Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.04.2012

Микола Катеринчук зробив припущення про можливість пікетування Адміністрації Президента

Таке припущення депутат Верховної Ради України зробив під час зустрічі з працівниками військового санаторію в Хмільнику, який не працює вже майже півроку. Під час зустрічі він закликав працівників до одностайності, тому що, на думку пана Катеринчука, вирішення подальшої долі санаторію переходить в протестну стадію. Під час спілкування він, зокрема, зазначив:
«Якщо не буде в мене або закінчиться зустріч не результативно з Міністерством оборони, щоб ми з вами пікетували Міністерство оборони… Якщо треба – Адміністрацію Президента…».
Нагадаємо, що Військовий клінічний санаторій «Хмільник» припинив роботу наприкінці 2011 року. Тоді було здійснено вимушену зупинку санаторію з метою недопущення росту боргів за газ, водопостачання тощо.
У лютому 2011 року Міністерством оборони України виділені кошти для відновлення життєдіяльності санаторію, модернізації системи опалення. Відновлення роботи санаторію планувалося на квітень 2012 року.
Нещодавно представник Військово-медичного департаменту Міноборони Геннадій Рожков заявив, що питання відновлення роботи військового санаторію взято на особистий контроль Президента та Уряду. 1-го травня санаторій повинен запрацювати.
Нагадаємо, що Микола Катеринчук не перший депутат Верховної Ради України, який переймається долею Військового санаторію в Хмільнику. Свого часу на захист працівників санаторію став Олег Ляшко. В листопаді 2011 року, за сприяння Радикальної партії, яку він очолює, в Хмільнику було організовано мітинг протесту.

4 Comments on “Микола Катеринчук зробив припущення про можливість пікетування Адміністрації Президента

Віктор
24.04.2012 at 06:23

Людям потрібно допомагати, а не на пікетування збирати!!! Ляшко вже допоміг…

Віталій
24.04.2012 at 07:51

Будемо сподіватися, що в Катеринчука не вийде так саме, як в Ляшка… Хоча нічого поганого в пікетуванні не бачу… Чому б і ні? Тільки варто чітко визначити вимоги і обєкт впливу, тобто пікетування…

Віктор
24.04.2012 at 08:22

Ото ж бо й вона: потрібно… потрібно… А то виходить як завжди – прийшли, помахали, покричали і… пішли)))))),

Віталій
24.04.2012 at 09:25

Сподіваюся, що люди з часом зрозуміють, що одним маханням прапорів на майдані проблеми не вирішити. От до одного мого гарного знайомого вже дійшло… Так що все може бути…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *