Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

02.10.2015

МІСЬКВИКОНКОМ ПРОІГНОРУВАВ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ЩОДО СКАСУВАННЯ РІШЕННЯ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ В МАРШРУТКАХ

завантаженняВиконавчий комітет міської ради проігнорував судове засідання під час якого мала б розглядатися справа щодо незаконності встановлення вартості проїзду в маршрутках міста. Представник від міськвиконкому просто не з’явився на засідання.

Ми попросили прокоментувати ситуацію Володимира Шеремету, який є позивачем в цій справі. От що він нам розповів:

  • На мою думку міська влада, точніше її виконавчий комітет та міський голова умисно затягують час у вирішенні цього питання. При прийнятті цілого ряду своїх рішень виконавчий комітет свідомо порушував закон на догоду декільком перевізникам. Хтось боїться втратити їхню підтримку та певні домовленості напередодні виборів. Але ніхто не розраховував, що хтось подасть до суду, тим більш депутат міської ради. Я переконаний, що ми виграємо цю справу і відстоїмо право хмільничан користуватися послугами маршрутних перевезень за ті кошти, які відповідають їх якості, а виконавчий комітет навчимо дотримуватися законів.

Нагадуємо, що виконавчий комітет черговий раз порушив закон, встановивши вартість проїзду в маршрутках Хмільника на рівні 3,50 грн. Це і стало причиною звернення Володимира Шеремети до суду.

 

6 Comments on “МІСЬКВИКОНКОМ ПРОІГНОРУВАВ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ЩОДО СКАСУВАННЯ РІШЕННЯ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ В МАРШРУТКАХ

Роман
02.10.2015 at 20:30

Грушко з багріїхою рулить !!!!

боб
03.10.2015 at 07:08

ще колосінський з коломійцем підрулюють))))))

Вілія
05.10.2015 at 09:37

Якщо потрібна допомога в боротьбі за здешевлення проїздів – пишіть – буду допомагати! це ж просто ЖАХ – яка тут криється корупція – де прокуратура? Де юристи міськради – невже ВСІ ПРОДАЖНІ?

wiliia
05.10.2015 at 18:31

ttps://eurostrategy.vn.ua

wiliia
05.10.2015 at 18:33

подтвіться можновладці – тут є ГАРНА інформація про перевізників!!!
міняйте своє відношення до людей – бо візьмемо ВИЛА!!!

Виталий
05.10.2015 at 18:41

Тепер я думаю уже ніхто не сумнівається у компетентності пана Грушка який навіть нічого не робить щоб змінити вартість проїзду так як йому це накористь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *