Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

11.01.2015

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВКОТРЕ ЗАЛИШИВСЯ БЕЗ ПРЕМІЇ

moe-lico_45076204_orig_Міський голова вкотре залишився без премії: заслухавши інформацію головного бухгалтера пані Єрошенко щодо про преміювання міського голови, депутати не підтримали даний проект рішення.

Окремі з народних обранців ще й гостро критикували діяльність Василя Пилиповича – «дякували» за «раціональне» використання бюджетних коштів, зокрема про незрозумілу нагальність демонтажу якісної тротуарної плитки в центрі міста.
Натомість заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
міської ради Сергій П’ятківський та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, начальник фінансового управління міської ради Любов Гамак, а також секретар міської ради Костянтин Коломієць отримали премію за грудень 2014 року в розмірі 20% посадового окладу за фактично відпрацьований час.

3 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВКОТРЕ ЗАЛИШИВСЯ БЕЗ ПРЕМІЇ

Карпо
12.01.2015 at 08:04

Приємно , але для того балка козятинського 20% премії – це як стакан зернят!

mesnik
12.01.2015 at 22:00

Позитивне рішення. Хоча дійсно недумаю, що на нього то сильно вплине в плані достатку. Може по совісті вдарить – стидно перед громадою стане…

ЗлоБін
13.01.2015 at 13:10

Давай П’ятківському ще 50% премії. Працьовитий чоловік, а …? Був перед Новим роком на вулиці Кутузова, бачив його працю. В нас, випадково, АТО не проходить? Бо враження таке, що проходить.Шановні власники авто, я вам не заздрю. Останній раз там ремонт дороги робили ще, напевно, при Горбачовому. Пане П’ятківський, а Ви як там? Паджеро не глохне? Їздить? Звісно, вам ці ямочки не страшні.

П.С. Жополизи, не треба мене звинувачувати, що я там Васю якогось люблю і таке подібне. Просто дістало, що всі комусь лижуть і живуть, як “тєрпіли”. Всіх все влаштовує. Лижіть, живіть, радійте. До речі, від 25 травня – “по-новому”)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *