Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.01.2013

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВІДМОВИВСЯ ВЖИТИ ЗАХОДІВ ДЛЯ ОЧИСТКИ ЗАБРУДНЕНИХ КРИНИЦЬ

vosklicatelniy_znakМіський голова Хмільника Василь Грушко відмовився вжити заходи щодо очистки криниць, в які невідомими було налите дизельне пальне. Причина – брак коштів в міському бюджеті.

Про це міський голова зазначив в своїй відповіді на звернення голів вуличних комітетів, на території яких знаходяться криниці.

Нагадуємо, що в три криниці в Хмільнику зловмисники налили невідому речовину, схожу на дизельне пальне. Це змусило голів вуличних комітетів звернутися за допомогою у вирішенні цієї надзвичайної ситуації до міського голови Василя Грушка.

Scan

 

 

 

 

 

 

12 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВІДМОВИВСЯ ВЖИТИ ЗАХОДІВ ДЛЯ ОЧИСТКИ ЗАБРУДНЕНИХ КРИНИЦЬ

Кьёче
25.01.2013 at 17:20

Одна криниця — одна закачка пального у ” моцик” . Грушко не жмися! Не ганьбися. Твій авторитет у місті — ниже плінтуса. Зроби щось за свій  кошт. На передвиборчу кампанію(одні глянцеві листівки скільки коштують!) витратив — зроби і для людей!

Кирило Тур
25.01.2013 at 17:36

Вася – брехло. І зі вказаної ним криниці ніякої викачки води не було. Хоча по документах кошти, швидше всього, ОСВОЇЛИ.

Небайдужий
25.01.2013 at 18:55

Цей лист- яскравий приклад того, як нинішня міська влада ставиться до хмільничан.
Виникла необхідність в капітальному ремонті ліфтів? Збирайте гроші, давайте їх нам, а ми їх “засвоїмо” і проведемо цей ремонт. Хоча ми й ЗОБОВ’ЯЗАНІ його проводити за рахунок коштів амортизаційних відрахувань, які поділи невідомо куди…
Місто засипало снігом? На дорогах “льодовиковий період”? Самі беріть в руки лопати, ломи, пісок із сіллю, та усувайте усі негативні наслідки. “Корона з вас не впаде”, а нам не морочте голову такими дрібницями! Хоча ви й платите податки, за які ми ЗОБОВ’ЯЗАНІ організувати роботу комунальних служб міста та належне виконання ними своїх обов’язків по утриманню Хмільника в чистоті і порядку.
Ваші криніці забруднені? На вашій вулиці виникла надзвичайна ситуація техногенного характеру? Це знову ж таки не наші, а ваші проблеми, шановні мешканці міста. Ви дурнуваті. Не знаєте що робити і до кого звертатися, а ми вас навчимо. Викачайте воду а потім зробіть аналізи в РайСЕС! І буде вам щастя.
Ми все знаємо, що треба робити (тільки не робимо, бо на всілякі дурниці, як то: освіта, фізична культура і спорт, змістовне дозвілля, розвиток культури, безпека населення і т. п., ми гроші до бюджету не закладаємо. Це ж усе не наші, а ВАШІ проблеми. То самі їх і вирішуйте! Ми грамотні і розумні! Не такі як ви! Зате ми дбаємо про вас! Оно пам’ятника вам поставили красівого посеред міста, вас не питаючи. Магазіна харошого через дорогу також без вашої ж згоди вам вліпили. Клумбочки посеред вузенької вулиці Дзержинського забабахали. А навіщо нам ваша згода? Ви ж, дурники, не знаєте, що для вас добре, а що погано… ще відмовитеся від таких глобальних “пакращень”. І ніхто не побачить, що мер “хоч шось робить для города”…. Тому краще вас не питати, а робити, що нам заманеться. Тільки не треба нам заважати працювати, намагаючись заставити нас виконувати наші обов’язки! Вони нам не всі подобаються. Ми любимо робити лише те, з чого нам є якийсь матеріальний зиск, а решта- не для нас! Тому, як кажуть в Києві: “Досіть скіґліті!” 😉

Vitos
25.01.2013 at 20:22

Мені здається, що не голова відмовився, а його перший заступник, всунув своїх п’ять копійок.

Пронира
25.01.2013 at 23:08

Xто б не всунув свої 5 копійок, але під текстом листа є підпис.

хмільничанин
26.01.2013 at 10:53

Вже докерувалися комунальною  службою, Стаднік вже звільнився, комунгосп по вуха у боргах, а зима то в розгарі.

Пронира
26.01.2013 at 11:01

А ким Стадніка замінили??

хмільничанин
26.01.2013 at 11:38

Кажуть що головний інженер

совок
26.01.2013 at 14:40

зате меру 50 % надбавки до окладу

і шо?
27.01.2013 at 12:45

з отриманих з минулої каденції прибуткового господарства в 80 тис. грн. нині борг комунгоспу становить близько 400 тис. грн. руїну подолано, стаднік з полегшенням  зітхнув, і з почуттям виконаого обовязку покинув роботу, нахрен, а відповідати хто буде?

Пронира
27.01.2013 at 13:15

Красномовні данні. Якщо це дійсно так, то маємо “справжніx господарників”)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *