Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

22.01.2014

МІСЬКА ВЛАДА ЗНОВУ ДЕМОНСТРУЄ НЕПРОДУМАНУ ПОЛІТИКУ В СФЕРІ ЖКГ

kozaky_hrajut_u_futbol_i_vyhrajutМіська влада Хмільника має намір відчужити нежитлові приміщення в житловому будинку по вулиці Столярчука, 18.

Відповідний проект рішення міської ради про внесення змін до переліку об’єктів, які мають продати в 2011-2014 роках, оприлюднено на Офіційному сайті міста Хмільника.

Свого часу читачі Громадського форуму Хмільниччини засуджували подібні дії міської влади. На їх думку такі дії міської влади можуть призвести до того, що в майбутньому, коли на базі житлових будинків, буде створено ОСББ, то останні втратять додаткове джерело надходжень до власного бюджету.

Також під час обговорення цієї теми висловлювалася думка щодо необхідності введення своєрідного «мораторію» на продаж нежитлових приміщень в житлових будинках. Слово за депутатами… А чи наважаться його сказати та покласти край цьому дерибану?

2 Comments on “МІСЬКА ВЛАДА ЗНОВУ ДЕМОНСТРУЄ НЕПРОДУМАНУ ПОЛІТИКУ В СФЕРІ ЖКГ

жора
23.01.2014 at 07:24

Ця тварина петя та вася сракою думають, у них хвороба одноразового заробітку. А далі що ?

Віталій
31.01.2014 at 09:27

Пропоную переглянути відео… Можливо висновок Тетяни Монтян допоможе нашим депутатам навести лад в сфері ЖКГ і не допустити подальшого дерибану спільної власності мешканців багатоквартирних будинків… http://www.youtube.com/watch?v=-xjckUaARHQ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *