Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.08.2009

Місто Хмільник через 10 років 2

Вашій увазі пропонується черговий твір на тему „Як я бачу розвиток мого міста за 10 років, через призму діяльності неурядової організації в якій я працюю”. На цей раз автором виступає представник влади, Інга Степанюк. Думаємо читачам буде цікаво познайомитися з роздумами «людини від влади» щодо проблем молодіжного середовища міста Хмільника. Отже, яким буде місто через 10 років 2.

На мою думку процеси удосконалення системи управління містом повинні відбуватися в умовах активізації діяльності громадських організацій, в тому числі молодіжних.

У даному випадку акцент необхідно робити на молодь, як досить потужний в найближчому майбутньому інтелектуальний ресурс громади. Активність молоді міста, а також молодіжних громадських організацій є одним з основних ресурсів щодо формування та реалізації молодіжної політики, програм місцевого розвитку, а також для вирішення питань місцевого значення.

Але нажаль молодь міста пасивно ставиться до проблем життєдіяльності міста та не проявляє ініціативи в їх вирішені.

Якщо зараз налагодити суспільний діалог щодо участі молоді міста Хмільника у формуванні та реалізації молодіжної політики, що дасть поштовх до розвитку активності молоді міста, який в свою чергу дозволить залучити молодих громадян у процес управління містом, об’єднати їх зусилля для вирішення конкретних завдань, виявляти і більш ефективно реагувати на проблеми, які виникають в молодіжному середовищі, а також сприяти більш активній участі представників молоді міста Хмільника в програмах, що здійснюються владою, то через 10 років будуть створені молодіжні громадські організації, дорадчо-консультативні органи, інститути шкільного самоврядування, які дадуть новий поштовх у розвиток ефективних механізмів управління, адже молодь – це майбутнє нашої держави.

Саме ця категорія молоді в подальшому буде «стержнем» навколо якого згуртовуватиметься активна, небайдужа молодь. Це в подальшому буде сприяти створенню молодіжних інституцій, які зможуть впливати на формування молодіжної політики в місті Хмільнику та вирішенні питань своєї територіальної громади, сприятиме розвитку волонтерського руху та покаже приклад реальної участі в житті громади для вирішення місцевих проблем.

3 Comments on “Місто Хмільник через 10 років 2

Зайка
21.08.2009 at 14:16

Чудово! Молодь це наше майбутнє ! Правильно потрібно заохочувати активну молодь брати участь в різноманітних заходах і в повсякденному житті міста!!!

Віталій
21.08.2009 at 14:20

Цікава стаття. Головне, що представник влади, який очолює відповідний молодіжний відділ, готовий співпрацювати з молоддю. Але й те, що відчувається певна пасивність представників молодіжного середовища міста нажаль правда… Нажаль…

Волошка
21.08.2009 at 15:36

Стаття дійсно цікава… І багатообіцяюча)) Потрібно залучати молодь до співпраці, бо лише молодь з новими ідеями буде активно діяти, їм буде цікава робота, яку будуть робити, і так будемо розвиватися..))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *