Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.01.2017

«…МІСЬКИЙ ГОЛОВА СЕРГІЙ РЕДЧИК З НЕВІДОМИХ ПРИЧИН ЗАТЯГУЄ ЛІКВІДАЦІЮ СТИХІЇ ТА ПРИВЕДЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО ПРИМІЩЕННЯ В НАЛЕЖНИЙ СТАН…»

Так прокоментував ситуацію з руйнацією даху кінотеатру «Дружба» пан Сергій Пятківський на сторінках міськрайонної газети «Життєві обрії».

Пропонуємо для ознайомлення сам матеріал.

Кінотеатр під відкритим небом «АРМАГЕДДОН».
Кадри з фільму про кінець світу «Армагеддон» приходять на думку, коли знаходишся в приміщенні колишнього кінотеатру «Дружба». Складається враження, що апокаліпсис розпочинається з самісінького центру Хмільника. Це приміщення є комунальною власністю міської ради. Дах впав ще в листопаді минулого року, а цей знімок зроблено 26 січня 2017 року.

Більше двох місяців минуло з тих пір, а там, як кажуть, і кіт не валявся.
Байдужість та халатність комунальних служб і керівництва міста щоденно наносять збитки місцевому бюджету. Сніг руйнує стіни, основу підлоги та фундамент. Якщо негайно не розпочати роботи з порятунку даного об’єкта, то з приходом дощової
весни від нього залишиться лише купа глини. Це надзвичайна ситуація, яка мала б бути вирішена негайно, але міський голова Сергій Редчик з невідомих причин затягує ліквідацію стихії та приведення комунального приміщення в належний стан. Зважаючи на бездіяльність мера, складається враження, що йому вдалось втілити в життя свою давню мрію: створити в Хмільнику кінотеатр під відкритим небом, і називається він «Армагеддон».

Сергій П’ЯТКІВСЬКИЙ,
житель м. Хмільника.

107 Comments on “«…МІСЬКИЙ ГОЛОВА СЕРГІЙ РЕДЧИК З НЕВІДОМИХ ПРИЧИН ЗАТЯГУЄ ЛІКВІДАЦІЮ СТИХІЇ ТА ПРИВЕДЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО ПРИМІЩЕННЯ В НАЛЕЖНИЙ СТАН…»

Тука-пука
28.01.2017 at 14:48

Розмістив раніше свій коментар під “Кадровою полундрою”, але тут він буде більш доречним:
Автор Армагедону Сергій Пятківський, він скоріше за все не професіонал, а політикан. Хоче прорватися до влади. Раніше в 90-х займався бізнесом, був заступником райдержадміністраціі. Через своі звязки вліз до Грушка на заступника по жкг. Балатувався у мери, але не пройшов, напевно якби підтримав Редчика, то зараз би був у провладній команді. Останім часом почав себе позиціонувати, як активіст. Брав участь у різних акціях зокрема щодо голодомору, звільнення Савченко. Навіть йде на контакт з громадськими діячами. На фото по звільненню Савченко він разом з Людмилою Дозорець, яка є громадською діячкою, десь на цьому форумі це було раніше бачив. Він намагаеться використати громадські рухи для того щоб набрати політичний капітал.
Раніше десь у коментарях на цьому форумі хтось зі дописувачів вказував, що Пятківський хоче йти в начальники соцзабезу, що виглядае цілком правдоподібно. Напевно Редчик сказав йому ні, побоюючись, що на слідуючі вибори Пятківський буде лізти в мери, використовуючи Редчикові прорахунки, от і зявилася ця стаття.
Пятківський з одніеі сторони, Околодько з Шевченком з іншоі намагабться використати одне одного, та нікому з них це не принесе належних політичних дивідендів, людям зрозуміло для чого ця стаття, якби навіть в ідеалі прорвалися до влади, то цілком ймовірно пересварилибися, так як завжди у політиці, хіба мало по Хмільнику прикладів. Околодько і Шевченко самі ж постіно не можуть хаяти Редчика, тим більше що з Кадровою полундрою нашла коса на камінь може ще когось запросять написати.
Десь на сайті міськради зустрічав, що не мае сенсу відбудовувати приміщення, бо дуже дорого, краще розвалити і продати інвестору, якийсь висновок комісіі по цьому є, чому ж на сайті не опубліковано?
Сергію Анатолійовичу требуло запит зробити, щоб висновок Вам надали. Короче одні політикани при владі роблять проколи, а інші що не при владі намагаються іх критикувати набуття політичного рейтингу, а як самі прийдуть до влади, то теж дров наломати можуть і все це не на користь людей.

Анатолій
28.01.2017 at 16:15

Чому ж затягує?
Вже 26.01.17 оголошено конкурс:
Виконавчий комітет міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Хмільника:
Дата, час та місце проведення конкурсу:
Конкурс відбудеться 10 лютого 2017 року о 15 год.   в  конференц-залі (4-й поверх) міської ради, вул. Столярчука,10,  м. Хмільник  Вінницької обл.
Об’єкт оцінки та мета проведення незалежної оцінки
ОБ’ЄКТ1  –  будівля площею 1305,8 кв.м   по проспекту Свободи, 21 (кінотеатр «Дружба») ,  для цілей відчуження
http://ekhmilnyk.gov.ua/archives/2293

Тука-пука
28.01.2017 at 16:39

Тут питання є не скільки до Редчика, а перш за все до балансоутримувача ЖЄКу Прокоповича, який обслуговуе багатоквартирні будинки. Чи проводився капітальний ремонт, чи відраховувалися амортизаційні відрахування на будівлю, як контролювався стан будівлі, який іі строк експлуатаціі згідно будівельноі документаціі? Тай взагалі сфера жкг хромає: відсутня програма стимулювання осбб та енергозьереження, вулиці сиплять піском через одну, на вулицях зявилися кастровані собаки із зеленими бірочками на вухах, кажуть що іх з Вінниці привезли. Куди дивиться комонхоз, може це саботаж або халатність. Начальник комонхозу ще за Грушка прийшов, може пора вже заміну йому підшукати. Я не здивуюся, що можуть ще львівське сміття сюди на курорт звозити за відкати. Недалеко вже Хмільнику до житлово-комунального армагедону і полундри…

Man
28.01.2017 at 16:40

А що у Хмільнику вже почалась передвиборча компанія? Яка не відбулась подія у місті, Пятківський тут як тут.
То як не Гончаренка всюди за собою тягне (хоча думав, що у Гончаренка і Пятківського різні погляди, але мабуть помилявся), то він вже з Шевченком статтю пише.
Але “на войне любые методы хороши”

Анатолій
28.01.2017 at 16:51

Враховуючи те, що дах завалився ще на початку листопада 2016 року, а конкурс оголосили аж 26 січня 2017 року – то це непоганий результат)))
За що тоді депутати дали по 100% премії Редчику за той самий листопад і грудень 2016 року??????????????????????????

Віталій
28.01.2017 at 18:40

Житлово-комунальний армагедон і полундра в нас почалися ще далекого 2010 року)))))))))

Анатолій
28.01.2017 at 19:20

Віталій.
То що, Редчик тут нє прічом?

Армагеддон
28.01.2017 at 19:25

Сам П’ятківський 5 років курірував Управління ЖКГ та всі комунальні підприємства міста. Чому за цей період не відремонтував кришу Дружби?
Зараз шукає крайніх.
Сам довів кінотеатр до такого стану, а зараз йому Редчик винен.
Армагондон)))

Тука-пука
28.01.2017 at 19:25

До 2010 року був комунальний застій, все працювало по старій совдепівскій схемі. Хоча у 2001 році було прийнято закон про осбб, а у 2015-16 роках, в звязку з прийнятям закон про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку та змін до нього постала нагальна проблема реформування жкг. Легалізація будинкових і вуличних комітетів була при Грушку у 2012 р, хоча закон прийнятий у 2001 році, хоча ці комітети не є жкг, а низовою інституціею місцевого самоврядування всеж повязані з жкг. У 2010 році Мельничук побудував дорогу перед виборами, а раніше нічого не робив, навіть світлофор при грушці зявився. Грушко зі своім колгоспним підходом взявся реформувати жкг і наварувати собі відкати, зациклився на суботниках, клумбах, ялинках. При Редчику ремонтувалися деякі тротуари, але місто прибираеться гірше, бо не має таердоі руки, особливо гостро стала проблема створення осбб. Кінотеатр стояв при всіх цих правителях і при останьому з них завалився, бо ніхто за ним взагалі не дивився. Отже через у бездіяльність і недолугу діяльність у сфері жкг протягом правління цих всіх правителів ситуація все погіршуеться і чим дальше тим гірше. Всілякі політикани-популісти намагаються використати все це для дешевого піару, вже аж тошнить краще би мовчали і так знають що кінотеатр перетворився на руіну і це в мирний час, позор ім всім, вже аж зла не хватає. Сергію Анатоліювичу краще розкажіть ,що Ви особисто зробили як заступник Грушка у сфері жкг?

Віталій
28.01.2017 at 19:29

Ну якщо говорити про його початок. то точно “нє прічом”)))

Віталій
28.01.2017 at 19:36

Панове, якщо говорити про те, хто більше зробив для міста в сфері ЖКГ, то повірте. що це Мельничук. Не спішіть закидувати мене тапками – зараз обґрунтую свою позицію. Так от, саме при Мельничуку було прийнято дуже знакове рішення для хмільничан, а саме – відмова від централізованого опалення багатоквартирних будинків і запровадження індивідуального. Це було стратегічне рішення, позитив від якого хмільничани відчувають і зараз. Ви уявляєте, якими б зараз були платіжки на комунальні послуги, якби не було б такого рішення? ))) Так що не нада ля-ля)))

Тука-пука
28.01.2017 at 19:39

Мельничук щось міг но нічого не робив, грушко крав і для показухи щось робив, але по (…), а Редчик хоче щось зробити, але толком дуже мало у нього щось получаеться, і не вийшлоб так як треба при ідеальних умовах, а тут ще розбите корито від попередників дісталося і оточення його лише про своі інтереси думає, це стосуеться не тільки жкг, а всього…

Тука-пука
28.01.2017 at 19:53

Віталію те, що прийняли таке рішення це дуже добре, що хіба прийняти рішення важко, вивчили доцільність, підготували проект, проголосували так на це пішов певний час, зусилля, але вибачте мене це все що протягом 8 років перебування при владі спромігся зробити Мельничук. Може це взагалі була ідея Чикотуна. Цікаво чим мотивувалося прийняття такого рішення? Так як нічого не робилося Мельничук програв вибори у 2010 році, причиною програшу могло бути те що він балотувався від партіі регіонів, а ще підняв ціни на воду у 2010 році до 10 грн за куб, найдорожча вода в Украіні, хоча й зараз вона така. А тепер він поміг прийти до влади Редчику заради того щоб скинути грушку…

Віталій
28.01.2017 at 19:55

От і я кажу. що прийняття такого рішення – це дуже добре)))

Армагеддон
28.01.2017 at 20:01

Мельничук підняв воду до 10 гривень за куб. А тепер протеже Мельничука – Редчик хоче підняти воду до 26 гривень за куб. а маршрутки до 5 гривень.
Все, що можуть робити ці чиновники – це лише піднімати ціни. Іншого виходу вони знайти не можуть і не хочуть.
От вже вибрали мера на свою голову)))

Man
28.01.2017 at 20:52

Вихід один: чекаємо виборів і вибираємо популіста і політикана Пятківського!?!? Якому, ще і до Мельничука, Грушка і того ж Редчика, ну ДУЖЕ далеко, як, де і з ким він там не піарився.

Man
28.01.2017 at 21:03

Всі знають, як треба працювати, і як можна змінити наше місто на краще, поливаючи брудом попередників і діючих командірів з їх ” командою”, але як тільки приходять до влади, то чомусь про усе це забуваються.

Армагеддон
28.01.2017 at 21:51

Бувшим чиновникам, які нічого при посаді нічого не зробили – не місце у владі)))

Армагеддон
29.01.2017 at 11:05

А як були зроблені дороги Пирогова і Богуна, коли П’ятківський курірував Управління ЖКГ та всі комунальні підприємства міста?
Чому бачачи, що дороги робляться неякісно – П’ятківський не зобов’язав своїх підлеглих розірвати договора і подати до суду?
Чому зараз мусять за бюджетні кошти знову переробляти ці дороги?
ГАНЬБА!!!

Man
29.01.2017 at 12:00

Та ще суд програли виконавцям доріг в сумі 500 000 грн.!
От вам діяльність Пятківського!
Перед тим як писати про недоліки чиєїсь роботи, покажіть свої здобутки під час роботи.
Та людина, яка дійсно хоче змінити наше місто на краще, не буде діяти саме таким чином, використовуючи при цьому депутатів місткради.
Просто ДЕШЕВИЙ ПОПУЛІЗМ автора статті.

Тука-пука
29.01.2017 at 12:54

Якщо за бюджені кошти знову переробляють дороги це вже може бути кримінал, бо перший раз дороги неякісно зроблені, матеріал напевно розкрадали, а можнавладці закривали очі за відкати, до речі раніше десь на форумі було що контролював дороги і приймав роботу по акту виконаних робіт, тесть Павлюка – Качановецький, хто знае подробиці поділітся інформаціею?

Андрій Іванович
29.01.2017 at 20:03

Це просто злочин. За бедіяльність та халатність, за пошкодження комунального майна, Прокопович вже має сидіти в тюрмі. За Редчика взагалі, немає що казати. Позорисько, яка не розуміє, що відбувається. А Пятківський, хоч і сам винен, але скористався недолугістю цих горе керівників. Хто, їм заважав, три місяці, ліквідувати стихію?

Тука-пука
29.01.2017 at 20:20

От вони там сидять папірці перекладають, обстеження комісіі було в листопаді, а який зараз стан будівлі, ніхто не знае і знати не хоче, от буде весна, сніг розстане, підуть дожді, все може завалитися і хтось може постраждати. Крім того там же майно, яке знаходиться у магазинах, також збитки можуть бути, треба негайно вивчити стан будівлі і приймати рішення про евакуацію людей і майна, оцепити периметр стрічкою, щоб ніхто не наближався, а потім взагалі знести, а на тій земельній ділянці щось побудувати. Вже одна зложинна (службова) недбалість сталася, може статися і друга.

Man
29.01.2017 at 20:38

Пане Тука-пука, пробачте що так Вас називаю, але очевидно, що до цього доводять, щоб потім продати Шевченку Юрію – депутату міськради.
Адже, ні для кого не секрет, що саме він(або ті хто його спонсорує) хоче придбати кінотеатр за безцінь. У них вже все вирішено!
Пятківського в мери,
Шевченку – кінотеатр, Гончаренка на пані Шевченко на будь-якого заступника, от тоді панове заживем. У них вже все домовлено.

Олег
29.01.2017 at 20:44

Не все так просто. Такі приміщення продаються через аукціон, а не конкретному Петренку чи Шевченку. Хто більше запропонує – той і купить 🙂

Сталин
29.01.2017 at 20:44

Расстрелять!

Тука-пука
29.01.2017 at 20:50

Сергій Борисович я перепрошую методи Людовика 14 вже не допоможуть, вже треба застосовувати методи Івана Грозного (не того що в кіно Іван Васильвич міняе професію), беріть батога і по місту підганяйте начальника комонхозу Полонського нехай лід піском посипае і заодно нехай виловить всіх кастровпних вінницьких собак. Жодноі вулиці у Хмільнику не посипано. Що це халатність чи саботаж, може Полонський зговорився з пятківськими, шевченками околодьками, палки в колеса Вам ставити і підставляти, двірники що вже взагалі розслабилися, як і працівники міськради. Згадуемо класику менеджменту, що у естримальних умовах треба діяти рішуче, швидко, жорстко в авторитарному стилі. На базарі також не дотримано правил благоустрою і депутат Подольский популіст.
Хочь я і не прихильник комунізму, але з ностальгіею згадую часи своеі молодості. Одним із переваг комунізму була дисципліна, якоі зараз так не вистачае. Містом і районом керував Михальчук Анатолій Миколайович 1-й секретар райкому партіі. Це була людина, яка повністю була віддана своій справі із жорстким стилем управління. У місті та районі була чистота та порядок, працювали заводи і фабрики, колгоспи, всі були забезпечені роботою. Він устигав усюди і робив усе для людей і жодноі копійочки собі не вкрав, зараз він скромно доживає віку. Правителі, які були після нього навіть разом узяті мізинця його не варті. От з кого варто брати приклад теперішнім керівникам…

Тука-пука
29.01.2017 at 20:58

Я думаю тут у змовників нічого не вийде, нашла коса на камінь Редчик вийшов з під контролю, скинути його зараз непросто, хіба що обсеруть, хоча в процесі і самі себе обсеруть, тому що конфлікт набув розголосу…

Акакій
29.01.2017 at 21:45

Ні,в мери видвигаєм Пуку-Каку,ой перепрошую Тука-пуку,в зами Mana,а кінотеатр-Акакію.От тоді панове заживемо!!!!

Акакій
29.01.2017 at 22:07

Шановний Андрій Іванович,Ви хоч і пишите,що П’ятківський також виноватий,але це не так,тому що:
По-перше:Ми тут дискусуєм про те,чому до цих пір наш “мер” не задіяв ніяких сил,для того щоб усунути цю проблему.А не про те хто виноватий в тому,що цей дах впав,адже дах може впасти і у Вас в будинку,але потрібно вчасно усунутути цю проблему і все буде гаразд.

Man
29.01.2017 at 22:27

Шановний Акакій, цікаво, якого походження ваше ім’я, але то таке.
Зачепило? Да?!?!

Акакій
29.01.2017 at 22:48

Man,нічого мене не зачипило.Я просто ЗА справедливість та агрументовану критику.І нема чого “ляпати”,не володіючи ситуацією.

Man
29.01.2017 at 23:02

Ну Да, Акакушончик, кому як не тобі знати ситуацію. Так тримати, містер “справедливість”. Нехай пройде декілька років, от тоді подивимось хто “ляпав”, а хто Акакієм прикидався 😉

Віталій
29.01.2017 at 23:19

Хлопці з дівчатами, а вам самим якось не гидко, що ВИ (!!!) самі себе (!!!) обзиваєте акаками, пуками-туками і т.д.?))) Я розумію, що назватися власним іменем – кишка тонка, але ви ж хоч щось солідне придумуйте!))) Наприклад – “Бізон” чи “Прізрак форума”… Ну щось таке, щоб коли син чи донька випадково побачить, як підписується мама чи тато, то щоб не було соромно…))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Андрій Іванович
29.01.2017 at 23:21

Ви почитайте ці коментарі. Люди, ви що хворі чи дурні? В місті біда, знищується приміщення, громаді завдаються збитки. А ви, про що пишете, де здоровий глузд. Не може влада навести лад, оголошуємо збір громади, йдемо і вичистимо той армагеддон. занесемо під кабінети Редчику Прокоповичу, або по домівках їхнім, тоді подивимось, чи буде воно там лежати, чи бистро приберуть, силами комунальних служб.

Man
29.01.2017 at 23:27

Так, Андрію Івановичу повністю Вас підтримую,
головне не забути Пятківському про це сказати, щоб він відео- та фото- репортаж зробив. Бо без цього діла не буде!

Man
29.01.2017 at 23:36

Віталію, а може у людей такий стан душі, як хочуть так і називають себе.

Руслан
29.01.2017 at 23:37

Примітивний піар з подачі Околодька.
На першій сторінці, майже на весь аркуш…
Чому ми такі гнилі?..
Спочатку на вибори разом ідемо, від однієі партіі. Цілуємся і обнімаємся…
А потім на першій сторінці…
Мислячій людині гидко на це дивитися…

Андрій Іванович
29.01.2017 at 23:38

Пятківський сам прибіжить. )))))

Тука-пука
30.01.2017 at 08:29

Шановний Пане Акакію (…)! погоджуюся з Вами, що безпосередньоі вини Пятківського в розвалі кінотеатру може не бути та це спірне питання. А от те, що він використовуе розвал кінотеатру для власного піару, то це очевидно, тим більше керував жкг 5 років і запоров всю сферу. І чому Ви Акакію, до Редчика вчепилися, перш за все до Прокоповича чіпляйтеся, він же з Народного контролю і може в змові з пятківськими, шевченками і околодьками і Вами палки в колеса ставить…

Тука-пука
30.01.2017 at 09:04

Пане Віталію мені не гидко і не стидно, тому що Тука-пука це вождь індіанських краснокожих (не більшовиків, які сходили по большому), герой боротьби проти европейських колонізаторів, колись в дитинстві книжку читав. Нік привертае увагу, викликае смішній асоціаціі (всі ми пукаемо і какаемо це природна потреба не має тут нічого аморального), люблю говорити з почуттям гумору про серьозні речі, говору тільки обьктивну правду, якщо десь і помиляюся то мене є кому поправити.
Під власним іменем не пишу, тому мені піар не потрібен, до влади не рвусь, хочу щоб порядок був, адже моім дітям і онукам жити у цьому місті. Писати під вигаданим імям це мое право на приватність, навіть автори літературних творів псевдоніми використовують. До речі багато видів соціологічних опитуваннь громадськоі думки і вибори проводять анонімно, а у депутатів по окремим випадкам застосовуеться таемне голосування. Напевно анонімне мае більш правдиві показники. А от Ви пане Віталію хочь і пишете під власним імям, бо мусете це робити як адміністратор форуму, показати роботу перед своіми спонсорами що Вам гранти виділяють. Хочь і пишете від себе, але у цьому конфлікті у стороні стоіте ні с ким із можновладців стосунки псувати не хочете, Ви лише констатуете факт, що хтось там в газеті щось написав, а самі не висловлюете своеі позиціі, хоча в свій час грушку критикували під найменшим приводом. Ваша організація самоусунулася від критики влади і невиконуе своіх статутних завдань, головне для Вас гранти собі пробивати. Напевно Ви саме більше Шевченка підтримаете, намагалися його завуальовано захищати…

Віталій
30.01.2017 at 09:24

От уявляю, як гордитимуться Ваші діти й онуки, коли дізнаються, що їхній дід – Тука-пука!)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Вася
30.01.2017 at 10:56

Ти Тука Пука точно пука кака на всю голову. (…) людей під ніком багато розуму не треба. А от що ти Сам втнув для громади, інтересами якої так переймається? Чи може тільки (…)…? А

Man
30.01.2017 at 13:25

Тільки той вождь був не Тука-пука , а Пука- тука 😐 ))))

Андрій Іванович
30.01.2017 at 14:03

Ау! Кінотеатр валиться. Влада бездіяльнічає. А ви одне одного гадите. Може, треба вимагати від Редчика негайного реагування, щодо порятунку приміщення.

Тука-пука
30.01.2017 at 17:20

Васю стосовно твого коментаря то дивися мій попередній коментар, там вичерпна відповідь на твоі закиди, тому що саме таку реакцію я передбачав від подібних тобі.

Вася
30.01.2017 at 18:05

От я й кажу Кака Пука, що нічого путнього ти робити не годен, а лише гадити під ніком прикриваючись “розумними” фразами. Такі як ти тільки і можуть, що з кущів смердіти, а як до діла, то ” читайте попередній коментар і не чіпайте мого права на приватність”. Таких зараз
багато коментує ти конкретику давай, приклад навели своєї
особистої участі в реальній
громадській справі, у вирішені якоїсь проблеми, а поки ненаведеш
бути тобі Кака Пукою.

Андрій Іванович
30.01.2017 at 18:50

Чітко підмічено, з кущів смердіти)))). Тай само пука кака визнає, що воно любить нишком гадати. Пише якісь дурниці. Провокатор.

Цезаріо Альфонсі
30.01.2017 at 19:08

Васю спеціально для тебе конкретизую що я зробив: я простий житель Хмільника і на форумі намагаюся обгрунтовано і аргументовано відкрити людям очі, я не гажу, а відкриваю правду, яка показуе хто нагадив. Я роблю це як простий громадянин виходячи зі своіх можливостей, якби міг робити щось більше, то робив би, і це мое право. Звісно якби був олігархом і можновладцем, то зміг би робити більше. Мотив моіх дій хочу, щоб у місті жилося краще, нехай люди знають про недоліки влади, про популістів та політиканів яких більше не можна допускати до влади. У мене є золоте правило критикуеш пропонуй, я його завжди дотримуюсь інакше критика це лише голі слова. Неодноразово на форумі і не тільки під ціею статтею вносив конструктивні пропозиціі. Так що Васю я годен робити щось путне, не тільки гарні фрази писати, це лише інструмент для того щоб людям вміло правду донести і поставити на місце опонента, який неправду захищае. А тепер ти Васю хто ти насправді там є троль можновладців чи Пятківського скажи у чому я не правий, де я що не правду написав, з якими моіми конструктивними пропозиціями ти не згоден все обгрунтуй і конкретику давай… Тепер ти Васю скажи що ти зробив конкретного у вирішенні якоісь громадськоі проблеми. Запамятай Васю не тобі вирішувати ким мені бути, а от моя фантазія мені дозволяе поміняти нік відтепер я буду Цезаріо Альфонсі.

Цезаріо Альфонсі
30.01.2017 at 20:04

Андрій Іванович обгрунтуйте і конкретизуйте, що Тука-пука (мій колишній нікнейм), пише якійсь дурниці, конкретно починаючи від більшоі дурниці до меньшоі, якщо я провокатор, то маю когось і на щось провокувати назвіть кого і на що. З кущів я не смердів, мені навіть не мае сенсу щось визнавати, суперечностей у моему написаному немае, бо я стараюся писати обьективну правду, якщо є якісь неточності, то тільки через те що я добросовісно помилився, тоді поправте мене. Панове не будьте голослівними, пора вже позбуватися цього стереотипу, тому що це не сприяе конструктивним дискусіям, а тільки відволікае від основноі теми. Не піддавайтеся на провокаціі тролів. Якщо ризикнете назвати мене тролем, тоді вкажіть вашу версію для чого це я роблю.
Скоріше Південний буг потече назад ніж я буду писати неправду і спотворювати правду, це моя принципова позиція. Андрію Івановичу я Вас пробачаю і навіть вибачень вимагати не буду, адже кожен може щось написати не подумавши.

Віталій
30.01.2017 at 20:50

Тука-пука… Цезаріо Альфонсі… А Наполеон в нас в якій палаті?))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Олег
30.01.2017 at 20:56

Які “конструктивні пропозиції”? 🙂 Конструктивні пропозиції, це коли написав і підписав. А шизофренічні брєдні помношені на шизофренічні клікухи – це не конструктивні пропозиції, а саме смердіти з кущів 🙂

Андрій Іванович
30.01.2017 at 21:01

А насравма, з вами разом. Це ж що вам робиться? Страшно.

Вася
30.01.2017 at 21:19

Спокійно Андрій Іванович, нічого страшного не відбувається. Просто звичайний троль себе виказав. Жодної конструктивної позиції, один сморід під різними ніками. Гермафродит якийсь, бррррр, гидота

Цезаріо Альфонсі
30.01.2017 at 21:34

Пане Віталію на роль Наполеона як раз Ви підходете, Вам тільки треба підшукати когось на роль Кутузова, тільки гоко не вибивайте йому.
Пане Олеже Ви психіатр? Маете право ставити такі діагнози, читайте уважно коментарі і не тільки до цієі статті, там усе написано, та бачу не усе це розуміють.
Може Ви взагалі нічого не розуміете, нажаль я не психіатр і діагноз поставити не можу, а може Ви не розуміетесь на специфіці діяльності органів місцевого самоврядування, тоді це вже інше питання. Для прикладу візьмемо елементарне у коментарях до кадровоі полундри я вносив пропозицію мотивувати працівників які працюють преміями, а ті хто нічого не роблять премій не давати, де тут шизофренія Олеже, цілком все адекватно, наведіть конкретний приклад і обгрунтуйте де у моіх висловлюваннях є ознаки шизофреніі, запамятайте одне ми це детально обговоримо і не відчіплюсь від Вас Олег поки ви мені цього не доведете, або визнаете те що під своіми словами мали на увазі щось інше і не обгрунтуете це, що ми також детально обговоримо по другому колу, якщо ж Ви будете все перекручувати чи уникати дискусіі це буде розцінюватися, як ваша неправота. Запамятайте це стосуеться кожного З голослівя зароджуеться безвідповідальність і популізм пора вже цьому покласти край.

Андрій Іванович
30.01.2017 at 21:40

Віталію, викликайте швидку!!! Людина розумом звихнулась.

Цезаріо Альфонсі
30.01.2017 at 21:40

У Васі троля взагалі немае аргументів все голі слова, назвіть для чого і для кого мені тролити, не можете назвати, обгрунтованих аргументів у вас немає, а от ви васю скоріше всього троль пятківського, ви прямо не наважуетеся його захищати, а намагаетеся мене критикувати, тому що розкусив маніпуляційний прийом пятківського популіста. Все очевидно на злодійові шапка горить, якщо заперечуете то доведіть мені протележне якщо зможете… Слабо!!!

Цезаріо Альфонсі
30.01.2017 at 21:50

Андрій Іванонович, краще йдіть рятуйте кінотеатр, може магазин там у вас, у вас також не мае обгрунтованих аргументів одні голі слова і недолугі спроби задіти за живе. Це мені починае подобатися, давно я так не розважався. Слабо панове кишка тонка…

Олег
30.01.2017 at 21:52

Шизофренія в тому, що немає розуміння що і куди вносити. Чувак, маєш пропозиції? Оформляй на папері, підписуй і надсилай міському голові. Тут писати “конструктивні пропозиції” і чекати, що всі депутати, і виконком, і міський голова просто роздиратимуть їх на цитати – справа дурна. Справді схоже на шизу 🙂 Чувак, може справді швидку викликати? 🙂

Цезаріо Альфонсі
30.01.2017 at 22:01

Васю, Андрію Івановичу, я більш ніж достатньо відповів на ваші питання, а конкретних відповідей на своі до вас не отримав, у вас не мае у чому мене дорікнути, бо якщо ви щось скажете, то я одразу це дуже легко спростую, ви лише здатні на голослівні звинувачення і недолугі спроби задіти за живе, які у мене викликають лише іронічну посмішку…
Чого замовкли троленята, я хочу продовження де ви там сховалися, жертви мого красномовства вилазьте труси чи слабо…

Віталій
30.01.2017 at 22:05

І про ” труси чи слабо” пише людина, що називається то пукою, то тукою, то Цезаріо Альфонсі, прости Господи…)))

Цезаріо Альфонсі
30.01.2017 at 22:11

Олеже зрозумій що краще публічно критикувати і вносити пропозиціі, тоді це бачать всі і громадськість починае ворухатися, владі також неприемна критика і вона починае щось робити от для того і цей форум. Вчора писав що на жодній вулиці льод піском не посипано, сьогодні рано побачив вже результат комунальних служб.
От для того і посадовці мають пошевелити мізками як ті пропозиціі виокремити, хоча це досить просто і там все конкретно і зрозуміло, ніякоі шизи там не мае, тобі привидилося це твоі глюки. Швидку викликають Олеже коли погано, а от мені добре і притом в міру…

Андрій Іванович
30.01.2017 at 22:12

Альфонсі, проснись! Кінотеатр валиться. Кака, пука, тепер труси. Видно, в тебе место сидения, определяет мишление. Надай пропозиції вирішення порушеної проблеми.

Вася
30.01.2017 at 22:13

У тому то і справа Олеже, що такі Туки Пуки ніяких конструктивних пропозицій в названий Вами спосіб не надають, їх поява на форумі і чітка задача гадити прикриваючись начебто розумними фразами. Їхнє красномовство підігріває
кількість переглядів, саме тому на просте запитання про власну
конкретику, відповідь на яке
довела б щирість дописувача
читачі бачать зміну нікнейма і нічим не підтверджене словоблудство. Ось така …ня малята. Добраніч

Цезаріо Альфонсі
30.01.2017 at 22:19

Пане Віталію мое право вибирати себе так називати, як хочу право юридичне і моральне, а те що труси і слабо, тому що продовжують свое голослівя без обгрунтованих аргументів втекли від дискусіі, те що труси і слабо, тому що нездатні довести своі слова, з ними неможливо вести ніяких конструкитивних дискусій, з тролями буду поступати по тролячому, буду бити іхньою ж зброею, крім того жорстоко чмерити і попускати, тому що іх аморальне голослівя цілком заслуговуе на це

Андрій Іванович
30.01.2017 at 22:35

Свят, свят, свят. Прости, Господи хворого дурня – Альфонсіо.

Віталій
30.01.2017 at 22:51

Та обирайте, що вважаєте за потрібне!))) Хочете бути пукою – мені пофіг, – хоч какою!))). Просто якось дивно, коли людина пише під дурнуватими псевдо, тому що боїться писати від власного імені, одночасно дорікає іншим дописувачам про їхні якісь уявні страхи))) Ну не правильно це)))

Цезаріо Альфонсі
30.01.2017 at 22:53

Васю питання для чого мені гадити мотив обгрунтуй? Не можеш значить голослівний, а я вже казав що викриваю популістів доведи що це не так моя позиція логічна і правдоподібна. Для чого підігрівати мені кількість переглядів, це Дороху може бути вигідно, щоб популярність сайту підвищити. Коли нікнейм поміняв на інший я сказав який був раніше і всім це зрозуміло. Васю не словоблудство, а обгрунтована конкретна правда, якщо не згоден доведи протилежна, отож по кожному пункту я спростував твоі голослівні закиди.
Конкретні пропозиціі по кінотеатру:
1 письмове звернення краще підписане багатьма громадянами до мера по ситуаціі по кінотеатру, де запитати чи досліджувалося спеціалістами теперішній стан про доцільність евакуаціі людей і майна, доцільність оціплення периметра стрічкою і попереджувальних написів про аварійність будівлі, доцільність знесення будівлі чи іі капітального ремонту, виявлення причин чому так сталося, якщо цього не робилося то вимагати цього, залучити тих хто орендуе там магазини.
2 залучення депутатів до ціеі проблеми щоб вони звернулися із вілдовідними зверненнями чи запитами
3 організація акцій протесту що мало ймрвірно буде зробити
4 звернення до суду чи до вищестоящих органів для оскарження відповіді на звернення у разі якщо посадовці будуть ігнорувати вимоги громадськості. Раніше можна було до прокуратури звернутися, але зараз вона не виконуе фунцій загального нагляду за дотриманням законості
Все це потребуе певного часу і заяви мають свій строк розгляду
Ні в якому разі неприпустимо йти туди громадськістю і розгрібати завали, будівля може завалитися і з другоі причини, не від того що прибрали, а від танення снігу і тоді влада зніме з себе відповідальність, хіба що це можливо під наглялом спеціалістів від жкг. От вам конкретні пропозиціі, може щось доповнете?

Man
30.01.2017 at 22:57

Віталію, можна подумати, що до Туки пуки , більш цікавих ніків не було.

Цезаріо Альфонсі
30.01.2017 at 22:57

Пане Віталію вони також пишуть не під власними іменами, і іх страхи не уявні а реальні і подвійні, тому що бояться світитися під власним імям, по друге злякалися конструктивноі дискусіі. Так що все правильно вони заслуговують на це.

Man
30.01.2017 at 23:02

Цезаріо, ВОНИ? Олег, Вася, Андрій Іванович таке враження що це одна і та сама людина.
Зараз і мене буде лічити

Андрій Іванович
30.01.2017 at 23:09

Я тільки не розумію, для чого один придуркуватий нік, змінювати на інший придуркуватий. Коли в людини таке ім’я, то одразу з’являється підозра, що ця людина дивакувата, а ще й пише – дурню якусь. Наприклад, до чого у цьому матеріалі Полонський, а тим більше Подольський. Чи це якась особиста не приязнь?

Віталій
30.01.2017 at 23:11

Панове, я, наприклад, пишу від власного імені. Навіть фотку причепив, щоб себе ідентифікувати. Чого і вам бажаю)))

Цезаріо Альфонсі
30.01.2017 at 23:19

Андрій Іванович Ви напевно не тільки дурень а щей недолугий імпотентосапіанс і це проявляеться у Вас напевно не тільки фізіологічно, але й морально, мені Вас шкода, Ви скривджені долею, я вас прощаю і Бог простить, щож взяти з юродливого… Це Вам за хворого дурня Альфонсіо, не можете довести не будьте голослівними, я Вас попускаю не за помсти, а для того щоб відучити образи писати, е відповідна культура мовлення, тож панове надалі дотримуемося правил єтикету, я перший образ не писав. Хочете далі продовжувати образи писати, попущу нище плінтуса, зроблю з вас посміховисько, знищу ваше самолюбство. Ризикніть якщо хочите спробувати хто кого, я б Вам не радив. Це стосуеться всіх хто буде образи перший писати.

Man
30.01.2017 at 23:24

Віталію, ти що. Ще тільки фоток біля ніків не хватало

Віталій
30.01.2017 at 23:26

Ой, блін. Щось я справді перестарався))) Якщо такі ніки пишуть, то що буде, якщо свої туки і пуки на фото повиставляють…)))

Man
30.01.2017 at 23:27

Тука-пука, маладец! Так тримати!!!!

Цезаріо Альфонсі
30.01.2017 at 23:29

Анатолій Іванович ви напевно не читали уважно, проблема жкг носить комплексний характер, Полонський начальник комонхозу який відповідае за те щоб лід піском посипати щоб люди не падали, учора по всіх центральниз вулицях не було посипано, от і порадив Редчику щоб він вплинув на ситуацію і вже на слідуючий лень вулиці були посипані Подольський начальник базару і депутат, мав би організувати посипання піску на базарі. Ніки існують для привернення уваги це практика реклами і піару так до людей легше правду доносити. Ніки викликають певні асоціаціі, іх не слід розуміти буквально, підходьте до них з гумором панове, не плутайте гумор з неадекватністю, у того хто гумору не розуміе не нормально.

Man
30.01.2017 at 23:30

От і я про те

Віталій
30.01.2017 at 23:37

Клас! Як все просто! Черговий раз пеерсвідчуюся в чарівній силі форуму! Достатньо просто написати тут: Редчик! Посип піском! І – опачкі: все зроблено!))) А давайте поекспериментуємо: я зараз щось напишу і побачимо, чи зробиться)))
О, придумав:
хочу, щоб в Хмільнику зробили притулок для бродячих тварин!
Цікаво, якщо завтра прокинуся. буде зроблено, чи ні?)))

Цезаріо Альфонсі
30.01.2017 at 23:44

Пане Віталію може це співпадіння що піском посипали, але що ви пропонуете мовчати, щоб люди на льоду травмувалися, от і написав, а може подіяло хто знае як там насправді, якщо владу критикувати і рощворухувати громаду то рано чи пізно буде результат.
Ви порівнюете непорівнювнюване, піском посипати й кожен день можна у них він є а от для того щоб притулок побудувати це не один місяц може зайняти, дозвола виділення землі, архітектрурні проекти, прийняття в експлуатацію, так що Віталію не потрібно фальшивити з аргументами…

Віталій
31.01.2017 at 00:00

А я все ж таки не втрачаю надію…))) Ну потрібно ж вірити в силу форуму!))) Он інші дописувачі на повному серйозі вважають, що написавши про армагедон з кінотеатром все одразу вирішиться. То чому я не можу написати про притулок для тварин?))) Я переконаний. що все чарівним чином вирішиться, досить лише написати про щось на форумі. А всі оті громадські слухання. круглі столи – то фігня. Форум – сила!)))

Man
31.01.2017 at 00:03

Якщо за 2 місяці зими, аж один раз толком піском посипали, то притулок для тварин це взагалі щось нереальне, але мєчтать нє врєдно 😉

Віталій
31.01.2017 at 00:22

Ви недооцінюєте силу форуму! Он Цезаріо Альфонсі, прости Господи, свято вірить, що так, насправді, і є…)))

Цезаріо Альфонсі
31.01.2017 at 00:28

Віталію, а що дають круглі столи, назвіть якщо щось корисне то я тільки за, а якщо на форумі роздмухати проблему покритикувати владу, то проблема може зрушити з місця. А взагалі для чого форум, ще для того щоб популістів викривати. От поставте Віталію на круглому столі питання щодо побудови притулку для тварин, побачимо чи спрацює чи ні.

Віталій
31.01.2017 at 00:41

Нє-нє-нє))) Я хочу, як Ви: ні@уя не робити, писати ахінєю на форумі, а потім тішитися, що такий умний і все одрау зробилося. Вам так можна? Я також так хочу! І це є моє право! Так само, як і Ваше писати під ідіотськими ніками…)))

Цезаріо Альфонсі
31.01.2017 at 00:46

Бо ті круглі столи мало що дають, це все показуха, ітак зрозуміло що існують певні проблеми, що люди поліціі недовіряють, що людей вчити треба правовоі грамотності, краще б одразу тренінги для людей проводили більше б користі було.

Віталій
31.01.2017 at 00:54

Недалека Ви людино, пане Цезаріо))) Я можу провести тренінги на приблизно 10 тем))) Але які саме потрібні? І чи взагалі потрібні? Якщо так, то коли зручніше проводити? От саме такі питання й обговорюються на круглих столах. І не моя вина, якщо Вам не доводилося бувати на нормальних заходах а лише на показушних)))

Цезаріо Альфонсі
31.01.2017 at 01:01

Мае бути методика і плани як і коли тренінги проводити, поголити все по телефону можна коли кому прийти, обьяву на сайт про проведення тренінгу, це перш за все треба робити не для можновладців круглі столи, де вони разом з Вами піараться, Ви що в можновладців поситійно опитування громадськоі думки проводете, Це перш за все для людей треба робити, яким треба розказати як з поліціею контактувати.

Віталій
31.01.2017 at 01:22

Повірте. і для “можновладців” також потрібно проводити тренінги. І для працівників поліції. І для громадян))) І якраз під час круглих столів, в яких візьмуть участь всі перераховані, можна таки отримати відповіді які саме тренінги потрібні, коли зручніше кожній цільовій групі і т.д.

Цезаріо Альфонсі
31.01.2017 at 08:54

Віталію от скільки Ви вже тренуете цих можнавладців, а результатів іх роботи як кіт наплакав, чи ви бездарний вчитель, чи вони нездатні учні, яким треба прописувати курс навчання для розумововідсталих, якщо серьозно то вони не мотивовані це сприймати ім це не потрібно, Редчик сказав прийти ім от вони і роблять вигляд що слухають, а Ви робите вигляд що намагаетеся це донести до них… Досить вже цього показного взаемного лицемірства, Вам лише фотки спонсорам, які гранти дають треба відіслати для звіту, а на фотках одній й тіж актори театру абсурду та переливання з пустого у порожнє. Що хіба можновладці знають, які тренінги проводити, чи які взагалі є цільві групи, не смішіть людей. Короче Ваші методи подібні до державноі бюрократіі, тому Ви і не критикуете цю владу. Уявіть якби не було б фінансування грантів щоб Ви робили, напевно взагалі не займалися громадською діяльністю. От Ви виграли якийсь грант в Киеві, тому що спонсор поставив своі умови, які йому забажалися, а потім незважаючи на те чи потрібно воно саме в цей момент чи ні починаете проводити псевдодослідження і переконувати що саме це необхідно у Хмільнику у цей момент, а насправді потрібно проект закрити. От і ганяетеся за грантами. Краще б більш нагальним питанням розвалу кінотеатру зайнялися б.
До речі скажіть скільки коштів виділив спонсор розкрийте структуру витрат.

Віталій
31.01.2017 at 09:04

1 000 000 000 гривень))) І все в карман!))) Серйозно))) Хочете в долю?)))

Іван
31.01.2017 at 16:10

пане Віталію, виділіть трошки на ремонт кінотеатру, та трішки на ремонт замку будь-ласка))) мільйона два вистачить я думаю, для вас це копійки а місту суттєва допомога))

Віталій
31.01.2017 at 16:29

Щас! Я жадіна!)))

Людмила
31.01.2017 at 19:46

Де ваша етика спілкування, панове?

Андрій Іванович
01.02.2017 at 18:10

Молодці всі. Дуже грамотно і головне результативно обговорили план спасіння кінотеатру. Враховуючи пропозиції наданні в коментарях стає зрозуміло, що учасники цього діалогу, дійсно люблять своє місто)))) і всі дружно переймаються його проблемами. )))))))
Так тримати! Куки, пуки, каки, мани і альфонсії. З вашими іменами і розумом жити в такому стані, як зараз знаходиться кінотеатр цілком нормально. Читаючи ваші коменти складається враження, що ви розумово відсталі, а скоріш за все так і є.

Денис Житник
01.02.2017 at 19:04

Андрію Івановичу навряд чи можна спасти кінотеатр, да і чи є сенс, вже пізно, раніше треба було дивитися балансоутримувачу, а зараз капітальний ремонт нічого не дасть, може краще знести, нехай магазини самі звідти відселяються, вони ж бачуть що там небезпечно, чого ж чекають. Зря тільки поскандалили між собою.

Андрій Іванович
01.02.2017 at 19:51

Згоден. Але потрібно рятвати та, що залишилось. Продати, а там власник розбереться що йому робити. Сьогодні його ще можна продати як приміщення. А коли завалиться, то як земельну ділянку. А це набагато дешевше.

Денис Житник
01.02.2017 at 20:19

Андрію Івановичу, а хто буде купляти будівлю, яка може завалитися, я думаю, що не знайшлось би таких.

Армагеддон
01.02.2017 at 21:46

Хотілося почути пропозиції по кінотеатру самого Сергія П’ятківського, а то критикувати можуть всі)
Який вихід пропонує він?
Чому при Грушкові не продали кінотеатр, а зараз віддадуть за копійки?
Чи може це чиясь дуже грамотно спланована афера?
Адже ходять слухи, що його хоче купити Шевченко, а раніше Мельничук і Костюк були проти продажу, може існує змова для того, щоб знецінити кінотеатр?

Денис Житник
01.02.2017 at 22:26

Так як зараз реальний конфлікт між Редчиком та Шевченком, то може не бачити йому кінотеатру, якщо через аукціон будуть продавати.

Фома Невіруючий
04.02.2017 at 02:19

Купити дане приміщнння буде багато охочих. Центр міста всетаки. А дах однаково міняти.

Денис Житник
04.02.2017 at 10:00

От нехай міська рада зробить публічне опитування у підприемців хто готовий інвестувати у кінотеатр, щоб всі мали змогу це бачити…

Денис Житник
04.02.2017 at 10:14

Вчора був дуже жорсткий гололід, а вулиці не посипані піском, комонхоз розслабився, підприемства, установи, організаціі не виконують правил благоустрою і іх ніхто не контролює, раніше біля одного магазину бачив обьяву що на сходах дуже слизько, травматологія в лікарні переповнена. На зиму мають передбачати подібні ситуаціі, є ж служба гідромедцентру, яка прогнозуе погоду і гололід, комонхоз мае давати пісок усім бажаючим, особливо тим хто зобовязаний дотримкватися правил благоустрою. На одній вулиці комонхоз посипав піском, після того як людина зламала руку. Може пора оголошувати надзвичайну ситуацію. Люди мають право звертатися до суду, якщо вулиці не посипані, фотографуйте місце падіння і травми, викликайте швидку допомогу нехай фіксуе у документах травми на місці падіння. Досить вже цеі бездіяльноі халатності.

Андрій Іванович
05.02.2017 at 11:28

А газеті вже є матеріал, проте, що Прокопович сказав, що буде проводити ремонт кінотеатру, називається Доки грім на гримнув. Але я впевнений, що Прокопович бреше. Він живе за принципом не доки грім не гримне, а за принципом обіцянка-цяцянка і ніколи своїх обітниць не виконує. (…).

Денис Житник
05.02.2017 at 14:38

Ну да дуже доречно спочатку Редчика звинувачували, а потім Прокопович каже що буде ремонтувати, те що через нього ж і завалилося.

химка
09.02.2017 at 17:36

капець голубам?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *