Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.07.2012

Міський голова прояснив ситуацію з клумбами на дорозі. Винні проектанти?

На Громадському Форумі Хмільниччини було розміщено публікацію, про клумби, які зявилися посеред дороги, після ремонту однієї з вулиць Хмільника. Ця тема набула певного резонансу – були досить цікаві коментарі від читачів. Кому цікаво – пропонуємо перейти за посиланням: http://pravongo.org/klumby-na-dorozi/

Сьогодні нам на очі потрапив відеоматеріал Інформаційної агенції «ПЕРСПЕКТИВА», в якому міський голова Василь Грушко визнав існування проблеми та дещо прояснив ситуацію з клумбочками. В нас його коментар викликав … Хоча навіщо налаштовувати читачів на певний лад? Пропонуємо вашій увазі коментар міського голови Василя Грушка:

«Трошечки проектанти наші, не допрацювали, можна сказати, я не хочу їх звинувачувати, бо звинувачую сам себе в тому. Можливо там якісь незручності є в тому, але хай люди розуміють, що ми маєм жити цивілізовано. Сьогодні каждий має свою оселю, каждий має своє подвір’я, от. Сьогодні потрібно відкрити ворота, заїхати в подвір’я, поставити машину, звільнити дорогу, і хай проїжджають інші. Але наші люди звикли так, що все можна, ставити машини один за одним, летіти на великій швидкості, в якійсь мірі шкодити цю дорогу, і тротуарну ту зону. Ну і комусь це не зручно…»

Пропонуємо вашій увазі посилання на оригінал: http://www.youtube.com/watch?v=ja6Xx4a3qv8&feature=player_embedded

22 Comments on “Міський голова прояснив ситуацію з клумбами на дорозі. Винні проектанти?

Гігібайт
05.07.2012 at 21:56

Блін! Та достали вже з постійними пошуками винного. Яка разніца хто винен Іван чи Петро, вопрос “что дєлать”?
От коли вони навчаться вирішувати ці питання, тоді буде толк, а не шукати винного і серед людей також.

Небайдужий
05.07.2012 at 22:10

Там ще є веселий сюжет про “псевдокапличку”, яка “краде” електроенергію 😆

Віталій
05.07.2012 at 22:13

Паламарчука шкода…

Небайдужий
05.07.2012 at 23:36

А якщо по суті… То, Василь Пилипович, видно, трохи неправильно зрозумів причину невдоволення людей тими клумбами. Там же питання не в тому, що хтось не зможе припаркуватися (хоча й цей момент також важливий, а в тому, що у вузькому жолобі, на який клумби перетворили дорогоу, водій не зможе мати простору для маневру, якщо не дай боже доведеться розминатися з пішоходом, велосипедистом, чи іншою раптовою перепоною руху, наприклад, тим же Василем Пилиповичем на суперсучасному байку ;). Ці клумбочки лише своїм існуванням вже створюють аварійну ситуацію на вулиці Дзержинського… Ось в чому їх головна небезпека.

Віталій
06.07.2012 at 00:05

До речі, у відеоматеріалі згадується про те, що проект було виготовлено ще в 2007 році, якщо не помиляюся. Йдеться про ПКД на дорогу в якому оті клумбочки були передбачені? То може “нова” команда тут насправді ні до чого?

Пронира
06.07.2012 at 08:58

“Трошечки проектанти наші, не допрацювали, можна сказати, я не хочу їх звинувачувати, бо звинувачую сам себе в тому.”))) Не пригадується, щоб теперішні посадовці звинувачували себе за свої, а тим паче за чиїсь прораxунки… це взагалі перший випадок визнання “трошечки” своїx ляпів))

Глеб
06.07.2012 at 09:03

Растёт, как городской глава 🙂 Скоро начнет извиняться перед “хвальоными” и родителями школы №2 🙂

Пронира
06.07.2012 at 09:16

“…але хай люди розуміють, що ми маєм жити цивілізовано”, “Але наші люди звикли так, що все можна, ставити машини один за одним, летіти на великій швидкості, в якійсь мірі шкодити цю дорогу, і тротуарну ту зону. Ну і комусь це не зручно…” Я не такий!!!)))) І що означає “наші дюди”?? Можливо це не xмільничани, якісь інші люди, що звикли “жити не цивілізовано, що все можна, ставити машини, летіти, шкодити”?? Якщо все ж таки тими “нашими люьми” названо xмільничан, то я ніяк не второпаю чим потрібно керуватись, щоб назвати нормальниx жителів сучасного міста нецивілізованими варварами?

Небайдужий
06.07.2012 at 09:35

Не можу не погодитися з Пронирою. Тон “батька-вихователя” у виконанні Василя Пилиповича по відношенню до своїх же виборців якось дуже вже органічно переплітається з побажанням з петіних вуст на адресу “хвальоних футболістів” піти косити траву на лузі…. Схоже, хлопці чим далі тим більше “відриваються від землі”… Два роки- “політ нормальний”. Але не слід забувати просту істину: чим далі від землі відірвешся, тим болючіше доведеться падати 😉

Лесь Українець
06.07.2012 at 11:22

Вони підіймаються поступово! І не думаю, що впадуть, адже підтримки багато від задоволених мешканців міста))) не даремно ж їх обрали! А реформаторів завжди критикують… проте розуміння приходить пізніше. І прийде!

Віталій
06.07.2012 at 12:01

Чого ж пізніше? в мене таке враження, що в окремих сферах вже самі реформатори зрозуміли свої прорахунки… Наприклад реформування ЖКГ шляхом створення ОСББ…)))

Небайдужий
06.07.2012 at 12:21

Вам це нікого не нагадує? 😉
 

pravduchenko
06.07.2012 at 12:31

Мельничук винен у тому, що влаштована клумба. За його каденції було зроблено проект. Нехай вибачається Мельничук – не хазяйський екс-мер Хмільника.

Небайдужий
06.07.2012 at 12:34

Наскільки я знаю, в проекті клумба відсутня. Її влаштування- чистої води відхилення від проекту.
Ау!!!! Анатолій Іванович (Подолян)!!! Ви де?!!! 😉

Віталій
06.07.2012 at 12:35

А до чого тут Подолян? Він має відношення до проекту?

Небайдужий
06.07.2012 at 12:37

Він має відношення до контролю за дотриманням проекту 🙂

Дід Відун
06.07.2012 at 12:53

живемо в селі, відносимось як селюки… там все дуже прогресивно намій погляд зроблено, просто ми селюки по натурі… так шо треба шоб було як в селі, тим більше там всеодно нічого не буде рости, повиводять оту птицю всю на вулицю… вона все обгадить і обскубає… село і люди…

Месник
06.07.2012 at 20:03

то що дід, толку такі не буде?

Небайдужий
06.07.2012 at 23:58

До речі, про паркування… ввечері проходив вулицею Дзержинського, так навпроти будинку П. В. Юрчишина протилежна половина проїзджої частини вулиці розмічена під місця для паркування, яких там більше десятка 🙂

Пронира
09.07.2012 at 20:25

А уявіть, щоб місця для паркування були розмічені не на протилежній частині)) Взагалі, чутки ширяться про те, що та розмітка для стоянки таксі, яку мають намір перенести від “базарчику”, оскільки стиxійна стоянка таксі, що утворилась не відповідає ПДД. Питання в тому, чи самі таксисти та потенційні клієнти погодяться на зміну дислокації?

Байдужий
09.07.2012 at 21:15

Не вірте чуткам

Віталій
09.07.2012 at 21:19

А це залежить від самих таксистів та громадян))) свого часу ми “зарізали” ініціативу виконкому щодо визначення місць паркування транспортних засобів (і таксі також). Проект рішення містив ознаки регуляторного акту, а його намагалися “проштовхнути” просто через виконком. Проект рішення десь “загубився” і на скільки мені відомо – його виконком не затверджував. Тим проектом визначалися наступні місця стоянок таксі:

Два місця по вул. 1Травня на прилеглій стороні до території ЦВКС «Хмільник» МО України на відстані 15 м від автобусної зупинки;
Два місця по  вул. Курортній на прилеглій території  санаторію «Поділля»;
Два місця по вул. Порика біля автовокзалу;
Два місця по вул.Привокзальній на площі перед залізничним вокзалом

Якщо виконком спробує знову затвердити місця стоянок таксі, то таке рішення матиме ознаки регуляторного акту, і як наслідок – не може бути затверджене без громадського обговорення. То ж слідкуйте за нашими публікаціями і будьте готові висловити свою позицію міській владі, шановні панове таксисти та користувачі послуг таксі…)))
Пропоную ознайомитися з більш повним матеріалом на цб тему:
http://pravongo.org/vyznachennya-mists-dlya-parkuvannya-avto-abo-cherhovi-osoblyvosti-rehulyatornoji-polityky-v-hmilnyku/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *