Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.08.2022

МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА!

Моя країна – Україна: в гуманітарному хабі «Мурашник» відбулася інтелектуальна гра до Дня незалежності України. Участь в цій грі взяли діти та молодь з числа внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток в нашій громаді.

Під час гри учасники та учасниці мали можливість ознайомитися з адміністративним поділом, географією та природними скарбами України.

Захід відбувся в рамках проєкту «ВільноХаб». Координатором проєкту в Хмільницькій громаді є Тарас Носальський. Помічницею координатора виступає Олена Коровянська.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Гуманітарний хаб “Мурашник” є частиною соціальної ініціативи Вулик Змістів, яка допомагає переселенцям із пошуками дому та нових змістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *