Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.07.2012

Міська влада має намір створити сектор з питань юридичної роботи

Проект рішення про внесення змін до штатного розпису міської ради мають намір винести на найближче пленарне засідання Хмільницької міської ради. Як зазначено в проекті рішення, такі дії зумовленні необхідністю «комплексного і системного вирішення юридичних питань», а також через «значне збільшення кількості судових позовів  щодо вирішення  питань у сфері земельних відносин». На думку розробників проекту, це рішення вплине на «своєчасність якісної підготовки матеріалів  судових засідань, що забезпечить повноту надходжень коштів до міського бюджету».

Сектор з питань юридичної роботи передбачає наявність двох посад:

– начальника сектору з питань юридичної роботи;

– провідного спеціаліста сектору з питань юридичної роботи.

Прийняття такого рішення не призведе до збільшення загальної кількості штатних одиниць в Хмільницькій міській раді. Одночасно з створенням сектору буде виведено з штатного розпису посаду юрисконсульта, а також спеціаліста 2 категорії з питань культурного обслуговування населення та збереження історичної спадщини відділу організаційно-масової роботи міської ради.

Висловлюємо щире сподівання, що після затвердження такого рішення і створення сектору з питань юридичної роботи, рішення міської ради та її виконавчого комітету будуть більш виваженими і жодним чином не суперечитимуть чинному законодавству України.

 

 

 

3 Comments on “Міська влада має намір створити сектор з питань юридичної роботи

Небайдужий
18.07.2012 at 08:04

Вони одного юриста ніяк знайти не можуть, а тут доведеться шукати аж цілих два! Mission Impossible 😉

Віталій
18.07.2012 at 14:49

А мені сподобалася теза про “…значне збільшення кількості судових позовів  щодо вирішення  питань у сфері земельних відносин”… От тільки цікаво: хто виступає більше позивачем – міська рада чи громадяни?))) Має хтось хоч якусь статистику?

Небайдужий
18.07.2012 at 18:51

Однозначно лідер тут міська рада.
Це ще одне петіне “ноу-хау”… Довго розповідати, але запевняю, що воно, як і всі інші “реформи” “молодої команди” з дууууже неприємним душкОм…
А судову статистику, я думаю, можна було б отримати шляхом подачі запиту на публічну інформацію. При чому, один запит подати до Хмільницького суду, а інший- до міської ради 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *