Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.11.2012

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ПРОІГНОРУВАВ ВИМОГИ СТАТУТУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ?

Сьогодні на розгляд сесії Хмільницької міської ради не була винесення пропозиція мешканців будинку №13, в якому, до речі, проживає сам міський голова Василь Грушко, висловлена в колективному зверненні.

В ньому мешканці просили внести зміни до Положення, яке зобов’язує їх «дофінансовувати» капітальний ремонт ліфтів в будинку. В зверненні, зокрема, говориться про наступне:

«В нашому будинку такого ремонту потребують саме ліфти. Відповідно до Положення, мешканці нашого будинку мають зібрати кошти, у розмірі 50% від загальної вартості робіт. Тобто 125 тисяч 161 гривню… Після попереднього підрахунку виявилося, що навантаження на одну квартиру складає 1738 гривень. І це за умови що кошти здадуть власники всіх квартир, якщо ж від співфінансування відмовляться мешканці перших поверхів, що цілком закономірно, то навантаження на кожну квартиру зросте на 200 гривень».

Звернення підписали понад 50 осіб, які проживають в будинку.

Мешканці просили винести питання щодо зменшення відсотку, який необхідно внести громадянам з 50 до 20, внісши таким чином зміни до Положення, на сесію, яка відбулася 29 листопада. На превеликий жаль під час пленарного засідання не було навіть згадано про колективне звернення.  Саме звернення було підписане більше ніж 50 мешканцями будинку. Відповідно до статті 43 Статуту територіальної громади міста Хмільника, колективні звернення, підписані більш як 50 жителями міста, розглядаються органами і посадовими особами місцевого  самоврядування, до яких вони надійшли, невідкладно.

3 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ПРОІГНОРУВАВ ВИМОГИ СТАТУТУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ?

АА
04.12.2012 at 21:59

!!!! Віталій, а чого це досі не має вашого юридичного і піклуючугося за все місто коментаря, і ваших “колег”???? Це через те, що вас небуло на сесіїї, чи може не надали аудіозапису, чи може це не дуже “гаряча” для вас тема, щоб її обговорювати ????

Небайдужий
04.12.2012 at 22:14

А що тут коментувати? З написаного  й так зрозуміло, що міський голова в цьому випадку наплював на Конституцію, на закони, на Статут територіальної громади, на свою ж присягу міського голови, на мешканців міста (які в даному конкретному випадку ще й його сусіди по будинку). Це вже не якесь там невігластво, а банальне хамство … Як кажуть: “ноу комментс”…
Пане АА, вам хочеться цю новину прокоментувати, щоб хоч чимось це жлобство пояснити? Будь-ласка, коментуйте. Дуже цікаво буде почитати ваші “відмазки” для мера 😉

Небайдужий
05.12.2012 at 01:15

А ми ще дивуємося, чому прокуратура не хоче реагувати на тотальні порушення закону з боку міських “очільників”? http://blogs.pravda.com.ua/authors/montyan/50be7745b67e9/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *