Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.08.2014

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ТАКИ ВЛАШТОВУВАВ СІМЕЙНІ ПОДОРОЖІ ЗА КОРДОН

imagesЦе питання набуло вже певного резонансу. Після публікацій на цю тему на Громадському форумі та в газеті «Життєві обрії» з’явилася обвинувачувальна стаття в газеті «Я та МІСТО», за підписом «міськвиконком». В ній йшлося про те, що матеріал про закордонні подорожі міського голови Василя Грушка є «провокаційними, позбавленими будь якої логіки та аргументації».

Зважаючи на резонансність справи, Громадський форум Хмільниччини вирішив опублікувати звіт пані Мирослави Островської, який було озвучено на сесії. А читачі хай вже самі зроблять висновки: чи були ті сімейні подорожі, чи не були…

Просимо звернути увагу на присутність в складі делегацій наступних осіб: Дунець Інна, Грушко Валентина, Струтинська Світлана, а також на сам висновок комісії…

Приємного читання…

ScanScan0001Scan0002

3 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ТАКИ ВЛАШТОВУВАВ СІМЕЙНІ ПОДОРОЖІ ЗА КОРДОН

володимир
10.08.2014 at 10:09

Ну блін , як осточортіло доводити що кончений грушко являється злодієм, що воно возило таких самих кончених злодіїв родичів за кордон причому за гроші громади, про те що це найганебніша потвора за всю історію міста!

Антон
10.08.2014 at 14:22

Це найбрехливіша потвора і ще найзлодюжніша бидлота, яка лише може бути. Хамло і пристосуванець.

володимир
10.08.2014 at 22:14

Дай боже щоб те падло зі своїми дуполизами сіли на патяг хмільник-воркута, або соловки! Рахую громада ще один раз докладеться до такої чарівної подорожі, і головне що подорож та була в один кінець. Так як воно клялось вірності янику, то при трішки інших обставинах гарантовано поклянеться “ПТХлу”, воно ж інакше не може…..це одне з небагатьох створінь котре зі словами честь та гідність нічого спільного не має!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *