Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.09.2014

МИКОЛУ КАТЕРИНЧУКА ЗАРЕЄСТРУВАЛИ КАНДИДАТОМ В ДЕПУТАТИ НА ОКРУЗІ №13

завантаженняМиколу Катеринчука зареєстрували кандидатом в депутати по 13 округу. Інформація про це з’явилася на сайті Центральної виборчої комісії.

Микола Катеринчук народився 19 листопада 1967 року в селі Лугове Тальменського району Алтайського краю, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві.

Кандидатом в депутати Миколу Катеринчука висунула партія «Блок Петра Порошенка».

Пропонуємо для ознайомлення програму кандидата в депутати:

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України від ПАРТІЇ «БЛОКУ  ПЕТРА ПОРОШЕНКА» в одномандатному виборчому окрузі №13 Вінницька область

Катеринчука Миколи Дмитровича

Я, Катеринчук Микола Дмитрович, усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і ПАРТІЄЮ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

Сприяти реформування Збройних сил України, законодавчо удосконалювати допомогу та пільги усіх хто задіяний в АТО, включаючи членів їх сімей.

Сприяти імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.

Забезпечення необхідного законодавства що сприятиме люстрації суддів, прокуратури, міліції. Суддівський корпус буде тотально очищений. Міліція втратила довіру громадян. Вона не захищає нас від зловмисників, хоча отримує зарплатню з наших податків. Правоохоронна система зрослася зі злочинним світом і живе за його рахунок, тому вона зовсім не зацікавлена в тому, щоб викорінювати злочинність. У Києві під час подій на Майдані ми всі побачили, що міліція часом не тільки не захищає громадян, а й сама є для них загрозою.

Почну впровадження нової системи місцевого самоврядування. Майдан довів, що самоврядування в Україні можливе, що українці здатні брати на себе відповідальність, самоорганізовуватися та створювати з власної ініціативи органи управління, які їм потрібні. У суспільстві є запит на справжнє самоврядування – тому це стало ще одним пріоритетом моєї програми. Зміна системи влади – це передача повноважень та грошей громадянам.

Голосувати лише особисто.

Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік свою декларацію про доходи та видатки.

Забезпечення кожному власнику земельної ділянки права на безкоштовну юридичну допомогу, продовжити реалізацію соціальної програми Народний адвокат.

Під час прийняття державного бюджету дбати про інтереси жителів округу, забезпечувати оновлення соціальної інфраструктури округу, модернізацію об’єктів ЖКГ, будівництво водогонів.

Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Кожен громадянин країни достойний гідного життя, повинен мати можливість працювати і гідно заробляти.

Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 3000 грн., зарплата бюджетників має бути збільшена щонайменше вдвічі.

Мають бути встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку.

Ми гарантуємо усім доступність до якісної, сучасної освіти та медицини.

Я, як і всі мої однодумці, зроблю все можливе для захисту української мови, як основи державності. Пріоритетами в роботі державної влади мають бути територіальна цілісність та повернення Криму.

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:

–          встановлення справедливих ціни при закупівлі молока та м’яса;

–          санаторії та будинки відпочинку мають залишитися у власності профспілок і бути доступними для простих трудівників,

–          Укрзалізниця має залишитися в державній власності,

Народний адвокат Микола Катеринчук:

ЗА

Європейські зарплати та пенсії

Збільшення виплат селянам за земельні паї до 7%;

Звільнення всіх корумпованих судів та правоохоронців;

Створення в окрузі щорічно 100 нових робочих місць;

Збільшення мінімальної зарплати до 3000 грн.

ПРОТИ

Скасування доплат дітям війни;

Скасування мораторію на купівлю-продаж землі;

Збільшення пільг чиновникам;

Збільшення податків;

Невиконання рішень судів про виплату пенсій.

23 Comments on “МИКОЛУ КАТЕРИНЧУКА ЗАРЕЄСТРУВАЛИ КАНДИДАТОМ В ДЕПУТАТИ НА ОКРУЗІ №13

Зае - - ло !!!
29.09.2014 at 12:12

У-Р-Р-А !!! Чекаємо Колю та Толю у дворі за адресою: 1-го Травня 58,60,66 для ВИСЛОВЛЕННЯ ПОДЯКИ мешканцями вказаних будинків за відремонтовану дорогу!!! P.S. Із собою обовязково мати серветки, бо ЗАПЛЮЮТЬ !!!

Небайдужий
29.09.2014 at 15:17

Сміттєві баки для “народної люстрації”, я сподіваюся, в тих дворах є? 😉

Зае - - ло !!!
29.09.2014 at 20:06

Цілих чотири євроконтейнери з кришками !!! У-Р-Р-А !!! Виборам – У користувачів відремонтованої кАТЕРИНЧУКОМ дороги є реальний шанс віддячити дЕпутату!!! P.S. Коли мешканці неодноразово звертались до представника депутата тОлі мОроза виправити неподобство, він не реагував, бо думав що до виборів далеко, ось таке життя “пане” депутате !!!

Віталій
29.09.2014 at 20:20

Я, звичайно, перепрошую, але яке відношення Катеринчук, а тим білше – Мороз, мають до Вашої дороги? Чи не здається Вам, що це справа міської влади?

Хмільничанин
29.09.2014 at 20:44

Так це ж пише юрчишинська кагорта ,яка обіцяла ще перед тими виборами зробити дорогу до мазурівської церкви , робить до цієї пори

Зае - - ло !!!
29.09.2014 at 20:55

Ви шановний Віталію блукаєте більше у центрі міста та є опонентом діючих мерів, вибачте за правду, і не знаєте що дорогу яка веде до двору житлових будинків за адресою: 1-го Травня 58,60,66 , у ході передвиборчої компанії депутата кАтаринчука, було приведено до жалюгідного становища в результаті непрофесійних дій осіб які були залучені до виконання робіт. На прохання мешканців вказаних будинків , прибрати усі ці прояви “благодійності”, представник депутата аНатолій мОроз почав переводити стрілки на діючу владу, що не є дивним, враховуючи попереднє місце роботи аНатолія. Також пропоную Вам зробити світлини зазначеної дороги, як прикладу здійсненого покращення від депутата та викласти їх на “Громадський Форум Хмільниччини”.

Віталій
29.09.2014 at 20:59

Відверто кажучи я нічого не зрозумів))) Не буду більше розпитуватиЮ, бо бачу, що Ви не розумієте, що ЖОДЕН депутат чи кандидат в депутати до Верховної Ради не має ЖОДНОГО відношення до міських доріг… Але то таке… В будь якому випадку, якщо надішлете фото тієї дороги, то ми їх розмістимо…

Зае - - ло !!!
29.09.2014 at 21:02

До “юрчишинська кагорта” не маю жодного відношення, усім хто хоче переконатись у правдивості моїх слів запрошую проїхати дорогою до вищевказаного двору, та до спілкування із усіма автомобілістами які відвідували вищезазначений двір. P.S. Масла та сиру від “юрчишинська кагорта”, в ході попередньої виборчої компанії не куштував!!!
– Ми не шукаємо легких шляхів !!!

Зае - - ло !!!
29.09.2014 at 21:09

Віталію Ви хочете скласти враження досвідченого політика м. Хмільник, але на жаль робите вигляд що нічого не знаєте про дії кандидатів для збору голосів в ході попередньої компанії. Пропоную, як пересічний громадянин, Вам як громадському діячеві, надіслати письмовий запит до громадської приймальні д. кАтеринчука, із проханням дати вичерпну відповідь з даного питання та висвітлити її на ресурсі “Громадський Форум Хмільниччини” ДЯКУЮ !

Зае - - ло !!!
29.09.2014 at 21:15

“”Відверто кажучи я нічого не зрозумів))) Не буду більше розпитуватиЮ, бо бачу, що Ви не розумієте, що ЖОДЕН депутат чи кандидат в депутати до Верховної Ради не має ЖОДНОГО відношення до міських доріг… Але то таке… В будь якому випадку, якщо надішлете фото тієї дороги, то ми їх розмістимо…”” —

ЯКЩО – “ЖОДЕН депутат чи кандидат в депутати до Верховної Ради не має ЖОДНОГО відношення до міських доріг…” , ТО НАВІЩО ЛІЗЛИ, ТА ПЕРЛИ КАМАЗИ ВІДСІВУ – РУЙНУЮЧИ НЕПРФЕСІЙНИМИ ДІЯМИ ІСНУЮЧУ ДОРОГУ.

Віталій
29.09.2014 at 21:18

А ось це вже справді цікаве питання… Цілком згоден, що лізти, якщо не розумієшся на предметі, не варто. Більше того – руйнування об’єктів благоустрою має бути покарано… Але знову ж таки – де була міська влада, коли все це неподобство відбувалося? Бо саме в компетенції міської влади є здійснення контролю за збереженням об’єктів благоустрою… До того ж можна було звернутися в прокуратуру…
До речі, я не намагаюся справити враження досвідченого політика, чесно…)))

Зае - - ло !!!
29.09.2014 at 21:31

Читаю Ваш черговий коментар, Віталію, та згадую відоме прислів`я про невістку 🙂

Віталій
29.09.2014 at 21:35

Стоп, стоп. стоп! До чого тут невістка? Я жодним чином не хочу перекинути на когось відповідальність… АЛЕ! В кожного посадовця чи органу влади є свої повноваження. в повноваження депутата чи кандидата не входить ремонт доріг… Я думаю, що Ви навіть не будете зі мною сперечатися з цього приводу… А от до повноважень виконавчих органів міської ради якраз то й взодить контроль за дотриманням законодавства в різних сферах, а саме в сферах ЖКГ та благоустрою… Так до кого ж тоді потрібно апелювати, якщо якась особа зруйнувала Вам дорогу? Звісно ж – до місцевої влади… Або до прокуратури… Все просто…

Зае - - ло !!!
29.09.2014 at 21:39

Доречі чи погоджував кандидат Катеринчук встановлення дитячого майданчику у тому ж дворі !!! Але напевне що ні бо проводилось воно у ночі під світлом депутатських джипів. А щодо притягнення до відповідальності за руйнування об’єктів благоустрою – так він же був не тільки кандидатом, але і діючим депутатом, а тут “неприкосновенность”. P.S. А за майданчик – подяка !!! Так сказать, ни чего личного 🙂

Віталій
29.09.2014 at 21:55

Ну Ви д самі писали про “непрофесійних дій осіб які були залучені до виконання робіт”. От саме на них потрібно було скардитися…

Воля
30.09.2014 at 11:32

Не Катеринчук, а клоун Вася. Готовый персонаж из фильма Свадьба в Малиновке. И под какими только флагами уже не был? И с Юшенком, и с Юлей ну , а теперь в духе времени уже с Петей. И уже будет “опiкуватись” участниками и семьями АТО и вопросами люстрации, за которую не голосовал. Красавец. Конечно вопросы дороги , это вопросы муниципальные. А что этот клон, этого не знал , когда в своей предвыборной компании кричал что сделает? А теперь я не я , и хата не моя. Тошно читать и слушать. Человек, без принципов и морали. Под любым флагом, с любыми обещания, и , как в том анекдоте, хоть чучелом хоть тушкой, лишь бы в ВР. А по большому счёту – человек – пустышка.

Воля
30.09.2014 at 11:38

Есть народная мудрость, что каждый народ заслуживает такого правителя, которого имеет. Если хмельничане такие слепые и безразличные к своей жизни и всему что делается в Хмельнике и на округе, тогда снова наступайте на те же самые грабли. Голосуйте за клоуна. А если хотите лучшей жизни и перемен, тогда внимательно выбирайте кандидата.

Воля
30.09.2014 at 11:47

И еще один вопрос к клоуну и его команде. Катеринчук так активно раскручивал свою партию, на каждом заборе в Киеве и не только там, весела ее реклама, тогда почему же не идет от нее на выборы????? Потому что как лидер ,так и партия просто воздух. Ничего сам не добился, ничего сам на создал. Все время к кому то примазывается. Откроешь его декларацию, и обрыдаешся. Даже н чего в жизни в финансовом плане не добился, сирота казанская. Обнять и зарыдать.

Віталій
30.09.2014 at 22:10

Мене ось інше питання цікавить: на попередні виборах на нашому окрузі було, начемедом намазано: більше 10 кандидатів було… А зараз тільки 4… А що – інші передумали? Ось наприклад, пан Добруцький чомусь не балотується… Чого б це раптом?)))

Воля
01.10.2014 at 01:48

Предыдущие выборы дали возможность балатироваться мажоритарщикам, а не только под флагами партий. Поэтому многие самодостаточные и порядочные люди решили попробовать пойти в политику и попытаться что либо изменить в этой стране. Но как показала практика, политика была, есть и будет грязным делом. А наш выборец, за гречку и 200 грн и мать родную продаст. Что же касается пана Добруцкого, то насколько я знаю, в отличие от многих других кандидатов не засыпал дороги щебнем, не разносил масло по домам, не строил свою предвыборную компанию на дешёвом пиаре и подкупе избирателей. И поэтому, однажды поучавствовав в этой клоунаде, принял решение больше этим не заниматься. А активно занимается своей общественной организацией Столичные инициативы и организацией парада вышиванок в Киеве. Финансирование которых делает из своих заработанных и задекларированных денег.

Воля
01.10.2014 at 02:02

В нашей стране выборец пока еще не готов голосовать по велению своего сердца и по своим убеждениям. Он еще будет вестись на всякую предвыборную хрень и дешёвым обещаниям политиков. Еще будет продавать свой голос за деньги. Может ( ?????? ) сейчас, после всех этих событий хоть что-то поменяется в сознании людей, не знаю. Но когда, это случится, думаю в дальнейшем у выборах будут принимать не только Катеринчуки и им подобные, а будут новые, молодые патриоты страны. Покрайне мне так хочется верить , что так будет.

Віталій
01.10.2014 at 08:33

я навіть зауважав Добруцього, чесно…. Якщо це все правда. Ащодо змін у мізках виборців. то НІДОЖДЬОТЄСЬ…)))

Воля
01.10.2014 at 11:14

Правда, открой сайт Столичные инициативы

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *