Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.09.2015

МІСЬКА ВЛАДА ХМІЛЬНИКА ЗНОВУ «НАКРУТИЛА» З ВІДЗНАЧЕННЯМ ОФІЦІЙНИХ СВЯТ

13599365352587Не встигли ще вщухнути пристрасті щодо офіційного відзначення Дня незалежності України, яке в Хмільнику провели не 24, а 21 серпня, як міська влада має намір «викинути чергового коника». На цей раз питання стосується відзначення Дня міста.

Пропонуємо цитату з Офіційного сайту міста:

«2 вересня цього року відбулось перше засідання організаційного комітету з підготовки та проведення у місті Хмільнику заходів з нагоди відзначення 653-ї річниці першої письмової згадки про місто Хмільник. … Свято орієнтовно планується провести з 18 по 26 вересня.
Основне дійство заплановано на 26 вересня… Ці питання ще узгоджуються, як і питання щодо місця проведення загальноміського заходу 26 вересня цього року».

Новый рисунок (1)

Тобто основне дійство на День міста заплановано на 26 вересня. Проведення загальноміського заходу має відбутися саме 26 і зараз лише узгоджується питання щодо місця його проведення.

СТОП!

А коли ж насправді День міста Хмільника? А то «орієнтовно з 18 по 26 вересня» занадто розмитий термін.

Ось що зазначено в Статуті територіальної громади міста Хмільника, який маю найвищу юридичну силу щодо всіх документів, які приймалися міською радою, її виконавчим комітетом чи самим міським головою:

Стаття 7.

Пам’ятну дату – 22 вересня – день відкриття першої оздоровниці – вважати Днем міста Хмільника.

Цей день для територіальної  громади є святковим.

Отже не «орієнтовно з 18 по 26 вересня», не 26 вересня, а саме 22. Бо так написано в Статуті територіальної громади.

Але нашим посадовцям, напевно, це не важливо. Якщо проігнорували День незалежності держави, то що для них якийсь там День міста? Хто їх, ті статути, бере до уваги, якщо в Хмільнику не прийнято навіть законів читати?

5 Comments on “МІСЬКА ВЛАДА ХМІЛЬНИКА ЗНОВУ «НАКРУТИЛА» З ВІДЗНАЧЕННЯМ ОФІЦІЙНИХ СВЯТ

Небайдужий
05.09.2015 at 22:07

Тепер я точно знаю, що подарувати Василеві Пилиповичу на День народження!
Календар! Бо його у нашого міського голови точно нема! Скоріше за все, він навіть не здогадується, що людство винайшло таку корисну штуку… Ось тільки, якби ще хтось навчив Грушка тим календарем користуватися…. 😉

Віталій
05.09.2015 at 22:24

А я напевно, подарую Статут міста. Я переконаний, що Василь Пилипович читати таки вміє. Але чомусь не хоче. Ні законів – ні Статуту(((. Та я оптиміст і переконаний. що і Статут, і календар таки стануть в пригоді.

Вася
06.09.2015 at 09:47

Як кажуть “горбатого яма справит)))”!!!

патріот
09.09.2015 at 09:17

бачу васіні блазні мінусують нормальні коменти капітально. Але приємно що читають форум, може десь і прислухаються.

Тьотя Мотя
10.09.2015 at 10:07

Та не зважайте ви на ті мінуси. Сидить якийсь заклопотаний васькодрочер і мінусує, все, що, як йому здається, є критикою його коханого мера. Вже мабуть і мозолі на пальцях понатирало. Критики ж Грушка від хмільничан в сотні разів бульше аніж позитиву. Нехай собі трудиться, може мерське “спасіба” заробить? )))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *