Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

06.07.2014

МИКОЛА КАТЕРИНЧУК ОПІКУВАТИМЕТЬСЯ ВИЗВОЛЕННЯМ ПОЛОНЕНИХ

завантаженняНещодавно було створено ініціативну групу, яка буде займатися питаннями звільнення полонених в зоні АТО та пошуком тих військових, доля яких невідома. У групу ввійшли відомі журналісти, адвокати, громадські діячі, які готові всіляко сприяти цьому процесу.

Про це повідомила прес-служба Європейської партії України.

«Цього тижня, перебуваючи в Баку на Двадцять третій щорічній сесії ПА ОБСЄ у складі парламентської делегації від Верховної Ради України нам вдалося створити контактну групу на рівні ПА ОБСЄ, куди ввійдуть 8 країн. Я представлятиму Україну і ця група буде займатися двома ключовими питаннями: звільнення полонених та питанням біженців до Російської Федерації, які хочуть повернутися в Україну», – сказав Микола Катеринчук.

Микола Катеринчук повідомив, що вже отримав доволі суттєвий досвід після звільнення перших двох полонених. «Ми вже маємо напрацьовані контакти, людей, які готові на безкоштовній основі допомагати у звільнені полонених. Кожен день перебування в руках терористів несе їм пряму загрозу у формі тортур чи навіть фізичного знищення. Тому діяти потрібно швидко», – наголосив він. – «Нашим завданням є об’єднання можливостей простих громадян, держави та представників ОБСЄ по визволенню наших полонених».

Микола Катеринчук також запевнив, що звільнення полонених ні в якому разі не буде здійснюватися шляхом грошового викупу.

7 Comments on “МИКОЛА КАТЕРИНЧУК ОПІКУВАТИМЕТЬСЯ ВИЗВОЛЕННЯМ ПОЛОНЕНИХ

володимир
07.07.2014 at 12:13

Вибори, знову злощасні вибори ((((((

Anton
08.07.2014 at 19:51

Жаль …таку ідею і довірили “народному” балагуру…
А де він був коли був Майдан… а де є …коли проходить АТО …
А так перебуваючи в Європі щей статус учасника отримає -(((.
…може ще Василів… прихватить в помічники -)))

Зае - - ло !!!
08.07.2014 at 20:33

Как он может “опікуватись” кем либо если его интересі в г.Хмельник, и по всей Державе представляют идиоты !!! Например в г. Хмельник А.Мороз организовавший “шикарную” подъездную дорогу к домам по ул.1-го Мая 60,62,66 и тд., во время предвыборной агонии д. Катеринчука. На просьбы жителей указаных домов “анатолий0” по ДРЕВНЕрусскому обычаю кивает в сторону Мера города который в этом деянии не принимал участия в целом. Вот такое Вам повествование Дорогие жители города и Державы Украинской.

обридло
09.07.2014 at 13:28

Що можна очікувати від шановного Зае–ло!!! Коли слово мер він пише з великої букви, майже як слово Бог.

обридло
09.07.2014 at 13:34

Ви шановний Anton прослідкуйте за діяльністю Катеринчука на сайті ЄПУ! І Вам все стане зрозуміло – де він був і де він є! Ну а потім пишіть усіляку нісенітницю!)

Зае - - ло !!!
09.07.2014 at 21:07

Шановний “обридло”, слово “Мер” не є прямим словоприводом до прізвища Грушко в Українській та будь якій мовах світу.! А те що по витвору передвиборчого піару катеринчука-мороза щодення вбивають автомобілі звичайні громадяни м. Хмільник та усі державні служби України, що призводить до певних втрат бюджету та психологічного здоровя населення, то э ФАКТ !!!

Воля
12.07.2014 at 16:43

Полностью поддерживаю Антона, по позиции Катеренчука. Только один пиар и один пи—ж. Когда уже этот человек действительно вместо того чтобы пиарится на событиях на Востоке, взял бы и поехал туда добровольцем. Аж тошнит от его циничности.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *