Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

30.04.2010

Молодь опановує науку написання проектів

24 квітня  відбувся черговий тренінг в  рамках Школи розвитку молоді  «Провідник». Цього разу слухачі  Школи вчилися писати проекти.

Під час тренінгу молоді лідери ознайомилися з джерелами фінансування громадських  організацій, визначилися з їх перевагами та недоліками. Окремо увагу було приділено визначенню мотивації для донорів, а також ознайомленню з головними характеристиками донорських організацій.

Голова  громадської організації «ПРАВО»  Віталій Дорох, якого було запрошено в якості тренера, ознайомив учасників з основними поняттями, які зустрічаються в процесі пошуку потенційних донорів. Молодь дізналася, що таке конкурси, гранти та проекти. Під час практичного завдання учасники навчилися аналізувати оголошення про проведення конкурсів на здобуття грантів, чітко орієнтуватися в пріоритетах конкурсів, а також визначати особливі вимоги, які необхідні для участі в програмах фінансування.

В подальшому учасники практикувалися власне в написанні проектів, причому проблемні ситуації були визначенні ними самотужки. Під час роботи в групах вони навчилися чітко визначати проблему та мету проекту, а також формувати його завдання.

Зважаючи  на те, що тема написання проектів досить складна та об’ємна, організаторами було вирішено присвятити її висвітленню ще й наступне заняття.

3 Comments on “Молодь опановує науку написання проектів

Слободянська кішечка
30.04.2010 at 16:58

Так, на цьому тренінгу хоч трошки розвиднілось, бо на минулому все здавалось в тапкому густому та непроглядному тумані, а виявилось , що все не так вже й страшно, будемо сподіватись, що скоро зовсім розвидниться.)))

Віталій
05.05.2010 at 10:04

Відчуваю, що живу не даремно…

R0m@Nuke
20.05.2010 at 22:03

А до цього що було відчуття що даремно??? )))))))))))))) шкода що мене можливо не буде на заключному трейнінгу((( з дітьми йдемо в похід!))) Но якщо буде дощь то я обовязково до вас завітаю))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *