Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.04.2012

Міський голова взяв на особистий контроль оприлюднення інформації

Під час останнього засідання громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради розглядалося питання незадовільного виконання міською владою закону про доступ до публічної інформації в частині оприлюднення проектів рішень виконавчого комітету та міської ради.

Після того засідання в мене особисто склалося враження, що питання зрушить з мертвої точки. Але знову ж таки не так сталося, як гадалося. 22 березня відбувся виконком. Окрім проектів рішень виконавчого комітету, були розглянуті проекти рішень майбутньої сесії міської ради, яка відбулася 29 березня. І що ми маємо? Рішення виконкому можна нормально переглянути. Вони активовані і доступ до них цілком забезпечений. На відміну від проектів рішень міської ради. Розміщено тільки назву рішення і переглянути його неможливо, тому що вони не активовані та не містять посилання на сам документ.

http://pravongo.org/shukaemo-slaboe-zveno-razom-abo-hto-vynen-v-systematychnomu-porushenni-zakonu-pro-dostup-do-publichnoji-informatsiji/

Різниця між оприлюдненими та не оприлюдненими рішеннями складає 22 проекти рішень. Не 2 чи 3, а 22…

Саме тому я вирішив звернутися до міського голови з проханням розібратися з цим питанням, визначивши осіб, які готували ці рішення та мали б своєчасно (за 20 днів до затвердження) надати їх пані Наталі Мазур, яка б, в свою чергу, мала б передати їх для розміщення на Офіційному сайті міста Хмільника.

Сьогодні ми отримали відповідь, я якому Василь Пилипович запевнив, що відповідну роботу проведено, а також про те, що він бере під особистий посилений контроль оприлюднення проектів рішень на Офіційному сайті міста Хмільника.

Сподіваємося, що ситуація справді виправиться і проекти рішень будуть оприлюднюватися вчасно та в повному обсязі, а Закон України «Про доступ до публічної інформації» порушуватиметься більше не буде…

Вашій увазі пропонується копія листа-відповіді міського голови:

3 Comments on “Міський голова взяв на особистий контроль оприлюднення інформації

Віталій
18.04.2012 at 01:24

Щиро сподіваюся, що Василю Пилиповичу вдасться навести лад в цій сфері…

Віталій
18.04.2012 at 22:20

Щось мені здається. що ситуація не зміниться. Вже оголошено дату проведення наступної сесії, якщо не помиляюся – 26 квітня, а в розділі “Проекти рішень ради/квітень” розміщено тільки 12 проектів рішень. Цікаво, а скільки буде розглянуто?

Віталій
18.04.2012 at 22:20

Перепрошую, забув дати посилання:
http://hmilnyk.osp-ua.info/index.php?ch=3&fl=npa_3_27072011_proects_04032012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *