Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.11.2013

МІСЬКИЙ ГОЛОВА «ОГОЛОСИВ ВІЙНУ» ВЛАСНИКАМ ГАРАЖІВ

garajМіський голова Хмільника Василь Грушко оголосив війну власникам гаражів. В своєму зверненні, яке розклеюється на гаражах, він зазначає, «про необхідність оформлення  договору оренди на право використання земельної ділянки для обслуговування гаражу». Також в зверненні зазначається, що для оформлення договору оренди власнику гаражу потрібно звернутися до міської ради з заявою, до якої додати визначений пакет документів.

Якщо власники гаражів не звернуться до міської ради та не укладуть відповідний договір оренди, то міський голова погрожує демонтувати гаражі та привести ділянки «в належний стан».

DSCF4436DSCF4437DSCF4438

66 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА «ОГОЛОСИВ ВІЙНУ» ВЛАСНИКАМ ГАРАЖІВ

Іван
07.11.2013 at 06:51

Відверто кажучи дивлячись на фото , складаєтья враження що ті гаражі не впорядковувати а зносити потрібно. Але з огляду останніх подій, розумієш те що мер, забере старі, роздасть новим, і в черговий раз на цьому добре заробить. Він хоч і дурень зовні, чи можливо прикидається ним, він ще той Остап Бендер. Згадаєте де буде петя, а де вася- петро то і буде реальний козел відпущеннЯ!!! Доречі вітаю петю з народженням хлопчика, нехай він росте здоровим та розумним, і недай боже таким як тато.

Гадина
07.11.2013 at 08:18

вважаю що цілком нормально що мер хоче щоб власники гаражів платили за землю, але спочатку нехай приймуть положення про встановлення цих жаражів, тобто пропишуть процедуру від встановлення до оплати. А то виходить що оті всі документи що вони затребували в оголошенні взяті з потолка.

Гадина
07.11.2013 at 08:21

І що це за вимога копія техпаспорта на технічний засіб(за наявності). тобто є машина даю не має не даю. і яке значення до сплати оренди землі має техпаспорт.

Небайдужий
07.11.2013 at 10:24

“4) Квитанцію [чому саме квитанцію, а не, скажімо, платіжне доручення чи прибутковий касовий ордер?] про сплату за оренду земельної ділянки за останні 3 роки [яка на фіг орендна плата, коли нема договору оренди? А якщо є договір оренди, то якого фіга подавати всі оті документи?]”
Знову все робиться через “Ж”… Чому б не робити, так як вимагає закон? А саме:
а) зафіксувати факт самочинного захоплення землі (Держсільгоспінспекція);
б) притягнути винну особу до адмінвідповідальності (прокурор+ суд);
в) видати винній особі Припис про усунення порушень земельного законодавства (Держсільгоспінспекція);
г) якщо людина той припис не виконає добровільно, подати позов про усунення шкідливих наслідків від вчиненого правопорушення, до суду.
якщо ж вимоги припису будуть виконані- укласти договір оренди земельної ділянки під гараж.
Ось і все. На фіга знову “винаходити велосипед”?

Віталій
07.11.2013 at 10:52

Свого часу міська влада намагалася розробити Порядок встановлення тимчасових збірно-розбірних гаражів. В ньому було прописано процедуру отримання дозволу на встановлення, а також процедуру легалізації самобудів. Нашою організацією було проведено антикорупційну експертизу проекту цього документу і виявлено наявність численних корупціогенних чинників. Ми надіслали свої пропозиції до виконкому і проект того Порядку було знято з розгляду. Але натомість органом влади не було враховано наші пропозиції щодо вдосконалення документу з метою його затвердження. Прийняття цього документу відклали в довгий ящик з незрозумілих причин. і зараз землю під гаражі виділяють фактично в ручному режимі, без чесної та прозорої процедури… Напевно не варто писати, які вигоди це несе нашим очільникам?

Ramirez
07.11.2013 at 11:42

Якщо власники гаражів не звернуться до міської ради та не украдуть відповідний договір оренди
🙂 Мабуть, дійсно украсти його легше, вніж укласти)))

Віталій
07.11.2013 at 11:44

))) Такі да…)))

Ramirez
07.11.2013 at 11:56

Цікаво, а що робити власникам чи то пак, користувачам сарайчиків та курників, які зводили свої госпбудівлі поміж отими гаражами? На що їм брати техпаспорти? На свиню? )))      

Віталій
07.11.2013 at 12:34

Ага… і обов’язково з зазначенням викидів СО…)))))))))

Небайдужий
07.11.2013 at 12:51

Між іншим класна тема! Видача “технічних паспортів” на свиней, кролів, кіз, корів, овець та інших свійських тварин, що утримуються в самовільно споруджених сараях, мусить принести чималі прибутки ветеринарній службі міста та району 😉

Ramirez
07.11.2013 at 18:18

Точно! Та тут гряде великий сімейний бізнес! Грушко-юніор просто ще до цього не додумався, а то він завтра вже б поклеїв такі самі оголошення на курниках))

Пронира
07.11.2013 at 19:33

“Знову все робиться через “Ж”… Чому б не робити, так як вимагає закон?” Добре, що цього разу обійшлось без “опломбування”)))

Руслан
07.11.2013 at 22:46

Фото гарно демонструє, що більшість тих гаражів ніхто не використовує. А люди в той час ставлять авто під вікнами, піддаючи їх ризику і створюючи незручності пішоходам. То що поганого в тому, щоб змусити людей платити за ті гаражі, та хліви, або передати землю тим кому вана справді потрібна?

Ramirez
08.11.2013 at 17:51

Хм… дивно думаєш, Руслан. Якщо в людей нема транспорту, це не значить, що гараж їм не потрібен. Знаєш, така штука. Коли звикаєш жити в комфортних умовах, в квартирі з ремонтом, усіма зручностями, плазмою на пів-стіни, душовою кабіною з телефоном, то, як то кажуть, починаєш забувати, що тобі просто на якомусь етапі життя поталанило. Що в умовах, подібних до твоїх, проживає лише кожна десята сім”я. У інших житло не набагато краще, аніж оті гаражі. Невже це може значити, що у них потрібно забрати такі цінні “квадрати” й віддати тим, хто зможе з руїн звести царські хороми? 

Іван
08.11.2013 at 18:41

Рахую оті спотворені строєнія, потрібно довести доладу, і сплачувати люди повинні. Але ще раз повторюсь знаючи які спритні в нас петя та вася, вийде новий деребан. Взагалі задум непоганий, потрібно таки щоб  люди знали порядок, і ще ,перш як щось вимагати від людей спочатку самому потрібно дотримуватись закону! Нашим хапугам треба руки повтинати як у китаї за крадіжки та хабарі, і тоді вони ті два красні вже чесно скажуть, що ці руки нічого не брали, а поки тільки печаль.

Гадина
08.11.2013 at 21:10

цікаво а як їх довести ло ладу, є якісь норми що до того як мають виглядати гаражі? я просто цікавлюсь бо не чув ніде що гаражі якось мають виглядати. 

Іван
08.11.2013 at 21:55

Вони мають бути як мінімум однотипні, та охайні. Розумію що це не просто, але порядок має бути, і ще бажано щоб цей порядок наводив не петя з василем, бо як показує практика отримаємо новий колапс)))))

Небайдужий
08.11.2013 at 22:00

Однообразноє бєзобразіє 🙂

Пронира
08.11.2013 at 22:04

Пам”ятник автомобілю зі шматом гаражної стіни встановити і буде всьо красіво))))

Небайдужий
08.11.2013 at 22:14

Я вже явно бачу цей шедевр:
Мотоцикл Yamaha стоїть навпроти відчинених воріт гаража з фрагментом його фронтальної стіни, на одвірках якої красується напис: “Уклін тобі, залізний коню!” 😆

Іван
08.11.2013 at 22:37

А зараз це на безобразіє, а шедевр архітектури? 

Іван
08.11.2013 at 22:38

Не.

Небайдужий
08.11.2013 at 22:43

Зараз це- разнообразноє бєзобразіє 😆
А якщо серйозно, то типові гаражі- це утопія, яка померла разом з “країною розвинутого соціалізму”. Достатньо тих вимог до гаражів, які зараз існують і закріплені в ряді нормативно-правових актів. Гараж має їм відповідати, а те- який він- червоний, зелений, сіро-буро-малиновий чи фіолетовий в краплинку- то виключна турбота власника гаража.
Ну і самовільне захоплення землі, поєднане із самовільним будівництвом гаражу (сараю, свинарника, курника чи іншої халупи), то само собою- також “бєзобразіє” за яке слід відповідати у встановленому законом порядку. Той порядок, який прописаний в писульці, розліпленій на гаражах нічого спільного із правом та законом не має.

Руслан
09.11.2013 at 15:52

Ramirez, яке відношення покинуті гаражі мають до житла, чи статків? Порівняння дивне якесь…
 

Ramirez
09.11.2013 at 19:18

Ну а по чому видно, що вони покинуті??????? І що це взагалі за поняття таке – “покинуті”. Хто-небудь зустрічав в природі це явище – покинутий гараж? В плані, забутий? Непотрібний? Ну такого ж просто не буває. 

Руслан
09.11.2013 at 20:30

По бур’янам, якими обростають покинуті будівлі. Серйозно не буває??? Так само як немає покинутих будинків, та квартир…

Небайдужий
09.11.2013 at 20:45

Безхазяйне майно хоч і рідко, однак дійсно трапляється. Але ж який дурень вимагатиме у гаража без хазяїна укласти з міською радою договір оренди землі під тим гаражем? 😆

Гадина
09.11.2013 at 22:46

Пане Іван де написано що вони повинні бути однотипні?

Іван
10.11.2013 at 08:40

Слухайте я вже схиляюсь до думки що все тут говориться робиться на зло. Якщо вам подобається той безлад на фото  тоді вибачте!  Однотипні , це можуть буди, і повинні бути подібні один до одного та охайні гаражі, а поки це звичайнісінький смердючий шанхай.  Як я говорив що насторожує інше, якщо до вирішення проблеми візьмуться ті два наші пі….онери! Відносно питання де написано? Відповідаю , так як у німців, чистота і порядок мають бути у свідомості! І не обов’язково для цього створювати закони.

Небайдужий
10.11.2013 at 10:44

Якби у німців не було законів, то їхня свідомість була б на рівні свідомості папуасів.

Віталій
10.11.2013 at 10:58

Безлад, звичайно, не подобається… Ну принаймні мені… Але й боротися з тим безладом потрібно цілком адекватними методами. А щодо німців, то цілком погоджуюся з Небайдужим, але з однією оговорочкою. Є таке поняття, як соціальна легітимність правових норм. На практиці це виглядає так, що правова норма тільки узаконює прагнення громади. Прояв  відсутності соціальної легітимності правової норми ми бачимо на прикладі закону про заборону паління в громадських місцях. Попри існування закону все одно всі палять і це сходить з рук. Чому? Тому що немає соціального запиту (потреби) в цій нормі. А громадяни хочуть палити і їм до лампочки всі ті закони. От така ж ситуація і з гаражами. Громадяни ХОЧУТЬ, щоб було так. І щоб вирішити цю проблему, потрібно впроваджувати поступові зміни. Але спочатку врегулювати нормативну базу… А якщо робити так. як наші посадовці: не зрозуміло на підставі яких документів діють, чому саме такі документи потрібно принести в міськраду, яка процедура надання дозволу, чи можна взагалі такі гаражі узаконити і т.д, то виникнення чергового соціального конфлікту просто не уникнути…

Гадина
10.11.2013 at 11:03

Вибачте Іване але я пишу не на зло. Просто хочу побачити раціональне зерно. Розумієте, якщо жоден НПА не вказує на однотипність той ніхто з власників не буде приводити до ладу свій гараж. І якщо місцевий чиновник прийде до мене з такими вимогами я його банально пошлю. Я писав вище що не проти впорядкування, але для цього нахай рада розробить процедуру, а поки її не має йдуть вони на х… зі своїми оголошеннями.

Віталій
10.11.2013 at 11:14

Не зовсім. Міська влада має всі повноваження вимагати знесення самобудів. А от що стосується узаконення гаражів чи надання дозволу на право встановлення нових – звичайно потрібна процедура, яка наразі відсутня. І надання дозволів на встановлення нових гаражів відбувається, фактично, в ручному режимі. за принципом Сороки-ворони: “Цьому дала. цьому ні. цьому дульку, цьому дві…”))))

Умка
10.11.2013 at 12:09

Це просто новий деребан! Залишиться тільки два ряди гаражів а все остальне з молотка

Руслан
10.11.2013 at 17:19

Умка, ага, саме він! Куди краще залишити все як є, хай і дали заростають ті гаражі бур’янами, та перетворюються на смітники в безпосередній близькості до дитячих майданчиків. Краще жити в канаві з лайном, ніж у охайному місті?

Віталій
10.11.2013 at 17:26

))) “В безпосередній близькості до дитячих майданчиків” взагалі не можна розміщувати гаражі…))) А міська влада пропонує їх узаконити… Як тут бути?)))

Небайдужий
10.11.2013 at 17:44

Якшо не можна “в безпосередній близькості”, тоді….. тоді треба…. тоді треба їх розміщувати НА дитячих майданчиках! 😆

Руслан
10.11.2013 at 18:25

Віталій, а це ти спитай в папірєдніків 😉

Пронира
10.11.2013 at 20:05

Гаражі, що на фото – ЖАX! Впорядкувати їx до більш-менш естетичного вигляду практично неможливо, оскільки основну частину потрібно просто демонтувати! Люди до цього “узаконення” відносяться з осторогою тому, що ці “опломбовувачі”, як завжди, починають діяти через сраку та всі знають, що обов”язково когось кинуть, щось намутять або спи..дять! 100% винні попередники… серед ниx також Миxайло Горбачов зі своєю перебудовою)))

Віталій
10.11.2013 at 20:19

А до чого тут “парєрєдніки”?))) Хіба то вони мають намір узаконити ці гаражі?))) Це збираються зробити “теперішники”)))

Іван
10.11.2013 at 20:31

Руслан приношу наперед свої вибачення, читав твої попередні коменти, і прошу щоб ти попросту закрив своє хавло!

Небайдужий
10.11.2013 at 20:38

Пане Іване, не звертайте уваги на русланові висери на форумі. Він на ГФХ щось подібне до Дермана в Хмільнику. Більшість відвідувачів уже звикли до нього і просто ігнорують. Ходить собі, щось белькоче, а що белькоче- то нікого не цікавить 😉

не видомий
10.11.2013 at 20:44

не хай конюх подывыться за порятком у мисти а тоди выступае чы нацей новый рик знову у центри буде гора снигу.

Пронира
10.11.2013 at 20:53

Фсьо! Ще два потенційні кандидати-сцикуни на стрєлку біля базарчику)))))

Іван
10.11.2013 at 21:20

Про дермана точно підмічено.

Небайдужий
10.11.2013 at 21:24

Хоча є й відмінності. Дерман зовсім не злий і викликає тільки співчуття і бажання допомогти. А цей- лише байжужість та повний ігнор.

Руслан
10.11.2013 at 23:43

Віталій, знову увімкнув дурня… не рано? До того, що вони їх дозволили там ставити, в такому вигляді як вони є.
Іван, можеш поцілувати мене в дупу, дозволяю навіть зробити засос.
 

Віталій
10.11.2013 at 23:51

))) Руслане. ну звідки ти взяв, що “папєрєднікі” дозволили їх там ставити? )))

Руслан
10.11.2013 at 23:53

Віталій, а хто дозволив?

Віталій
11.11.2013 at 00:03

А я звідки знаю? Тут кожний випадок варто розглядати окремо. Переконаний, що свого часу (а це може бути навіть при Радянському Союзі), якісь дозволи окремим громадянам все ж таки надавалися. Після того могли змінитися власники самого гаражу, а от законодавство точно змінилося. Окремі гаражі є самобудами (таке також не варто відкидати). Так що не все так однозначно. До того ж міський голова має намір демонтувати гаражі. А підставою для цього може бути відсутність надання дозволу на встановлення. Тобто на ці гаражі немає дозволів? (Я сумніваюся. що відсутність угоди на оренду землі може бути підставою для знесення. хоча й не впевнений). Плата за землю – то податок і не має відношення до надання дозволу на встановлення самого гаража. Чи я помиляюся?

Руслан
11.11.2013 at 00:32

Як завжди відповідаєш, не на те, про що питали))) У папірєдніків навчився?))) Ти вважаєш, що з гаражами нічого робити не треба, навіть з тими які покинуті, чи побудовані не законно? Хай собі стоять, заростають бур’яном і перетворюються на помийну яму??? Дай будь-ласка чітку відповідь кількома словами.
 
Частина мого дитинства пройшла в таких гаражах, там було весело і відносно безпечно. Зараз це помийна яма, в яку хіба що людські тіла не викидають. Справа не в узаконенні чи знесені, а в тому щоб привести то все до ладу.

Пронира
11.11.2013 at 00:37

“Частина мого дитинства пройшла в таких гаражах…”  Співчуваю!)))))))))

Віталій
11.11.2013 at 00:54

Я також співчуваю тобі щодо твого дитинства. мені тебе справді шкода… Тепер я багато чого починаю розуміти… Але давай по суті…
Я ніде не писав, що з гаражами не потрібно нічого робити. З ними, звичайно, потрібно щось робити, АЛЕ ВИКЛЮЧНО В РАМКАХ ЗАКОНУ! Сподіваюся, що це ти зрозумів. незважаючи на частину дитинства в гаражах…
Для того, щоб надавати дозволи на встановлення, а також вимагати узаконення самобудів має бути чітка і зрозуміла процедура, як і у випадку з виділенням земельних ділянок під індивідуальну забудову… А також процедури в Хмільнику просто немає. Виходить, що всі оті вимоги міського голови щодо переліку документів просто “отсєбятіна”.
Свого часу ми пропонували затвердити таку процедуру, але наші пропозиції десь застрягли в кабінетах міської ради. І це дуже погано, бо зараз земельні ділянки під гаражі виділяються в ручному режимі… І це є дуже сприятливі умови для виникнення хабарництва. Більше того, до нас доходять слухи, що так воно і є..
Особисто я вважаю, що міським посадовцям просто невигідна така процедура, бо тоді вони втратять канал збагачення…
Сподіваюся ти зрозумів мою позицію щодо цього питання? А то я можу ще раз розповісти, зважаючи на твоє дитинство в гаражах…))).
 

Іван
11.11.2013 at 07:15

Руся дибіл, скоро ти станеш на місток і поцілуєш себе у дупу, в засос, обіцяю!  

Іван
11.11.2013 at 07:18

Я тебе прошу признач мені стрілку коло смердючого кубрякового базару, і обіцяю що тебе ще ніхто так не опускав.

Віталій
11.11.2013 at 08:56

Хлопці, а можна вас обох попросити про подібні речі домовлятися в приватному режимі? А то якось негарно виходить. Домовилися? Дякую за розуміння. В іншому випадку всі коментарі не по темі матеріалу видалятимуться…

Ramirez
11.11.2013 at 09:32

Опа ча, пішов серйозний разговор! ))) Справа принципу, Рус. Тобі офіційно зарубили стрєлу. Будь мужиком, отвєть достойно! )) 

КАРКУША
11.11.2013 at 09:35

А тепер подивимося хто сцикун!

АДМІН
11.11.2013 at 09:37

ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! ЦЕ ОСТАННЄ “КИТАЙСЬКЕ” ПОПЕРЕДЖЕННЯ! ЯКЩО КОМЕНТУВАТИМЕТЕ НЕ ПО ТЕМІ МАТЕРІАЛУ – БАН!

Ramirez
11.11.2013 at 09:42

Справедливості ради відмічу, що доволі багато часу в юні літа я також проводив в гаражах. Ремонтували спочатку лайби, потім дирчики))) Та багато на чім крутили гайки. Інтернету ж у ті часи не було, щоб цілими днями залипати в екран)) 

Ramirez
11.11.2013 at 09:47

Адмін, ну навіщо ці безглузді погрози? Сайт живий доти, доки на ньому йде обговорення. “По темі” тут буде два-три коментаря, інші все одно матимумуть провокуючий характер. Чи пост типу “знову вася та петя – тададада” ти вважаєш висловлюванням по темі?! 

Пронира
11.11.2013 at 10:02

Багато xто в дитинстві проводив час в поібниx місцяx, “пересипаючи” верxовинівські та карпатівські V-50, але не всім це зашкодило, як у випадку з нашим героєм)) І врешті облиште цього xлопчину… можливо таким чином він доводить собі та демонструє юним дівчаткам, що він чогось вартий… мовляв, дивіться я їx тут всіx посилаю, стрілки застовблюю, а вони всі мене бояться. А ви взяли і так цинічно зруйнували сxему по зйому малоліток)))) 

Ramirez
11.11.2013 at 10:27

Так ше ж і не зломали))) Все ше в силі, поки він сам не спригне з тєми )) 

Руслан
11.11.2013 at 17:45

Віталій, ти читати вмієш?! Я ж просив кількома словами, бо мені твої поеми читати нема охоти, тим більше коли ти по двадцять разів те саме пишеш.
Ramirez, та скільки можна вже ці стрілки рубати? Хоч би один прийшов… Я б йому навіть прес конференцію влаштував з фотосесією, ради такого діла, але ж ніхто не прийде, бо боїться рота відкрити. Один Віталій чогось вартий. Основні дійові особи вже давно відомі. А такі герої – жори, івани і тому бодібне, які є роздвоєнням чиєїсь особистості навіть не варті уваги. Я б тобі навіть сказав хто це, якби пильно читав всі коментарі, як давні часи. Нових людей тут не додається)))

Віталій
11.11.2013 at 19:28

))) Дякую, Руслане, за оцінку моїх здібностей))) І щоб я робив без твого визнання?))) До речі, маю для тебе одну рекомендацію. Якщо скористаєшся – буде тобі щастя. якщо ні – то не кажи, що не попереджав… Насправді навіть я не знаю, хто пише під тими ніками, які ти вказав, а також під іншими. Можливо під ними пишуть люди. про яких ти навіть не здогадуєшся. Принаймні я точно не здогадуюся і навіть не маю бажання знати. хто є хто. Але ти провокуєш зустріч, і повір, може статися таке. що на ню прийде зовсім не той, на кого ти сподіваєшся…))) Але то таке – прочитав – і забудь…)))

Руслан
12.11.2013 at 02:30

Віталій, на щось таке я і очікував)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *