Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.04.2012

Ми не такі багаті чи не такі далекоглядні?

Нещодавно почув один вислів, який, за словами мого співрозмовника, належав представнику польської офіційної делегації. Ознайомившись з комунальним господарством одного з міст України, та побачивши, як в нас відбувається ремонт доріг, він сказав приблизно таке: «Ми не на стільки багаті, щоб щороку ремонтувати дороги…».
До чого це я веду? Кілька років тому було відремонтовано дорогу між Хмільником та Голодьками. Але частина дороги, буквально метрів 100-150 при виїзді з міста, залишалась в жахливому стані. Причина невідома – чи то не могли вирішити, хто той відрізок має лагодити, чи то коштів в бюджеті просто не було…
Але минулого року, з ініціативи «нової» влади, той відрізок «дороги жізні», як її прозвали місцеві жителі, було відремонтовано…
Та покриття не витримало випробування зимою та колесами автомобілів… Пройшов тільки рік, а дорога знову потребує ремонту… То чи справді ми такі багаті, щоб щороку витрачати кошти на такий ремонт?

3 Comments on “Ми не такі багаті чи не такі далекоглядні?

Небайдужий
23.04.2012 at 16:48

Ви зверніть увагу на товщину шару асфальту на тій дорозі. Її потрібно перекладати заново, інакше вона приречена на щотижневий ремонт.
 

Волошка
23.04.2012 at 22:13

)))) Якби в нас ще й якісно дороги ремонтували…)))) Отоді був би й толк))

Небайдужий
23.04.2012 at 22:26

Треба будувати якісно, тоді й ремонтувати не треба буде.
Те, що збудоване абияк якісно відремонтувати неможливо. Марна трата грошей і праці.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *