Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.06.2010

МузЕнтропія 2010

Молодіжна організація “Наше Поділля” розпочала кампанію зі збору коштів для проведення щорічного благодійного соціально-орієнтованого фестивалю «МузЕнтропія» (http://myzentropia.vn.ua/).
За п’ять років існування благодійний фестиваль альтернативної музики «Музентропія» став однією з найбільш важливих культурних подій Вінницької області. Команда волонтерів, що працює над фестивалем змогла, об’єднати навколо ідеї соціальної відповідальності, альтернативної музики та взаємодопомоги тисячі молодих людей з усієї України.
Протягом останніх п’яти років завдяки фестивалю «Музентропія» волонтери змогли привернути увагу суспільства відповідального ставлення до різних соціальних груп, серед яких:
— молодь, що рухається на візках (за кошти, зібрані з фестивалю, був закуплений тренажер для спини);
— будинок-інтернат в селі Ситківці (закупівля дитячої бібліотеки);
— діти хворі на аутизм та синдром Дауна (закупівля килимового покриття, пилососа, мед. обладнання для центру реабілітації);
— діти, які хворі на онкологічні захворювання (купівля обладнання для центру онкогематології Вінницької обласної дитячої лікарні);
— бездомні тварини (закупівля обладнання для стерилізації бездомних тварин).
В 2010 році волонтери фестивалю «Музентропія» вирішили опікуватись проблемою дітей, що мають вади слуху. З цією метою ми постійно контактуємо з спеціалізованими закладами, серед яких Піщанська спеціальна школа-інтернат для глухих дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Протягом фестивалю планується що на зібрані кошти ми зможемо придбати слухові апарати, а також навчальні програми для дітей з вадами слуху. Ці програми допоможуть дітям навчатись, пізнавати нове, відчувати себе повноцінними і потрібними суспільству.
Фестиваль планується провести наприкінці серпня на відкритому майданчику в місті Вінниця. Протягом дня глядачі та гості фестивалю зможуть взяти участь в майстер-класах, майстернях, змаганнях та показових виступах. А ввечері глядачі зможуть насолоджуватись альтернативною музикою провідних українських гуртів. Закриє вечір виступів театр вогню «Проти Ночі». (докладний сценарій знаходиться в додатку).
Звертаємось до Вас з проханням допомогти в організації та проведені фестивалю «Музентропія 2010». Наразі ми потребуємо коштів для оренди сцени, звуку, друку афіш, та відшкодування транспортних витрат учасників фестивалю (всі виконавці виступають безкоштовно, але ми повинні забезпечити проїзд учасників до фестивалю та з нього).
За надану Вами благодійну допомогу ВОМГО “Наше Поділля” буде популяризувати Ваше ім’я, торгову марку під час проведення фестивалю та через засоби масової інформації, а також надасть звіт про використання коштів та товарно-матеріальних цінностей.
Щиро сподіваємось на Вашу підтримку та розуміння.

З повагою,
Голова ВОМГО «Наше Поділля» Юрій Степанець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *