Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.09.2013

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ЗАКИНУВ РЕГІОНАЛЬНИМ ЗМІ ПУБЛІКАЦІЮ “ПРОПЛАЧЕНИХ” СТАТЕЙ

vasyaСьогодні, під час пленарного засідання Хмільницької міської ради, міський голова Хмільника Василь Грушко, закинув журналістам регіональних засобів масової інформації, які висвітлювали перебіг подій в Хмільнику в так званому «земельному скандалі» публікацію матеріалів за гроші.

Найбільше дісталося газеті «33 канал» , а також газеті «Вінниччина», яка, до речі, є друкованим органом обласної ради.

Одночасно Василь Пилипович зазначив, що про те, що його протистояння з депутаткою Тетяною Карпенко закінчиться кровопролиттям він не говорив. Вірніше говорив, але мав на увазі зовсім інше.

Сподіваємося, що Василь Грушко має досить вагомі підстави для того, щоб кидати тінь на порядність та неупередженість журналістів у висвітленні проблемних питань в Хмільнику.

9 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ЗАКИНУВ РЕГІОНАЛЬНИМ ЗМІ ПУБЛІКАЦІЮ “ПРОПЛАЧЕНИХ” СТАТЕЙ

Валентин
12.09.2013 at 16:31

Придурок!

Жека
12.09.2013 at 19:19

Стандартна відмазка чиновника-невдахи.

Умка
13.09.2013 at 10:09

І тільки “Сірожа маладец!!!”
Але і той в останній час не має аргументованих статей щоб обдерти, давно присохші, кізяки (маю на увазі злочини і зловживання від початку його мерування).

Ramirez
13.09.2013 at 10:41

Ну про неупередженість журналістів, особливо 33-го каналу, автор, звісно, трохи погарячкував :)) А от від “кровопролиття” з Карпенко не знаю, як Уася відкрутиться.

аврора
13.09.2013 at 10:48

ЯКЩО і можна щось говорити про підкупних журналістів-то це про Поноса нашого!!!в кожному виданні газети “листи від читачів”,який Вася молодець,які всі погані!!!аж смішно читати!!!НЕВИННА ВІВЦЯ!

Небайдужий
13.09.2013 at 11:13

Саме смішне в цій ситуації те, що Грушко звинуватив в публікації “проплачених” статей, окрім “33-го каналу”, ще й…. “Вінничину”- офіційний друкований орган Вінницької обласної ради В ПРИСУТНОСТІ голови обласної ради. Це повний п…ць! Як же мало треба мати мізків, щоб ляпнути таке Татусякові та ще й при журналістах з Вінниці….
Язик Василя Пилиповича демонструє шалені успіхи в боротьбі за незалежність від його ж мізків…. І це зовсім не смішно 🙁

Віталій
13.09.2013 at 11:22

А журналісти таки підхопили слова Василя Пилиповича: Пропонує цитату з одного матеріалу:
“…все статьи о нас с Петром в прессе (где речь идет о вероятных фальсификациях решений сессий – Авт.) – «заказные». В частности, были и в газете Винницкого облсовета – «Винниччине»… Упс… И не постеснялся же Василий Филиппович брякнуть такое публично – в присутствии журналистов, на видеокамеры, да еще и сидя бок о бок в президиуме с Сергеем Филипповичем – председателем Винницкого областного совета. К слову, подойдя в перерыве сессии к мэру, журналисты так и не смогли ничего выяснить об имеющихся у Грушко доказательствах своей «заказушности». Глава города, как обычно, открестился от сказанного и в конце-концов извинился. Не публично, при депутатах, но на диктофон”.
А ось посилання на сам матеріал. Рекомендую – дуже цікавий…))) http://vinnitsaok.com.ua/na-vynnychchyne-v-kurortnom-hmelnyke-kassetnyij-skandal-a-lya-melnychenko-122865.html

Ramirez
13.09.2013 at 12:50

Я щось не зрозумів, а чого це в нас вдруг “городішко”??? Це Шаргород, блеать, городішко. І Браілов! Хера собі, зажрались там, найшлась мені, обласная львіца!

ПС: А стаття що треба. Жалко, до основної масси населення “городішка” не дійде, не в “Я та місто” опублікована” 🙁

LEON
17.09.2013 at 19:21

12.09.2013

Хмільницька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради.))) 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *