Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

30.11.2012

МІСЬКА ВЛАДА ХМІЛЬНИКА ЗНОВУ ШУКАЄ АРХІТЕКТОРА

Після того, як з посади архітектора звільнився пан Недашківський, міська влада оголосила конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління містобудування і архітектури міської ради, головного архітектора міста.

Питанням відсутності в Хмільнику архітектора навіть перейнялися члени тимчасової контрольної комісії міської ради, яка опікується питанням законності встановлення «рибного магазину». На останню сесію було навіть винесена рекомендація комісії про те, щоб «призупинити розгляд питань щодо надання в оренду будь-яких земельних ділянок для будівництва, реконструкції, капремонту об’єктів та благоустрою міських територій для ведення підприємницької діяльності до вирішення кадрових питань щодо начальника управління містобудування та архітектури міської ради, головного архітектора міста».

Таке рішення комісія прийняла через «кадрову течію» в згаданому управлінні, де за останній рік були звільнені із займаних посад три архітектори – ключові фахівці творення міського середовища, а саме: Шлейко М.І., Загниборода М.М., Недашківський А.М., а також через відсутність на протязі тривалого часу в міській раді юриста, який відповідав би за правовий бік місцевих нормативних документів, які приймаються Хмільницькою міською радою та її виконавчим комітетом.

Депутати не підтримали ініціативу комісії…

7 Comments on “МІСЬКА ВЛАДА ХМІЛЬНИКА ЗНОВУ ШУКАЄ АРХІТЕКТОРА

Небайдужий
30.11.2012 at 22:04

Депутати не підтримали ініціативу комісії…

І правильно зробили. У нас Пєтя і юрист і архітектор. Кращих за нього все одно не знайти 😉

громадянка
01.12.2012 at 13:14

Добре що Недашківського позбулися….. Цей “зодчий” працював не на благо міста а на свій карман… На мій погляд, ця людина була далека від роботи….. При підписанні елементарних погоджень на приватизацію земельної ділянки мені довелося наносити йому візит раз п”ять. То в нього часу не має, то нада найти машину вивезти його на місце, то вже не прийомний день (але ж сам призначив на цей день). І питання вирішилося після того як  купила йому карту міста. Паразит одним словом.

Віталій
01.12.2012 at 13:28

))) Ну значить не даремно користувачі Офсайту визначили діяльність міської влади, як незадовільну…)))

Небайдужий
01.12.2012 at 15:08

Паразит одним словом.

Згоден 🙂

Пронира
01.12.2012 at 18:54

Якщо те, що написала громадянка є правдою, то вважаю, що починати свою діяльність в чужому місті саме таким чином, як мінімум, не розумно. Але було б цікаво й почути власну версію “відступу” від самого пана  Недашківського))

Небайдужий
01.12.2012 at 22:11

Але було б цікаво й почути власну версію “відступу” від самого пана  Недашківського))Але було б цікаво й почути власну версію “відступу” від самого пана  Недашківського))

Це проблематично. Він вже далеко 🙂 Як я чув, пан Недашківський вже працює архітекторм в місті Житомирі 🙂

Віталій
01.12.2012 at 22:13

В Житомирі? Нічого собі…) 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *