Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.04.2011

містО – Район. хто кого?

або куди дивилась фортуна та як буває поступає футбольний бог

Минулого  понеділка (28.03.2011р.) в залі ДЮСШ відбулася  непересічна подія – «у футбольному  двобої» зійшлися збірні команди  посадових осіб Хмільницької міської  ради, депутатами міської та районної рад, райдержадміністрації (далі – Місто, Район). Передумовою цієї зустрічі були тренування вищезгаданих осіб на протязі майже 2-х місяців. І хоч у кожній тренувальній зустрічі гравці Району переконливо перемагали Місто, цього дня фортуна розпорядилась по іншому. Все розпочалось з того, що ціла низка прикрих травм призвело до того, що Район спромігся виставити на основну гру лише мінімальну кількість гравців – 5 (воротар на 4 польових гравці)! Це при тому, що Місто підійшло до зустрічі в максимально-оптимальному складі – 12 гравців, тобто 7 замін. Та навіть це було не так страшно, як те що було далі. Футбольний Бог  зіграв злий жарт із гравцями Району: вже на 2 хвилині матчу, в результаті травми носа (як виявилося потім перелому в двох місцях) Район втратив основного гравця захисного плану. Варто сказати, що хоч рахунок ще не було відкрито та ініціативою на той час володіли саме гравці Району.

Продовження гри було під питанням, але в оперативному порядку Район випускає на поле гравця, що не провів жодного тренування і, потрібно бути чесним, надає «перевагу» зовсім іншим видам спорту. Правда в цей час з’являться ще один гравець на заміну, але… відпрацьована під час тренувань тактика Району повністю «зломана».

В таких реаліях гра продовжилась. Тут, як кажуть, Району довелось грати  «і за себе і за свого товариша». Перший тайм був емоційно наповнений, як на футбольні так і між особистості баталії. Результат: 3-2 на користь Міста. В такій ситуації Район змінює тактику і починає грати від оборони, та одна помилка призвела до ще одного пропущеного голу. Далі на якусь мить футбольний Бог повернувся лицем до Району. О чудо. Два паса – два гола. 4-4.

Здавалося б зараз гра піде в іншому руслі, та прикра помилка воротаря Району звела всі потуги нанівець. Це зломило морально фізично стомлених гравців, два з яких (не враховуючи воротаря) відіграли весь матч жодного разу не міняючись. Судді зафіксували фінальний результат першого матчу між Районом та Містом 4-7 на користь останніх.

Всі гравці команд отримали пам’ятні дипломи. На закритті було наголошено, що перемогла дружба і це наразі найголовніше!

P.S. та все ж матч реванш відбудеться….

Віктор  Гричанюк

2 Comments on “містО – Район. хто кого?

Ester
07.04.2011 at 22:57

Що ж вітаю  як переможців так  і переможених. Останім часом в місті багато уваги приділяється спорту, правда як мені відомо поки що в більшості випадків “примусовому” Проте мені здається що вищевказаним категоріям гравців варто не забувати про основне їх призначення на посадах і вчасно задовільняти інтереси громади та належним чином її обслуговувати.

Віктор
08.04.2011 at 12:08

Щодо роботи, то скажу так. Ми її робимо, а футбол то для “розрядки”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *