Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.05.2011

Міська влада зробила крок до порозуміння з громадською організацією “ПРАВО”

Сьогодні мені надійшов лист, за підписом міського голови, який викликав в мене певне здивування та надію. Якщо читачі памятають, свого часу я був змушений звертатися повторно з листом на ім’я міського голови, в якому виклав пропозиції щодо розвитку ОСББ в нашому місті.

Відповідь на повторне звернення булла. причому зовсям не обнадійлива (це мяко кажучи). Але сьогоднішній лист дав надію, що наша організація все ж таки знайде шляхи порозуміння з новою міською владою. Керуючись нагодою, хочу подякувати міському голові Василю Грушку за розуміння важливості питання розвитку ОСББ та висловити надію на подальшу співпрацю.

Ось лист-відповідь:

9 Comments on “Міська влада зробила крок до порозуміння з громадською організацією “ПРАВО”

R0m@Nuke
06.05.2011 at 16:15

ООООО То вже міський голова не поганий да?? може просто інколи стоїть зачекати пане Віталію!! так само і з владою ЯКА ПО ВАШИХ СЛОВАХ БОЇТЬСЯ НЕ ВІДОМО ЧОГО!!! Можливо і там треба трішки зачекати щоб прояснилася ситуація?

Віталій
06.05.2011 at 16:46

Промедление смерти подобно…)))))))))))))))))))))))))))))))

Месник
06.05.2011 at 17:39

“зацікавленість і підтримку” – цікаво про що саме мова??? яким чином це буде виражатися???? якщо зновуу запитами, відповіді на які отримуються не зовсім бистро то це не вихід. де контруктивна співпраця????

R0m@Nuke
06.05.2011 at 23:39

Промедление смерти подобно…)))))))))))))))))))))))))))))))” <== Якщо це дійсно так тоді перестаньте закидати людей своїми запитами)))) А йдіть на пряму і не чекайте))))

Віталій
08.05.2011 at 08:54

Розумний, аж страшно…))))))))))))))))

Ester
08.05.2011 at 09:09

“А йдіть на пряму і чекайте”, тобто отримайте усну обіцянку і чекайте, а коли надоїсть то доказати ,що Вам щось обіцяли всерівно не зможете, отже знову чекайте або забудьте, що хтось щось обіцяв. Цікаво скільки таких людей уже є що ще чекають?

Віталій
08.05.2011 at 17:07

Питання до Сергія: як ти думаєш, скільки звернень змушений розглядати за день міський голова? А скільки приходить на прийом? Якщо маєш хоч маленьке уявлення, то зможеш уявити чергу, яка б утворилася, якби люди не писали звернення, а особисто перлися на прийом. А так чиновник отримує цілий місяць для того, щоб відповісти. Це нормальна практика, причому досить зручна для самого чиновника. І ще, ти думаєш, що міський голова є компетентним в усіх справах, починаючи від ЖКГ і закінчуючи пасажирськими перевезеннями? Не сміши. Для цього в нього і є заступники, які опікуються цими питаннями. Будь-яке звернення розписується на підлеглих. Чи ти думаєш, що міський голова особисто дає відповіді на звернення? Не сміши))). Передбачаю, що ти задасиш питання, а чому ж зразу не можна звернутися до заступника чи до чиновника нижчого рангу, який опікується тим чи іншим питанням? А тут просто свої особливості… Деякі чиновники і пальцем не поворухнуть без “благословіння” міського голови. Тобто дія чиновника починається тільки після того, як на нього міським горовою буде розписане письмове звернення. А якщо звертатися тільки усно, то є ризик, що тебе послухають та забудуть))). То ж не вини мене сильно за мою надокучливість пану Грушку)))
Мені дивно, що я змушений розяснювати тобі особливості роботи зі зверненнями громадян, але сподіваюся, що після моєї консультації в тебе не буде виникати ніяких нарікань на людей, які намагаються говорити з чиновником його ж мовою…)))

Ester
08.05.2011 at 21:07

пане Віталій місяць чи уже менше?

R0m@Nuke
09.05.2011 at 08:43

Пане Віталію, я не просив у вас роз’яснення у тому що я і так знаю!)))) Ви хотіли зарисуватися то будьте довольні!!!))))) ЩОДО ПРИЙОМУ Я МАВ НА УВАЗІ ТІЛЬКИ ВАС!! ПРИЙДІТЬ ЗАЧЕКАЙТЕ У ЧЕРЗІ ПОСПІЛКУЙТЕСЯ І ПІДІТЬ!! якщо вас не влаштує відповідь тоді киньте щей запит!! це що так складно??? чи просто ліньки?? може краще провести на сайті цілий день і роз’яснювати усім по підряд прості та всім і так зрозумілі речі! І тішитися ось який я розумний!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *