь.Будеш і ти скот стояти на колінах за ті відібрані гроші…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *