Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.08.2015

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВІДРЕАГУВАВ НА ЗАУВАЖЕННЯ ЩОДО ОФІЦІЙНОЇ ДАТИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

yak-namalyuvati-znakМіський голова Хмільника Василь Грушко відреагував на цілком справедливі зауваження громадськості щодо офіційного відзначення в Хмільнику 24 річниці Незалежності України.

Причиною реакції міського голови стала публікація на сторінках Громадського форуму Хмільниччини під назвою «ЧОМУ ХМІЛЬНИЦЬКА ВЛАДА НЕ ЛЮБИТЬ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ?».

І сама публікація, і коментарі до неї стали причиною того, що організаційний комітет переглянув план заходів до Дня незалежності.

А сьогодні з’явився коментар міського голови. Тож пропонуємо ознайомитися з офіційною позицією міської влади щодо офіційного святкування Дня незалежності за 3 дні до його фактичної дати. Далі – мовою оригіналу…

У місті лунають закиди, мовляв, ми поспішили із проведенням заходів до Дня незалежності держави, призначивши їх на 21 серпня. Не можу не прокоментувати ці репліки.
А тому зауважу, що, плануючи основні заходи та координуючи їх проведення, ми жодним чином не забули про те, коли відзначається День народження держави, не враховували і господарські потреби    хмільничан у ці знакові для держави дні, а сформували програму в такий спосіб, щоб усі жителі територіальної громади міста та району мали можливість розділити радість цього свята разом. Як відомо, у вихідні дні це зробити буде значно складніше.

Втім, і на день офіційної дати ми передбачили заходи. Їх програма вже оприлюднена на офіційному веб-сайті міста та у місцевих ЗМІ.
Тож день народження незалежної України не буде поза увагою, а розпочнеться із молитви за неї, за її громадян у всіх культових спорудах міста, а у продовження – суспільні, патріотичні, молодіжні, спортивно-масові заходи.
Зазначу і про те, що в ці дні не усі «чиновники» міської ради відпочиватимуть. Усі, хто причетні до організаційного супроводу заходів, а також я та мої заступники будуть на роботі.
Маю надію, що заходи, які ми запланували, не розчарують хмільничан та гостей міста-курорту, додадуть наснаги і патріотизму в цей непростий час.
Я дякую за розуміння та висловлюю з нагоди цих важливих свят щирі побажання добра, радості і миру всім та кожному.

З  повагою, міський голова

Василь Грушко

 

7 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВІДРЕАГУВАВ НА ЗАУВАЖЕННЯ ЩОДО ОФІЦІЙНОЇ ДАТИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

????
21.08.2015 at 17:09

Кажуть “Народ має таку владу, яку заслужив”. Через 2 місяці перерахуємо хмільницьких дебілів. Сподіваюсь їх буде достатньо щоб я знову став мером і ще 5 років набивав собі кармани.

Явір
21.08.2015 at 18:46

гушко – х@йло. Це сцикло знає,що в Хмільнику 24 серпня відбудеться хода патріотів…

КАРКУША
21.08.2015 at 19:46

Сцикливих патріотів, які щодня ходили біля георгіївських стрічок і їх все влаштовувало. А коли потрібно Грушку сказати, щоб забрав сепаратиські лєнточки, то язик в патріотів в попі.

Mahasun
21.08.2015 at 20:13

От народ! Мало того, що приховуються за ніками, так вже й нік нормальний написати впадло. За ???? ховаються.

Валентин
23.08.2015 at 17:16

Воно знає коли День народження країни.
Це (…) Грушко, зовсім недавно, казало що України немає.
Що, воно здохне регіоналом, і багато іншого, от (…)

сєня
24.08.2015 at 07:47

вася 21 в 12 год поіхав до одеси. йому не до ходи патріотів. і взагалі святкуйте хто як хоче.

Віктор
24.08.2015 at 20:20

Тож день народження незалежної України не буде поза увагою, а розпочнеться із молитви за неї, за її громадян у всіх культових спорудах міста, а у продовження – суспільні, патріотичні, молодіжні, спортивно-масові заходи.

Про це б хотілося почути докладніше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *