Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.01.2014

МІСЬКА РАДА ЗБИРАЄТЬСЯ ВІДХИЛИТИ ВИМОГУ ІНСПЕКЦІЇ ДАБК

marНа Офіційному сайті міста Хмільника з’явився проект рішення, в якому йдеться про намір міської ради відхилити вимоги інспекції Державного архітектурно-будівельного

Контролю, яка вимагає анулювати паспорт прив’язки, який було видано ФОП Бойко О.Б. для розміщення тимчасової споруди з метою здійснення підприємницької діяльності.

Єдиним аргументом, який керуються розробники такого проекту рішення – «чинним законодавством  не визначені органи, що уповноважені здійснювати анулювання дії паспорту прив’язки».

В проекті рішення не вказується, де знаходиться задана тимчасова споруда, але можна зробити припущення, що мова йде про так звану «Бойківську зупинку», тобто зупинку біля Військового санаторію.

Свого часу прокуратурою та інспекцією ДАБК було проведено перевірку щодо дотримання вимог чинного законодавства під час будівництва цієї тимчасової споруди. Власника тоді було оштрафовано на солідну суму, а також було внесене подання до Хмільницької міської ради щодо усунення порушень вимог чинного законодавства.

5 Comments on “МІСЬКА РАДА ЗБИРАЄТЬСЯ ВІДХИЛИТИ ВИМОГУ ІНСПЕКЦІЇ ДАБК

Хмільничанин
22.01.2014 at 23:14

Крук Крукові око не хоче вибрати , а потрібно.

жора
22.01.2014 at 23:26

Це триндець! Оце команда зібралась, петя, вася, бойко, кубряк, петя юрчишин, коротше кодло  з нулевим рейтингом! На що розраховують?

КАРКУША
23.01.2014 at 00:05

Попрошу не путати круків з дятлами

Небайдужий
23.01.2014 at 00:48

Ну, значить дятел дятлові мізків не видовбає…. бо у дятла мізків нема 😉

КАРКУША
23.01.2014 at 00:50

Як вже ці долбодятли задовбали!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *