Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

19.07.2012

Міська влада продовжує економити. На черзі – «Гордість міста»…

Ініціативи міської влади Хмільника щодо економії бюджетних коштів не припиняються. На черзі впровадження нового задуму, який, напевно, суттєво зменшить видатки з міського бюджету. Мова про грошову винагороду, що отримують трудові колективи та громадяни міста, яких занесено на міську Дошку пошани «Гордість міста». От саме її мають намір відмінити.

Проект рішення про таке нововведення хочуть винести на чергове засідання виконавчого комітету. Зокрема в проекті сказано, що воно розроблене з врахуванням пропозицій членів виконкому та «враховуючи складну фінансову ситуацію».

Пропонуємо вам ознайомитися з витягом з проекту рішення виконавчого комітету:

Внести наступні зміни до п.5 Положення про міську Дошку пошани «Гордість міста», затвердженого  рішенням виконкому міської ради від 18.06.2009р. №278 «Про міську Дошку пошани»:

  • слово «диплом» замінити  словом  «сертифікат» (Напевно виготовлення сертифікату набагато дешевше за виготовлення диплому. Прим. ГФХ);
  • після слів «витяг з рішення виконкому міської ради»  вилучити словосполучення «грошова винагорода в сумі, яка визначається рішенням виконкому міської ради щорічно після затвердження бюджету».

Сподіваємося, що таке нововведення призведе до суттєвої економії бюджетних коштів, що в свою чергу сприятиме вирішенню соціально-економічних проблем та підвищенню загального рівня життя в Хмільнику.

 

 

4 Comments on “Міська влада продовжує економити. На черзі – «Гордість міста»…

Небайдужий
19.07.2012 at 10:13

А скільки зараз витрачається з бюджету на ці винагороди?

Віталій
19.07.2012 at 11:46

Не знаю. Напевно кілька мільйонів… Не думаю, щоб за якусь суму в кілька тисяч потрібно було відміняти грошову нагороду)))

Небайдужий
19.07.2012 at 12:50

Я, чесно кажучи, також проти того, щоб “повішеним” на дошку пошани виплачувалися якісь грошові винагороди. Сам по собі факт їх “повішення” на дошку є цілком самодостатнім заохоченням.
Але, чисто заради цікавості, хочеться знати СКІЛЬКИ ж грошей на цьому зекономить міський бюджет? 😉

Небайдужий
19.07.2012 at 12:54

Наприклад, ось в цьому рішенні виконкому про занесення на міську Дошку пошани, ні про яку грошову винагороду немає жодного слова? Може її й так ніхто нікому не виплачує?…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *